Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
E pini duhanin? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
E pini duhanin? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
E pini duhanin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
E pini duhanin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
E pini duhanin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
E pini duhanin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
E pini duhanin? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
E pini duhanin? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
E pini duhanin? I_vote_lcap17%E pini duhanin? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
E pini duhanin? I_vote_lcap29%E pini duhanin? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
E pini duhanin? I_vote_lcap31%E pini duhanin? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
E pini duhanin? I_vote_lcap23%E pini duhanin? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
E pini duhanin? I_vote_lcapE pini duhanin? I_voting_barE pini duhanin? I_vote_rcap 
hot_spicy
E pini duhanin? I_vote_lcapE pini duhanin? I_voting_barE pini duhanin? I_vote_rcap 
Darkangel
E pini duhanin? I_vote_lcapE pini duhanin? I_voting_barE pini duhanin? I_vote_rcap 
angel boy
E pini duhanin? I_vote_lcapE pini duhanin? I_voting_barE pini duhanin? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
E pini duhanin? I_vote_lcapE pini duhanin? I_voting_barE pini duhanin? I_vote_rcap 
Child In Time
E pini duhanin? I_vote_lcapE pini duhanin? I_voting_barE pini duhanin? I_vote_rcap 
Blue Paradise
E pini duhanin? I_vote_lcapE pini duhanin? I_voting_barE pini duhanin? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
E pini duhanin? I_vote_lcapE pini duhanin? I_voting_barE pini duhanin? I_vote_rcap 
rapper_girl
E pini duhanin? I_vote_lcapE pini duhanin? I_voting_barE pini duhanin? I_vote_rcap 
Mars
E pini duhanin? I_vote_lcapE pini duhanin? I_voting_barE pini duhanin? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E pini duhanin?

Shko poshtė 
+80
Elvis
Anela123
Zhana
DarkVampire666
andie17
love_albania
H_boy354
GoLdEn BoY
danjela
LEADER
tosi
Grifsha
Glamours' Master
Big_Boss
anisa
Nightmare
NIKI
LaLuC-I
*...BE YOURSELF...*
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
hot_spicy
Rej
bituku85
Stratovarius
Iron Snake
DARK LOVE
kaaccu
[GEni]
angel_wolf
3bla
odise
muzikanti
metallica_death
aurel_m131
Slash
play_boy
CiarA
dead angel
SIMPATIKU_DR
don corleone
3rrorr
ani
vdekja_eshte_mundesia
Burzgoroth
The_Sentinel
mel-L
devilmaycry
Venus
total overdose1
angel boy
Kosova
bad boy
S.A.M--->2
Tarjaholic
smart devil
dj jero
free spirit
fifi
almir_metallica_4ever
baks
the_HIP-HOP_king
LiKe A sTaR
Blue Paradise
SupergirL
COLORED_SPIRIT
Une
Endi
jurgeni
Darkangel
RioT
Enny-Art
rapper_girl
chrisbrown
Lacuna_Coil
fefe_
Child In Time
Child Of Darkness
Mars
Soldier Of Fortune
84 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 11:59 pm

jo

_________________
E pini duhanin? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 11:59 pm

JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 12:04 am

PJO lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 12:23 am

po

ju lart genjeni Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 12:25 am

une jo, pyt ke te duash qe me njef ne forum.

_________________
E pini duhanin? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 2:46 am

kjo tema duhet te jet cfare cigaresh pini se ktu tgjith e pin besoj Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 10:53 am

haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 12:08 pm

Child In Time shkruajti:
kjo tema duhet te jet cfare cigaresh pini se ktu tgjith e pin besoj Laughing

haha ose dhe ato qe nuk e pine, te pakten e kan provuar .hmm ja 1345 her. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
chrisbrown
Adoleshent
Adoleshent
chrisbrown

Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 1:02 pm

ka dhe qe se pin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 1:56 pm

une se pi, it sucks
nejse vl mendimi im ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 2:34 pm

Child In Time shkruajti:
kjo tema duhet te jet cfare cigaresh pini se ktu tgjith e pin besoj Laughing

Me verte mi mendon kshu?Njs po te hem qe e ke gabim se jo vetem une po edhe shume te tj qe jane ne kete forum nuk e pine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 2:48 pm

fatkeqsisht...op
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 2:49 pm

op apo po?

_________________
E pini duhanin? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 8:49 pm

po qe diten e par qe u bera adoleshente Razz Razz Razz i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 8:52 pm

me raste jo se jam perdorues i rregullt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 8:58 pm

me perpara pija nje paket ne dit , po tani e kam len
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:55 pm

Child Of Darkness shkruajti:
PJO lol!

e sogurt qe e pin duhanin ti?? nese po ben mire ta lesh se sporti nuk ta lejon.hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 12:02 am

Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
PJO lol!

e sogurt qe e pin duhanin ti?? nese po ben mire ta lesh se sporti nuk ta lejon.hahahaha

Po tallet mi kjo,do tbej icik si interesanten kupt ti? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 12:25 am

Po mundohem ta le,bashke me te dashurin,qe kto kohe u semur nga bronkiti vetem prej cigares...Nuk ka njeri ne fakultet qe mos te pije cigare,jane te gjithe me strese,lol..Sa per gjimnazistet,s besoj se ka ndonje qe e pi se e ka te nevojshme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 12:32 am

hahhaa
asnje nuk e ka te nevojshme duhanin
thjesht nuk lihet
nuk llogaritet mosha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 12:34 am

E le po te kesh shume vullnet,ja une drejt asaj rruge jam Smile
Sa per moshen,ehu e kam pi dhe une cigaren per pordhe Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 12:34 am

pse ske pas dit si pihet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 12:35 am

Ta pish duhanin per pordhe,do te thote te mos dish si pihet???
se dija une kete...
e kisha fjalen qe e pi per qejf,per te rene ne sy,se e pijne te tjeret.
etj etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 10:08 am

Mars shkruajti:
Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
PJO lol!

e sogurt qe e pin duhanin ti?? nese po ben mire ta lesh se sporti nuk ta lejon.hahahaha

Po tallet mi kjo,do tbej icik si interesanten kupt ti? lol!

e kuptoj un e kuptoj po kisha qejf ta nxirrja icik si bllof kte her...hahaha se bej shaka.kiss te dyjave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 3:48 am

e kamprovu po se pi..spara mpelqen fus naiher ngoj sa me thon po smpelqen jo..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
E pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E pini duhanin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 16Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: