Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcap17%E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcap29%E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcap31%E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcap23%E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 3 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 3 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 3 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 3 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 3 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 3 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 3 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 3 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 3 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
E pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 3 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E pini duhanin?

Shko poshtė 
+80
Elvis
Anela123
Zhana
DarkVampire666
andie17
love_albania
H_boy354
GoLdEn BoY
danjela
LEADER
tosi
Grifsha
Glamours' Master
Big_Boss
anisa
Nightmare
NIKI
LaLuC-I
*...BE YOURSELF...*
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
hot_spicy
Rej
bituku85
Stratovarius
Iron Snake
DARK LOVE
kaaccu
[GEni]
angel_wolf
3bla
odise
muzikanti
metallica_death
aurel_m131
Slash
play_boy
CiarA
dead angel
SIMPATIKU_DR
don corleone
3rrorr
ani
vdekja_eshte_mundesia
Burzgoroth
The_Sentinel
mel-L
devilmaycry
Venus
total overdose1
angel boy
Kosova
bad boy
S.A.M--->2
Tarjaholic
smart devil
dj jero
free spirit
fifi
almir_metallica_4ever
baks
the_HIP-HOP_king
LiKe A sTaR
Blue Paradise
SupergirL
COLORED_SPIRIT
Une
Endi
jurgeni
Darkangel
RioT
Enny-Art
rapper_girl
chrisbrown
Lacuna_Coil
fefe_
Child In Time
Child Of Darkness
Mars
Soldier Of Fortune
84 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 4:34 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
un e pi edhe rondshem fare biles nji paket e gjys ne dit

pike pak lale une vetem tani kam mbaruar 1 paket e gjysme tani do e ndez te rradhes se mbasdite nuk del nga shtepia ky blihet i riu edhe ai i riu rron me dy cigare ne darke sa per neser ne mengjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 4:36 pm

ca i boke mushkerive mer burr pupupupupupu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 4:37 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
ca i boke mushkerive mer burr pupupupupupu

leje mos e pyet ma kur zgjohem ne mengjes pupupupupupupu me mire nuk po e tregoj ne forum se do ja shpif te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 11:44 am

almir_metallica_4ever shkruajti:
vet e kam fjalen nji paket e gjys

Shocked Shocked dhe je akoma gjalle Shocked Laughing Razz:P:P:P lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 11:35 pm

se gjen gje gjen e keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 11:36 pm

hahahah......do ma shpjegosh icik ca te mire gjeni te duhani??pse ju pelqen kaq shum?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 11:38 pm

seht gje e mire po kur behet ves behet dhe veshtire ta heqesh kshu qe kujdes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 11:39 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
seht gje e mire po kur behet ves behet dhe veshtire ta heqesh kshu qe kujdes

skam aq qejf dhe as qe me vjen ndermend ta provoj...ishalla spo i hyjm asaj rruge
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 11:40 pm

si dihet un durova deri ne vit te 4 pe e pi pastaj e nisa rend fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 11:46 pm

kur thu ti si dihet asiher!!po ISHALLA spo hyjm ne ato rruge!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 12:26 am

mos pi se je goc , te ben si cun pastaj !
te trash zerin e shum gjera te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 12:27 am

fefe_ shkruajti:
mos pi se je goc , te ben si cun pastaj !
te trash zerin e shum gjera te tjera

hahahah flm per keshillen...do e marr parasysh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 12:28 am

fefe_ shkruajti:
mos pi se je goc , te ben si cun pastaj !
te trash zerin e shum gjera te tjera

ehe :S:S:S No

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fifi
Adoleshent
Adoleshent
fifi


Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 29
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 3:20 pm

joooo,,,un as eren si duroj dot,,!! "duhani demton rend ambjentin" Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 3:21 pm

fifi shkruajti:
joooo,,,un as eren si duroj dot,,!! "duhani demton rend ambjentin" Razz

o fifi paska dal e re kjo mii ee Razz:P:lol!:
kam ca dite pa e pire nje Crying or Very sad Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 3:22 pm

joooooooooooooooooooooooooooooo
po e kam provuar kur kam qene e vogel 6 vjec ma ka dhene babi dhe e dini si jam bere uuuufffffffffffaaaaaaaaaa jeshile pastaj lejla dhe qe athere e kam inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 8:48 pm

free spirit shkruajti:
joooooooooooooooooooooooooooooo
po e kam provuar kur kam qene e vogel 6 vjec ma ka dhene babi dhe e dini si jam bere uuuufffffffffffaaaaaaaaaa jeshile pastaj lejla dhe qe athere e kam inat
qeke traumatizu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 9:42 pm

jo e kisha per ca kohe shum problem te ndjeja eren po tani nuk e kam me problem.......
po para se te vdes do pi me fefen hashash keshtu e kemi lene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 12:01 am

haha
po ca do pim , kur erdha tani para pc , po haja buk para pc
kishte kap policia ato ropt qe rrisnin ne vlor ! kurse ne lazarat i kishin prere ....

gjithsesi lir shtrenjte aty lart shtepis tende ka gjithmon haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 11:37 am

QYQA KU RE SE E PASKAM PATUR KETU AFER DHE NUK E PASKAM DITUR
NEJSE DO BEJME SI DO BEJME PO DO E GJEJME ICIK SA PER NE TE DY
HAHAHAHAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 8:00 pm

hmmm,,pse esht kaq e veshtir per te len cigaren???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 10:52 pm

se mendon se eshte shoku jot i vetem besnik qe nuk te tradhton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 11:37 pm

dmth cigarja=qen

_________________
E pini duhanin? - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 11:51 pm

free spirit shkruajti:
se mendon se eshte shoku jot i vetem besnik qe nuk te tradhton

lol! pse nuk e zbaton dhe ti kte shprehje te familjes? haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 6:42 pm

i kam bere nje te pire nje here e nje kohe qe te tere me kishin zili.edhe hashash por jo rregullisht.falenderoj gjithe shoqerine time qe me mundesooi lenjen e duhanit sepse familja se dinte.falenderoj anin,priftin,emin,ina,endin,sbirron,molin,qorrin,lushin,shtrigen,maqon,ludin,stelen,kendezin me falni qe spo ju permend emrin juve te tjereve por te dini se dj jero ju ka ne zemer dhe do bej nje kenge qe ta shkaterroj tere diskon ta hedh ne ere,ju faleminderit.mos pini se eshte ti q* q* qendrosh sa me larg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

E pini duhanin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E pini duhanin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 16Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: