Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcap17%sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcap29%sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcap31%sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcap23%sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap 
hot_spicy
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap 
Darkangel
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap 
angel boy
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap 
Child In Time
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap 
rapper_girl
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap 
Mars
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini

Shko poshtė 
+14
DarkVampire666
hot_spicy
Casino Royale
Glamours' Master
Child In Time
Shpirti-pist
don corleone
Endi
wooow
fefe_
Mars
odise
play_boy
metallica_death
18 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:28 pm

une shumme lloje por se pij kurre slims
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:41 pm

edhe une e pi po tani po e rralloj shume edhe une nuk e pi dot slims e pi wuiston nganje here merti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:42 pm

po une qe se pi fare si i behet hallit
jo se nuk e kam provu eeeeee por nuk e pi regullisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:43 pm

po te rrish me vagabondin dhe mos ta provosh ca je tu thon me lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:44 pm

me behet qejfi per ty odise
mos e fillo rregullsisht se te ben dem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:45 pm

e di e di por nuk e kam me qejf vet
rofsh per keshillen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:48 pm

po vaga nuk e pine shum e hahahahahaha vetem me dy paketa dit per dite hahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:49 pm

jo jo e ka rallu tani ka fillu me e pi slims
nga nji paket e ndan me shoqerin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:50 pm

mos se po pin plasmas hahahahahahah
sa keqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
sorry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:52 pm

naten se me duhet te iki dhe mos tymosni shume sonte hahahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:53 pm

slims eshte per pleqte
merit kam blere sot dhe kam pire 6 cigare deri tani per 2 ore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:55 pm

aspak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 11:50 pm

kent ble kur jam ne shkoll dmth nga e hena ne te premte ,
se dhe kur pij ne pushim te gjat ska fare ere goja dhe duart !
kurse ne fundjave marlboro pa pull qe eshte cigarja ma e mir qe mund te egzistoje!
se kuptoj si e pin te tjeret wiston , slims , merit etj , jan ca cigare koti !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 12:05 am

nuk ka gje me kot se duhani shumicat e fillojne per pordhe nuk e di por me duket se ata qe pine duhan nuk dine te lexojne hihihih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 11:19 am

un nuk jam i varur nga duhani
edhe kur pi pi car te kane te tjeret se e pi kur me teket 1 here ne jave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 1:09 pm

aspak...pi atere kur pi dhe pi slims se kshu e ka mami :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 1:30 pm

kur me mbarohet paketa ja marr babit
jo vetem une por edhe vellai keshtu babi del humbje pa cigare hahahahahahhahah
ai pin asos 25 / winston/ cooper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 3:41 pm

spi duhan fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 4:54 pm

metallica_death shkruajti:
kur me mbarohet paketa ja marr babit
jo vetem une por edhe vellai keshtu babi del humbje pa cigare hahahahahahhahah
ai pin asos 25 / winston/ cooper

ku pihen kto re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 4:56 pm

tani kam vazhdu me pi merit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 9:03 pm

e di me fefe por ca te bejme jane ne raste kur del pa gjo
une pi merit
por edhe kent 8
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 4:01 pm

nuk pi nuk me terheq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 37
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 4:09 pm

e kam pi shum jan be diku 7 vite,,qe e kam pi,
West kohet e fundit dmth vitet e fundit kte kam pi
por ka qysh nga durresi qe u ktheva e lash ,me rehat kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
Vizitor
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 5:36 pm

dikur kam pas pire winston per rreth 2 vjet gati tani vitin e fundit kam filluar me slims dhe e kam rralluar shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 11:58 am

fefe_ shkruajti:
kent ble kur jam ne shkoll dmth nga e hena ne te premte ,
se dhe kur pij ne pushim te gjat ska fare ere goja dhe duart !
kurse ne fundjave marlboro pa pull qe eshte cigarja ma e mir qe mund te egzistoje!
se kuptoj si e pin te tjeret wiston , slims , merit etj , jan ca cigare koti !

fefe kam fillu ti besoj fjaleve te tuja.. Cool marlboro esht me e mira (edhe pse me e shtrenjta), pastaj jan kent, lm jan te lehta she ato shum tmira, si dhe jackpot (slims mundsisht) qe kam fillu me perdor kto kohet e fundit se jan me t`lehtat
winstoni qe lavderoja un...tani sme shijon hic No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» kur jeni te merzitur pini alkol?
» filozofia.a njihni shprehje te ktij lloji?
» E pini duhanin?
» Mosbesimi ndaj partnerit/partneres.
» Sa alkol pini zakonishte ne nje jave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: