Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcap17%E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcap29%E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcap31%E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcap23%E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 16 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap 
hot_spicy
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 16 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap 
Darkangel
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 16 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap 
angel boy
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 16 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 16 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap 
Child In Time
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 16 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap 
Blue Paradise
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 16 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 16 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap 
rapper_girl
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 16 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap 
Mars
E pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 16 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 16 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E pini duhanin?

Shko poshtė 
+80
Elvis
Anela123
Zhana
DarkVampire666
andie17
love_albania
H_boy354
GoLdEn BoY
danjela
LEADER
tosi
Grifsha
Glamours' Master
Big_Boss
anisa
Nightmare
NIKI
LaLuC-I
*...BE YOURSELF...*
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
hot_spicy
Rej
bituku85
Stratovarius
Iron Snake
DARK LOVE
kaaccu
[GEni]
angel_wolf
3bla
odise
muzikanti
metallica_death
aurel_m131
Slash
play_boy
CiarA
dead angel
SIMPATIKU_DR
don corleone
3rrorr
ani
vdekja_eshte_mundesia
Burzgoroth
The_Sentinel
mel-L
devilmaycry
Venus
total overdose1
angel boy
Kosova
bad boy
S.A.M--->2
Tarjaholic
smart devil
dj jero
free spirit
fifi
almir_metallica_4ever
baks
the_HIP-HOP_king
LiKe A sTaR
Blue Paradise
SupergirL
COLORED_SPIRIT
Une
Endi
jurgeni
Darkangel
RioT
Enny-Art
rapper_girl
chrisbrown
Lacuna_Coil
fefe_
Child In Time
Child Of Darkness
Mars
Soldier Of Fortune
84 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutoriMesazh
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

E pini duhanin? - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 8:49 pm

Jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

E pini duhanin? - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 8:50 pm

mire po mos dil me nga tema se vdiqe

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
E pini duhanin? - Faqe 16 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

E pini duhanin? - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 8:51 pm

JASHT TEME

MFAL FABJOL Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Anela123
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 25
Mosha : 29
Vendndodhja : N'drenic
Hobi : Leximi dhe vallzimi...
Koha e lire : Lexoj rreth fes islame......
Piket : 82
Data e regjistrimit : 07/10/2009

E pini duhanin? - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 3:27 pm

Jo nuk e pij por po tregoj drejt qe njeher kam pir me shoqeri kurse me ska pir.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Elvis
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 26
Mosha : 29
Vendndodhja : Tirana
Hobi : HIP-HOP AND RAP
Koha e lire : DAL ME SHOKET GJIRO
Piket : 59
Data e regjistrimit : 07/10/2009

E pini duhanin? - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 7:41 pm

jo nuk pije duhan po kur jam me shoqerin dhe jam i merzitur e pij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead_girl
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
dead_girl


Female
Numri i postimeve : 9
Mosha : 28
Vendndodhja : Apus
Hobi : tgjitha,po me sh muzika
Koha e lire : internet,shoqeri
Piket : 17
Data e regjistrimit : 28/12/2009

E pini duhanin? - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Mon Dec 28, 2009 10:16 pm

gjithsej e kam pi vtm 2 her...kam qen me sh se me nerva dhe e vetmja gje qe me shkonte ndermend x te nxjerr ate inat qe kisha ishte te pija nje cigare.. E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_redface
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 30
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

E pini duhanin? - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Thu Mar 04, 2010 11:17 pm

as qe me shkon ndermend...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

E pini duhanin? - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Sat May 29, 2010 7:32 pm

dhe eren nuk ja duroj dot se me ben me dhimbje koke se kam provuar asnjeher dhe as qe kam ndermend ta provoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 26
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

E pini duhanin? - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Mon Jul 04, 2011 4:44 pm

Jo dhe sbesoj se do ta bej ndonjeher Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Wed Aug 24, 2011 2:39 pm

uh sa e kam pas pi,por tani kam kohe qe e kam lenee Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

E pini duhanin? - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1Thu Aug 25, 2011 1:49 am

asiher

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

E pini duhanin? - Faqe 16 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 16 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E pini duhanin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 16 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» Sa alkol pini zakonishte ne nje jave
» kur jeni te merzitur pini alkol?
» cfare preferoni te pini me shpesh?
» sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: