Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcap17%E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcap29%E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcap31%E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcap23%E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 5 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 5 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 5 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 5 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 5 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 5 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 5 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 5 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 5 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
E pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 5 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E pini duhanin?

Shko poshtė 
+80
Elvis
Anela123
Zhana
DarkVampire666
andie17
love_albania
H_boy354
GoLdEn BoY
danjela
LEADER
tosi
Grifsha
Glamours' Master
Big_Boss
anisa
Nightmare
NIKI
LaLuC-I
*...BE YOURSELF...*
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
hot_spicy
Rej
bituku85
Stratovarius
Iron Snake
DARK LOVE
kaaccu
[GEni]
angel_wolf
3bla
odise
muzikanti
metallica_death
aurel_m131
Slash
play_boy
CiarA
dead angel
SIMPATIKU_DR
don corleone
3rrorr
ani
vdekja_eshte_mundesia
Burzgoroth
The_Sentinel
mel-L
devilmaycry
Venus
total overdose1
angel boy
Kosova
bad boy
S.A.M--->2
Tarjaholic
smart devil
dj jero
free spirit
fifi
almir_metallica_4ever
baks
the_HIP-HOP_king
LiKe A sTaR
Blue Paradise
SupergirL
COLORED_SPIRIT
Une
Endi
jurgeni
Darkangel
RioT
Enny-Art
rapper_girl
chrisbrown
Lacuna_Coil
fefe_
Child In Time
Child Of Darkness
Mars
Soldier Of Fortune
84 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
AutoriMesazh
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 3:17 pm

S.A.M shkruajti:
Endi shkruajti:
S.A.M shkruajti:
1 PYTJE KSHU KOT...KA NJERI NE FORUM QE SKA PI NAJHER CIGARE? Razz

unaaaaaaaaaaaaaaaaa


GOCA JON E MIR...Razz :D

PSE SJE NE MSN?

jam appear offline se aty jam
po sme pelq duhani....dhe skam kuriozitet ta provoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 3:18 pm

Endi shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Endi shkruajti:
S.A.M shkruajti:
1 PYTJE KSHU KOT...KA NJERI NE FORUM QE SKA PI NAJHER CIGARE? Razz

unaaaaaaaaaaaaaaaaa


GOCA JON E MIR...Razz :D

PSE SJE NE MSN?

jam appear offline se aty jam
po sme pelq duhani....dhe skam kuriozitet ta provoj


mir mirkur ta provosh sdo ta heqesh me Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 3:20 pm

S.A.M shkruajti:
Endi shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Endi shkruajti:
S.A.M shkruajti:
1 PYTJE KSHU KOT...KA NJERI NE FORUM QE SKA PI NAJHER CIGARE? Razz

unaaaaaaaaaaaaaaaaa


GOCA JON E MIR...Razz :D

PSE SJE NE MSN?

jam appear offline se aty jam
po sme pelq duhani....dhe skam kuriozitet ta provoj


mir mirkur ta provosh sdo ta heqesh me Razz


ishalla se provoj asiher........sdu ti hy asiher ktij muhabeti..cme duhet duhani te shkatarroj veten kot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 3:47 pm

Endi shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Endi shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Endi shkruajti:
S.A.M shkruajti:
1 PYTJE KSHU KOT...KA NJERI NE FORUM QE SKA PI NAJHER CIGARE? Razz

unaaaaaaaaaaaaaaaaa


GOCA JON E MIR...Razz :D

PSE SJE NE MSN?

jam appear offline se aty jam
po sme pelq duhani....dhe skam kuriozitet ta provoj


mir mirkur ta provosh sdo ta heqesh me Razz


ishalla se provoj asiher........sdu ti hy asiher ktij muhabeti..cme duhet duhani te shkatarroj veten kot!!!

mir e ke po pive duhan te behen dhembet si muti lopes e pastaj ngel pa dhemb fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 30
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 4:01 pm

o dreq ku te vete mendja mi.. ja ku jemi ne qe e pim mir i kemi dhembet.. lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 4:03 pm

hauhauhauhaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 32
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 6:14 pm

S.A.M shkruajti:
HAHAHAHA SH MIR..PO PAKETA SI PLAS? Razz

fillon e pi me paketa pastaj psh nji pakete e gjys ne dite, 2, 3, 4 etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 6:20 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
S.A.M shkruajti:
HAHAHAHA SH MIR..PO PAKETA SI PLAS? Razz

fillon e pi me paketa pastaj psh nji pakete e gjys ne dite, 2, 3, 4 etj


What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face affraid affraid affraid affraid eeee deri ne kaq shum paketa pi ti ne dite psh????deri ne 4????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 32
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 6:40 pm

jojojojo
sdo isha gjalle pastaj
un pi 1 e gjys -dy ne dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 9:36 pm

shyqyr se po menoja ky po vriska veten me te dyja duret bashk!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 11:11 pm

ne angli 6 paund 1 paket , mos e pini cigaren andej !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 11:56 pm

x ato qe pin lucky strike
kishte dal 1 paket i ri , silver !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 11:58 pm

ncuq nuk e pi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 2:31 pm

kam koh pa pire,,kam ber nje premtim,,dhe me veshtrisi po ia dal mbane!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 2:34 pm

RioT shkruajti:
kam koh pa pire,,kam ber nje premtim,,dhe me veshtrisi po ia dal mbane!! :D

vazhdo duro se edhe une nuk kam pire fare.... Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 2:38 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
S.A.M shkruajti:
HAHAHAHA SH MIR..PO PAKETA SI PLAS? Razz

fillon e pi me paketa pastaj psh nji pakete e gjys ne dite, 2, 3, 4 etj

pupupu si ka munci qe je gjall...a je smun ose kshu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 2:44 pm

se duroj dot eren jo me ta pi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 4:02 pm

jo po e kam provuar kur isha e vogel(te gjith jemi nga pak kurioz kur jemi te vegjel puna ishte se una jam ca si shum me keq se macet)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 7:10 pm

S.A.M shkruajti:
almir_metallica_4ever shkruajti:
S.A.M shkruajti:
HAHAHAHA SH MIR..PO PAKETA SI PLAS? Razz

fillon e pi me paketa pastaj psh nji pakete e gjys ne dite, 2, 3, 4 etj

pupupu si ka munci qe je gjall...a je smun ose kshu?

fareee...eshte ne rregull.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 11:47 pm

As nuk e kam provuar edhe eshte nje nga detyrat kryesore qe i kam vene vetes qe mos ta pij asnjehere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 11:52 pm

Venus shkruajti:
As nuk e kam provuar edhe eshte nje nga detyrat kryesore qe i kam vene vetes qe mos ta pij asnjehere.

mire ben por mbahu fort se edhe une keshtu thoja dhe e fillova tani kam nja 5 dite qe nuk e pi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 4:15 am

kur ske ca ben , do merresh me 1 gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devilmaycry
Adoleshent
Adoleshent
devilmaycry


Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 32
Vendndodhja : tirane
Hobi : girls
Koha e lire : Carls' Bistro
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 11:51 am

edhe e pim, se keq nuk na ben
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
mel-L


Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 2:34 pm

si thua ti? se pim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 4:57 pm

fefe_ shkruajti:
ne angli 6 paund 1 paket , mos e pini cigaren andej !

yy sa mir qe e dike..aq ben me ta shpif...kot se marrim barin ne shqipri Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

E pini duhanin? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E pini duhanin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 16Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Sa alkol pini zakonishte ne nje jave
» kur jeni te merzitur pini alkol?
» cfare preferoni te pini me shpesh?
» sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: