Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcap17%Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcap29%Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcap31%Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcap23%Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 4 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 4 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 4 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 4 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 4 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 4 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 4 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 4 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 4 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Poezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 4 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Poezi dashurie.

Shko poshtė 
+19
doni
Lacuna_Coil
kitty
elbasanlli-puro
the doctor 2000
hot_spicy
aurel_m131
odise
dj jero
Realkatil
Blue Paradise
RioT
ana
vdekja_eshte_mundesia
fefe_
Assy
Enny-Art
Darkangel
Soldier Of Fortune
23 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Poezi dashurie. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 10:30 pm

doni shkruajti:
i fundit fixim ngeli
po se dim ku mbeti
kur se di mitrush kuteli
ec ta di xhaxh enveri
po me duket se nga burreli
ande nga ka shpin ai kapderri
mu aty te berberi
ku qethet ai veshderri
hihihi Razz Razz Razz

huhauahahauhauahahahaa sa kam qesh o dono.
ej po kjo poezi dashurie per xhaxhin enver ishte??? Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Poezi dashurie. - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 10:31 pm

donald mos me nxef po te them me kto poezit Razz
vetem se te kam kusheri se do me kishe prek ne seder..hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Poezi dashurie. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 10:32 pm

angel boy, aha ta mori stafeten kushoja,duhet te ishe prek me kohe ne seder.. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Poezi dashurie. - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Poezi dashurie. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 10:32 pm

hahaha po po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 10:34 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy, aha ta mori stafeten kushoja,duhet te ishe prek me kohe ne seder.. Razz Razz

e kam kusheri dreqin..po ja fal Razz Razz
vazhdo keshtu donald..se njish te kam :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Poezi dashurie. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 10:41 pm

ik shife re se te kam bo i vjersh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Poezi dashurie. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 5:57 pm