Adoleshentt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentt

Nuk jeni t mirpritur nse nuk jeni apo nuk ndjeheni nj adoleshent n shpirt!
 
PortaliForumKrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalkalimi:
M Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcap17%Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcap29%Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcap31%Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcap23%Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Krko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 2 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 2 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 2 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 2 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 2 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 2 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 2 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 2 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 2 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Poezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_lcapPoezi dashurie. - Faqe 2 I_voting_barPoezi dashurie. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009


 

 Poezi dashurie.

Shko posht 
+19
doni
Lacuna_Coil
kitty
elbasanlli-puro
the doctor 2000
hot_spicy
aurel_m131
odise
dj jero
Realkatil
Blue Paradise
RioT
ana
vdekja_eshte_mundesia
fefe_
Assy
Enny-Art
Darkangel
Soldier Of Fortune
23 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
ana
Adoleshent
Adoleshent
ana


Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : basketbolli
Koha e lire : lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 2:51 am

1-Perhumba ne zemren tende as vete s'e di se si....Dikush ma vodhi zemren,hajduti mos ishe ti?


3-Nqs nje dite i vetmuar do te ndjeheshkerko zemren time ne qetesi do ta prekesh.Nqs nje dite syte e tu lotojnekujto syte e mi, me te tute ngjasojne.E nqs kerkon te qeshesh si i marre,mos harro:"Dikur nje dashuri ke vrare!"

4-Kur linde ti,dielli te puthi ne buze.Bora u be aq xheloze,sa shkriu.Yjeve u lindi nje mikme i bukur se to.Se te gjithe te deshen,e une me shume se to....

5-"TE DUA" thote zemra, por ti s'e degjon."TE DUA" thote shpirti, por ti s'e beson.
"TE DUA" thone syte, por ti s'i lexon.
"TE DUA" thote buza, por ti s'e kupton.
Sepse ti nuk ndjen,
nuk dashuron........

6-Nje mije te puthura,dy pika lot,kjo eshte dashuria e te rinjve sot...

7-1-Zjarrin e zemres
ua dhashe buzeve.
Buzet e mia t'i dhashe ty.
Ti ndjeve zjarrin ne gji,
e djegur isha une,
u dogje edhe ti...
Mbrapsht n krye Shko posht
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 10:20 pm

PREJ HOTMAILIT KUR TI LESHOVA SYTPREJ HOTMAILIT KUR TI LESHOVA SYT
KUR TE PASH PASWORDIN NE FYT
THASH U MYT KUKU PER MU
SHPEJT WINDOWSIN E KAM STARTU

JA PO QELI MESENGJERIN ME SHUM DESHIR
PER ME GJET NJE QIKE TE MIRE
KAM VENDOS EDHE PIKE
U NJOFTOVA ME NJE QIKE

TUNG I THASH QKA PO BAN
UNE JAM BACA SHABAN
TUNG ME THA ME DASHURI
UNE JAM DADA KATHI

UNE E VESE PER DASHURI
KAM DESHIR ME I PAS PES FEMI
AJO ME THA O BABALOK, LARGOHU
SE TA FUTA BLOK

OK I THASH NUK TE LUS
PO TA FUTI NI VIRUS
NUK ESHTE GAJLE THA PER MU
KAM ADRES EDHE NE YAHOO
o sa kam qesh me ket qafsha te gjith
Mbrapsht n krye Shko posht
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 2:01 pm

E di qe dhe ti larg meje po vuan
por kur me do pse nuk ma thua?
E di qe po jeton nje jete te veshtire
por cfare faji kam une qe me thua lamtumir?
Perse sme lejon qe pran te te rri?
plaget e shpirtit ti mjekoj me dashuri
Pse me largon dhe sme jep asnje shprese?
Pse i dashur ti do qe te vdes?
Mbrapsht n krye Shko posht
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 2:06 pm

Heshtje,sepse rruga ska me fjale
dashuri e cmendur e shuar ne mall
Heshtesi,se ne te dy u ndame
u larguam te heshtur,u larguam pa fjale
Heshtje,se nuk na donin bashke
te dy te destinuar nje fat te mbrapsht
Heshtesi,sikur per ne ska dashuri
duket sikur sjemi as un e as ti
Mbrapsht n krye Shko posht
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 2:10 pm

Nje rrufe preku zemren time
nje dashuri shpertheu pas nje ngrice
nje diell lindi pas nje terri te gjate
nje gonxhe celi pas nje nate te vrare
Shikova perreth
shpirti im preku lendina te gjelbra
Papritur nje ze i embel me tha:
Jemi pertej eres,aty ku dashuria shtrihet ne horizont.
Mbrapsht n krye Shko posht
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 2:14 pm

Me fal i dashur qe te dua shume
me fal per lotet qe per ty po i derdh lume.
Me fal me fal ne pafundsi
me fal qe te dhuroj dashuri
Merre zemren time,aty do gjesh te verteten
te verteten qe askush s'mundi ta zbuloj
ajo te thote:Pafund te dashuroj
Te dashuroj si askend me pare
dhe perseri te them:Me fal.
Mbrapsht n krye Shko posht
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 2:44 pm

yyyy ble paradise ti i ke ber kto moj?
Mbrapsht n krye Shko posht
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 2:47 pm

:D 3 te fundit i ka be un :D
Mbrapsht n krye Shko posht
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 3:27 pm

uuu bravo :D
Mbrapsht n krye Shko posht
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 6:58 pm

Le ta di gjithe bota Qe un jam e jotja Qe per ty jap jeten Qe te dua ty me shum se veten... Mos me largo nga zemra Kur te largohem nga syte Mos ma mbylle deren se jam fat i yt Mos me thuaj jeto kur jeta nuk ka kuptim Mos me thuaj te qesh kur nuk kam gezim. Zerin degjoj ne telefon Dhe si me duket nuk e di Prape me puth ,te them (te dua) sikur te jem femi kur ti e mbylle telefonin Zerin tend degjoj perseri Une (te dua) dhe ti kte e di shum mire Kur jeta te deshperon E fati shpinen te kthen Kur jeta te behet e pa jetueshme Mos harro se egsiston nje njeri Qe te ka shum xhan, dhe mendon per ty Te puth ,te perqafoj dhe kurr nuk do te harroj :wink:
Mbrapsht n krye Shko posht
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 6:58 pm

Te kam borxh dy fjale qe dot nuk ti thashe, te kam borxh nje puthje qe dot nuk ta dhashe, te kam borxh nje leter qe dot nuk ta dergova' te kam borxh nje lule qe dot nuk ta dhurova, te kam borxh nje jete qe dot me ty s'jetova, te kam borxh nje dashuri qe dot me ty s'perjetova, per borxhet mendova dhe pse nuk kam faj, ty po te betohem nje dite do te ti laj...
Mbrapsht n krye Shko posht
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 6:58 pm

te dua te dua te them pa mbarim se po te te them ne gjuhe tjeter ajo nuk ka kuptim :wink: dashuria per mua nuk ka mbarim te te them te dua me permadhim dhe noshta qe je larg per mua nuk ka reci perseri te them te dua se ti je e shtrejnt per mua sic jam un per ty
Mbrapsht n krye Shko posht
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 30
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 8:11 pm

CA DUAR ZGJATEN
Ca duar zgjaten drejt meje,
ca sy me trembin kur me shikojne,
vec forca dhe veshtrimi i tyre
ne kah te kundert,
s`e rrotullojne dot kete bote.
Nuk di ku ,
engjejt ndaluan,
ku zanat e bukura
kercejne,
ku djajt kerkojne
shpellat e sosura,
ku mitologjite
behen shprese e arte.
***
Une rrugeve pa fund mbeta,
qe nga stani ,ku startin kam nisur.
nese dola ne breg,
nga deti i hapur,
prape s`besoj!
Them:
"Si dallget s`me paskan mbytur?!"
***
Tani di tju them nje vjershe,
rrugen nga shtepia ne pune.
si nxenesi, ku ngaterron nje rresht,
ashtu shpesh ngaterrohem une
Me duhet te kethehem pak ore,
te shikoj rrug te pasterta.
Me letra prap une ti felliq
dhe pastruesi
pune te kete serisht.
nese kete nje nate s`e bej,
pa pune do mbetet,
se s`ka c`te fshije.
***
Me besoni kur ju flas,
kur nje te vertet rrefej.
Buzen gjithemon e kam te care,
Po te me pyesni:"Pse?!"
Besoni
qe ju genjej.
Mbrapsht n krye Shko posht
http://www.servisofti.tk
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 30
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 8:12 pm

Jeta
Ata thone qe vendimet qe ti ke bere percaktojne jeten tende
Kush do te behesh
dhe do te behesh nje vajze e mire.
Kam bere shume vendime.
------
Por asnjehere nuk duket sikur i kam bere si duhet.
gjithnje gjera te keqija ndodhin
Dhe kurre nuk mund te gjej driten.
Vetem vazhdoj jeten
duke prishur gjithka.
Dhe me vjen keq per gjerat qe bej,
por duket se kurre sdo te ndaloj.
Ne jeten time njerezit vijne e shkojne.
Nuk duket sikur atyre i vjen keq,
por kjo me ben qe te interesohem per ta edhe me shume.
Lidhjet nuk mbarojne kurre.
Dhe trishtimi godet shpejtesine.
Shoket nuk rrine kurre dhe trishtimi nuk shkon kurre.
Jeta ime vazhdon te kaloje me dhimbje,
por duket sikur nuk i intereson kurrekujt.Luan me emocionet e mia
Nuk shkon nje dite qe une nuk mendoj per ty.
Urrej ta pranoj, por thell brenda une e di,
Qe une isha thjesht nje djal tjeter,
Nje djal tjeter ne mendjen tende.
------
A jam une si gjithe te tjeret, apo nje lloj i veante?
Dua vetem te di se fare mendon sa here qe me ngul syte,
Ndalo, heshtje, asgje, apo ishte e shkruar keshtu?
A e ke vene re se sa dhimbje sjell,
Te mos e di se fare jam per ty?
Apo ndershmerisht, ti ndihesh njesoj si une?
Nuk mund te kaloj nje dite pa ty ne koken time.
Do te me thuash se ta ndjen per mua,
Apo me mire do te me kthesh kurrizin?
Se shpejti ti do te shkosh, te me lesh ketu,
Do te qendrosh apo se shpejti do te zhdukesh?
Nuk di te them, jam shume i hutuar.
Nuk di si tia bej qe te te heq qafe ty.

Me fal

Me fal per gjithe dhimbjen qe te kam shkaktuar,
Dhe per rrugen ne te cilen te kam ngateruar.
Te lutem mos me urre,
Si ben me insektet fluturuese.
Vetem me ngri lart dhe me perqafo,
Sepse e di,qe dashuria jote eshte e vertete.
Te lutem, mos me bej te tregoj,
Me dhimbjen e nje zemre te thyer.
Te dhemb kaq shume, uneas nuk do te qaj.
Tani as nuk do ta shoh qiellin.
Disa mendojne qe jam i turpshem,
Por po te me shohin me afer ata mund ta dallojne,
Tere dhimbjen mbrenda meje.
Te mos qenit me ty me thyen zemren.
Ndonjehere nuk di ku te filloj.
Kur ti ike, me more jeten me vete.
Lutja ime per te me dhene nje mundesi,
Fut zemren time ne nje valle te vogel.
E di qe fare thashe eshte e gabuar,(Me fal)
Ne qofte se sme beson, me masakro.
Te qendroj afer teje,
Do te me bente djalin me te lumtur te lumtur ne kete univers.
Te lutem, vetem degjo se fare kam per te te thene,
Dhe ndoshta me pas do gje do te shkonte per mrekulli.
Te lutem mos e hidh poshte dashurine tende,
Ma jep mua,
dhe une do ta bej me te forte dite pas dite.
Tani per tani kjo eshte gjithka qe kam per te te thene,
dhe te lutem me beso kur te them te dua.
Dhe do te te telefonoj prap sonte, mire.KTO I KAM BO VET
Mbrapsht n krye Shko posht
http://www.servisofti.tk
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 4:59 pm

DASHURI E MADHE

ti vdes per mua
une vdes per ty
e kujt i plasi ka*i se vdiqem ne te dy
Mbrapsht n krye Shko posht
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 5:19 pm

vetem per ty se je shum e mir..
♥*.☆★..☆♥*.Ndoshta nje dite, ne te ardhmen
.♥*.☆★..☆♥*.Ti perseri, do te kthehesh
♥*..☆★..☆♥*.Por gjalle, mua te mjeren
♥*..☆★..☆♥*.Sbesoj se do te me gjesh.
♥*..☆★..☆♥*.
♥*...☆★..☆♥*.Mbi varrin, ku une prehem
♥*.★..☆★..☆♥*.Me keqardhje, do te lotosh
♥*...☆★..☆♥*.Dhe ikjen tende, prej meje
♥*..☆★..☆♥*.Perjete, do ta mallkosh
♥*..☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Ndoshta, shume i permalluar
♥*..☆★..☆♥*.Portretin tim, do ta kujtosh
♥*.☆★..☆♥*.Kur mbi pllake, te gdhendur
♥*..☆★..☆♥*.Emrin tim, do te lexosh
♥*..☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Si kurre, ndonjehere
♥*..☆★..☆♥*. Do te ndjehesh, fajtor
♥*...☆★..☆♥*.Per zemren time, te mjere
♥*.★..☆★..☆♥*.Qe ti vete e copetove
♥*.☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Ndoshta, per te paren here
♥*..☆★..☆♥*.Mua falje, do te me kerkosh
♥*..☆★..☆♥*.Por pergjigjen time, nen dhe
♥*..☆★..☆♥*.Sdo mundesh, ta degjosh.
♥*...☆★..☆♥*.
♥*.★..☆★..☆♥*.Do te te fal, apo jo
♥*...☆★..☆♥*.As vete, nuk e di mire
♥*..☆★..☆♥*.Pasi atehere, shpirti im
♥*..☆★..☆♥*.Do te jete, plotesishte i shkrire.
♥*..☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Ndoshta, do te mbjellesh lule
♥*.☆★..☆♥*.Mbi dheun e varrit tim
♥*..☆★..☆♥*.Me qellim qe ato te celin
♥*..☆★..☆♥*.Si kujtim, per dashurine
♥*..☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆ ♥*.Por lulet, do te vyshken
♥*...☆★..☆♥*.Dhe pa gjethe, do te ngelin
♥*.☆★..☆♥*.Edhe me gjak, po ti ujitesh
♥*..☆★..☆♥*.Ato kurre, nuk do te celin.
♥*..☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Ndoshta naten, do te me presesh
♥*..☆★..☆♥*.Ne enderren tende, te trokas
♥*...☆★..☆♥*.Por edhe ne qofte se vij
♥*.★..☆★..☆♥*.Asnje fjale, nuk do te flas.
♥*...☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Me hijen e vdekjes, do te vij
♥*..☆★..☆♥*.Dhe syte mbi ty, do ti zgurdulloj
♥*..☆★..☆♥*.Frike ne zemer, do te te shtij
♥*.☆★..☆♥*.Derisa ty, te te tmerroj.
♥*..☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Ndaj, po deshe te jetosh
♥*..☆★..☆♥*.Ne heshtje i pa shqetesime
♥*..☆★..☆ ♥*.Ben mire qe te harrosh
♥*...☆★..☆♥*.Mua dhe dashurine time.
♥*.★..☆★..♥*.
♥*.☆★..☆♥*.Ndoshta, vetem atehere
♥*..☆★..☆I ♥*.qete, do te jetosh
♥*..☆★..☆♥*.Dhe shpirtin tim, nen dhe
♥*..☆★..☆♥*.Ndoshta, nuk do ta trazosh!!!...
♥*.★..☆★..♥*.
Mbrapsht n krye Shko posht
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 5:45 pm

per shoqen e ngushte:P

E di
E di se te kam shoqe ,
e di se shok me ke,
por keshtu e beri,perenida mes nesh te lined dahuria
ndosht ste pelqj por ndoshta te nervozoj por te them te drejten ty te dashuroj eshte marrezi per mu e di se gabova shokun qe ke me ty u dashurua
Mbrapsht n krye Shko posht
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 30
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 5:27 pm

sikur dashuria te kishte dy emra,
un do te isha shpirti,
ndersa ti zemra.
Un shpirtin do ta ndaja me ty,
qe ne zemren tende e qendronim te dy...
Mbrapsht n krye Shko posht
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 1:13 am

SA I KULLAR ESHTE HORIZONTI
PO KY TRISHTIM?
NESE DO TE IKESH ,DO TE KTHEHESH BEFAS
SA I BRILANTSHEM HORIZONTI!!!!
PO KY TRISHTIM?
EJA MES KRAHEVE TE MI
NUK I SHEH SI LARGOHEN???
OH C'PERFLAKJE E HORIZONTIT
PO KY TRISHTIM????
DIGJU ME MUA DHE ME TE!!!!
Mbrapsht n krye Shko posht
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 1:17 am

NESE KERKON TE VISH E NUK VJEN DOT
SE NJE DET I TERE TE PENGON
NGA BREGU NE BREG DO SHTRIJ TRUPIN TIM
DHE TI MOS EC POR VRAPO
NESE DIKU RRETH ZEMRES TE DHEMB
DHE FRYME NUK MUND TE MARRESH DOT
ME THUAJ NESE PER MUA NEVOJE KE
JAM MJEKU ME I MIRE NE BOTE
ME THUAJ NE DO TE BEHEM TOKE
TE GJESH QETESI TE PERJETSHME
PA MUND TE BEHEM AJER
MUSHKERITE TE TI NGOP
PA MUND TE BEHEM DITE NATE
TINGULL SA PER NJE KENGE
PA MUND TE JEM POEME VETEM ME NJE VARG....
ME THUAJ A DO TE VISH???????
Mbrapsht n krye Shko posht
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 1:21 am

HESHT!!!! VEC EJA....
MOS I NGATERRO SHTIGJET...
NE ME PAFSH NE SY STI DUA LOTET
NE ME PAFSH NE SY
STI DUA FJALET
NE ME PAFSH NE SY
SHPIRTIN STA VRAS
HESHT!!!VEC EJA.....
QE ORA ZERO MBI DASHURINE TONE TE MOS TROKASE....
Mbrapsht n krye Shko posht
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 1:24 am

KUR UNE RENDJA PAS TEJE
NE CMENDURINE E TONES DASHURI
TI HUMBJE NE PASIONIN HELMUES TE AFSHIT TE NJE TJETRE
ISHTE VEC AJO PER TY!!!!!
TANI QE TI REND PAS MEJE SI I CMENDUR...
UNE KAM DAL NGA CMENDURIA...
Mbrapsht n krye Shko posht
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 1:32 am

NESE NE JETE DASHURON DIKE
.... ME DASHURO MUA
NESE NE JETE ADHURON DIKE
...ME ADHURO MUA
NESE ENDERRON DIKE
....PJESE E ENDRRES DUA TE JEM
SEPSE ZEMRA IME TE DO
TE LUTEM DASHURINE TIME PRANO....
Mbrapsht n krye Shko posht
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 7:31 pm

sot imazhin tend
qielli po ma kujton
rrugeve te ketij qyteti
ku endem pasditeve vone!!

Eci e harruar
ne kete asfalt pafund
me sy e shpirt lenduar
por ti nuk je askund

Perpiqem te te gjej
te ndjej ne perqafim
zgjas duart te te prek
por ti je thjesht vegim

Peng me mbeti puthja
dhe fjala "te dua"
i mungon ti ketij qyteti
me mungon dhe mua
Mbrapsht n krye Shko posht
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 7:34 pm

Mban mend???
Kesaj rruge dolem naten e lamtumires
Fjalet qe dot nuk i folem
Shiu ja tha erresires
S'di sonte ketej si kalova
Dhe kohet si lashe menjane
Befas mu duk se degjova
Dy zera si zerat tane
NJeri dic foli per mallin
Tjetri sikur psheretiu
I dashur ne ishim valle???
Apo erresira dhe shiu????
Mbrapsht n krye Shko posht
Sponsored content

Poezi dashurie. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Poezi dashurie. - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht n krye Shko posht
 
Poezi dashurie.
Mbrapsht n krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
Adoleshentt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Krce tek: