Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcap17%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcap29%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcap31%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcap23%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap 
hot_spicy
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap 
Darkangel
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap 
angel boy
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap 
Child In Time
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap 
Blue Paradise
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap 
rapper_girl
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap 
Mars
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:

Shko poshtė 
+21
Big_Boss
danjela
LaLuC-I
Child Of Darkness
Blue Paradise
free spirit
rapper_girl
doni
dead angel
dj jero
RioT
fefe_
angel boy
Mars
Endi
ani
saturno
Darkangel
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
25 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 8:15 pm

MEQE SHUM DJEM TE FORUMIT KAN FILLU TE GJUAJN GOCAT ME PM DHE TI KERKOJN ADRESAT E MSN, MENDOJ QE ESHT ME MIR TI BEJN KERKESAT E TYRE HAPTAS Laughing
HAJDENI MOS KINI TURP tongue

PO FILLOJ UN : DU NJI CUN 2-3 VJET ME TE MADH, RROCKIER, ALKOLIST, DUHANXHI, DROGAXHI, TIP I CMENDUR, I GJATE 1.80 scratch KAQ PER MOMENTIN :D

AHUAHUAHUHAHAUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
:gaga: :gaga:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 9:24 pm

child i kam te gjitha kto qe thua ti por vetem ate te fundit jo:( jam 1.76 sme heci eee:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 9:27 pm

Child In Time shkruajti:
MEQE SHUM DJEM TE FORUMIT KAN FILLU TE GJUAJN GOCAT ME PM DHE TI KERKOJN ADRESAT E MSN, MENDOJ QE ESHT ME MIR TI BEJN KERKESAT E TYRE HAPTAS Laughing
HAJDENI MOS KINI TURP tongue

PO FILLOJ UN : DU NJI CUN 2-3 VJET ME TE MADH, RROCKIER, ALKOLIST, DUHANXHI, DROGAXHI, TIP I CMENDUR, I GJATE 1.80 scratch KAQ PER MOMENTIN :D

AHUAHUAHUHAHAUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
:gaga: :gaga:


:gaga: :gaga: :gaga: njof une njerin miii.
ta prezantoj.
ueee child in time you're so evil. Wink Wink Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 9:30 pm

endrra ime shekullore eshte te kem nje qorre bashkekohore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 30
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 10:12 pm

sme pelqeu fare kjo fjalia mos u shpreh ne kete menyre "qorre" ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:20 pm

du une nje goc te jet e bukure 2 metra e gjate te jet mami dhe te ruaj sekretin,nga djali i vetmuar.hahahahahahahahhahahahahaah.pres pergjigje..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:25 pm

ani shkruajti:
du une nje goc te jet e bukure 2 metra e gjate te jet mami dhe te ruaj sekretin,nga djali i vetmuar.hahahahahahahahhahahahahaah.pres pergjigje..

hahahh njof un ca kshu po jo 2 metra o ani!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:26 pm

po sa 2 .3 metra te gjata?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:28 pm

ani shkruajti:
po sa 2 .3 metra te gjata?

me te shkurtra....sa vjec e do ti???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:29 pm

ani shkruajti:
du une nje goc te jet e bukure 2 metra e gjate te jet mami dhe te ruaj sekretin,nga djali i vetmuar.hahahahahahahahhahahahahaah.pres pergjigje..

haha sa here e kam lexu kete neper gazeta!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:31 pm

nese ne keto momente ndiheni te vetmuar dhe nuk keni dike qe tju shuaj afshin e nxehte te kesaj vere atehere telefononi ne 09005053426
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:34 pm

ooooooooooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kush me paska fjalte ???????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:36 pm

endi neser po vij te ty nuk ka rendsi mosha..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 1:47 am

un du 1 goc qe pelqen motorrat , degjon metallica , skid row , metallica , pelqen marlboro pa pull !
mundesisht me e vogel se un haha
kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 10:47 am

hahaha o sa gallat kjo tema.
ej po kur kerkojn edhe fmit e vegjel goca me te mdhaja. hahahah ateher esht e fort fare por spo na del ndonjeriiii ta thot. :gaga:

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:02 am

di una,,telfono ne 0900 505 45 45 hauahuahuaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:07 am

fefe_ shkruajti:
un du 1 goc qe pelqen motorrat , degjon metallica , skid row , metallica , pelqen marlboro pa pull !
mundesisht me e vogel se un haha
kaq


te ishte free spirit do te jepte nje pergjigje .e di vet ti...hahaha Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 12:21 pm

du nji goc malliste,te jete e cmendur,te jete e shthturur,ta kete mendjen vetem per cmendurira mos te pys per asnje te ben me koken e saj,te shaje me fjale te ndyra,te jete me trup sexy edhe nga fytyra,mundesisht nje vjec ose 2 me te vogel se vetja po edhe mosha ime ska gje.e dua tani..per me shume kontaktoni ne 069329e ca39 ca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 12:29 pm

una skerkoj njeri se e kam nji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 12:30 pm

gjithesesi ky eshte nr im 068.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 1:40 pm

saturno shkruajti:
sme pelqeu fare kjo fjalia mos u shpreh ne kete menyre "qorre" ..


ca the me me verteeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:22 pm

tpaska rrejt me duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:24 pm

un e gjeta Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:40 pm

vallaj tani per tani skam ndonje per te cilin me rreh zemra e as nuk kerkoj , ehuu jam rehat kshu Razz:P:) kismet po na erdhi nai pronpozim e po qe cun i bukur e i mir edhe pranojm njs njs kismet shohim e bejm WinkRazz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:49 pm

un skerkoj njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Djemte pyesin - Vajzat pergjigjen
» vajzat pyesin-djemte pergjigjen
» preferoni djem muskulos apo me trup normal?
» me mire shoqeri me cuna, me vajza apo me te dyjat palet :D
» A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: