Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcap17%E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcap29%E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcap31%E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcap23%E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 2 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 2 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 2 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 2 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 2 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 2 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 2 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 2 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 2 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
E pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 2 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E pini duhanin?

Shko poshtė 
+80
Elvis
Anela123
Zhana
DarkVampire666
andie17
love_albania
H_boy354
GoLdEn BoY
danjela
LEADER
tosi
Grifsha
Glamours' Master
Big_Boss
anisa
Nightmare
NIKI
LaLuC-I
*...BE YOURSELF...*
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
hot_spicy
Rej
bituku85
Stratovarius
Iron Snake
DARK LOVE
kaaccu
[GEni]
angel_wolf
3bla
odise
muzikanti
metallica_death
aurel_m131
Slash
play_boy
CiarA
dead angel
SIMPATIKU_DR
don corleone
3rrorr
ani
vdekja_eshte_mundesia
Burzgoroth
The_Sentinel
mel-L
devilmaycry
Venus
total overdose1
angel boy
Kosova
bad boy
S.A.M--->2
Tarjaholic
smart devil
dj jero
free spirit
fifi
almir_metallica_4ever
baks
the_HIP-HOP_king
LiKe A sTaR
Blue Paradise
SupergirL
COLORED_SPIRIT
Une
Endi
jurgeni
Darkangel
RioT
Enny-Art
rapper_girl
chrisbrown
Lacuna_Coil
fefe_
Child In Time
Child Of Darkness
Mars
Soldier Of Fortune
84 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutoriMesazh
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 5:45 pm

e kam provuar nje here por nuk e pi
dmth ma ka qejfi Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 5:48 pm

e kam provu 2 her por nuk me pelqen pra nuk e pi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 6:13 pm

Blue Paradise shkruajti:
e kam provu 2 her por nuk me pelqen pra nuk e pi

NCNCNCN MRAFT PIKA SA E MIR ESHT KJO MIII Laughing Razz:P:P Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 6:15 pm

SupergirL shkruajti:
e kam provuar nje here por nuk e pi
dmth ma ka qejfi Razz lol!

jo me jo, u msove keq ti, hajt se folim Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 6:16 pm

hahah shi si bon child in time si nje moter e kujdesshme lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 6:19 pm

RioT shkruajti:
hahah shi si bon child in time si nje moter e kujdesshme lol!

hahahahhahahahahhaha, po un vet ja kam msu, lene sa e kujdesshme jam Laughing Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 6:28 pm

hahah pse gjithmon motra e madhe ta mson cigaren?? Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 7:31 pm

Fatkeqesisht e pi tani sa e ndeza cigaren tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LiKe A sTaR


Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 7:38 pm

Child In Time shkruajti:
kjo tema duhet te jet cfare cigaresh pini se ktu tgjith e pin besoj Laughing


Ja qe e ke gabim... Une pershembull as e kam provuar as kam ndermend ta provoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 8:34 pm

LiKe E sTaR shkruajti:
Child In Time shkruajti:
kjo tema duhet te jet cfare cigaresh pini se ktu tgjith e pin besoj Laughing


Ja qe e ke gabim... Une pershembull as e kam provuar as kam ndermend ta provoj.
po je e vogel mos thuj qe skam ndermend[e vogel,,po flas un e madhja,,1 vit me e madhe se ty Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 10:32 pm

hihihih me vdekshin ca po ndodh ketu e mi child in time vete ma dhe Puthje

Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 11:05 pm

LiKe E sTaR shkruajti:
Child In Time shkruajti:
kjo tema duhet te jet cfare cigaresh pini se ktu tgjith e pin besoj Laughing


Ja qe e ke gabim... Une pershembull as e kam provuar as kam ndermend ta provoj.

haha po ri sduhet te shkrush fare ktu per ate pun Razz
hajt se do ndryshosh mendim edhe ti, sa te rritesh edhe pak Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 11:36 pm

jo sa te rritesh dhe pak , sa te me njofi mu haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 1:38 am

fefe_ shkruajti:
jo sa te rritesh dhe pak , sa te me njofi mu haha

kjo esht me e sakt Cool Laughing Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 10:23 am

un nuk e pi se jam akoma e vogel.po skam qejf qe kur te rritem ta filloj duhanin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_HIP-HOP_king
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
the_HIP-HOP_king


Male
Numri i postimeve : 8
Mosha : 29
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 10:37 am

une per veten e ime e shqyj duhanin ishalla mos mbetem vetem ne forum pa pire Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 29, 2008 12:22 pm

duhanin e provova dje a pardje se se mbaj mend mire dhe mu duk shum qejf Razz:D:D
ishte shum e mire mii :D jo shum e keqe Razz:D:D
me pelqeu me pelqeu madje mezi po pres te pij prap Razz:P lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks


Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 32
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 1:51 am

cigarja mua me qetėson jashtmase mė eshte ber ves edhe ne lokal e pi imagjinoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 3:14 am

PO IKI TPI NJI TANI SE JAM STRESU SHUM KTO 2 OR UFF

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 3:35 am

Child In Time shkruajti:
PO IKI TPI NJI TANI SE JAM STRESU SHUM KTO 2 OR UFF

haha
u stresum te gjith cik per ate mhb lol

te shife ledion , spo i pihej me birra haha

Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 2:27 pm

rapper_girl shkruajti:
duhanin e provova dje a pardje se se mbaj mend mire dhe mu duk shum qejf Razz:D:D
ishte shum e mire mii :D jo shum e keqe Razz:D:D
me pelqeu me pelqeu madje mezi po pres te pij prap Razz:P lol!

aha e hongre e more dhe ti rrugen e pashtruar hajt sprish pun se per nja nji muj me pakete ne xhep do jesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 2:28 pm

un e pi edhe rondshem fare biles nji paket e gjys ne dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 3:09 pm

po sa pin vet?

se per te ble kam dhe un 1 shok qe blen 4 , por ja 2 ja harxhojn te tjeret duke i marr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 3:12 pm

vet e kam fjalen nji paket e gjys
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 3:28 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
duhanin e provova dje a pardje se se mbaj mend mire dhe mu duk shum qejf Razz:D:D
ishte shum e mire mii :D jo shum e keqe Razz:D:D
me pelqeu me pelqeu madje mezi po pres te pij prap Razz:P lol!

aha e hongre e more dhe ti rrugen e pashtruar hajt sprish pun se per nja nji muj me pakete ne xhep do jesh

mos ki merak o almir se sjam nga ato goca une :D
tani po piva vetem per nai rast shuum te vecante per gje tjeter jo Razz:P
hahahahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

E pini duhanin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E pini duhanin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 16Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: