Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcap17%sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcap29%sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcap31%sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcap23%sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_lcapsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_voting_barsa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini

Shko poshtė 
+14
DarkVampire666
hot_spicy
Casino Royale
Glamours' Master
Child In Time
Shpirti-pist
don corleone
Endi
wooow
fefe_
Mars
odise
play_boy
metallica_death
18 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:12 am

Me pelqen Merit blu...Ne rast se sjam ne terezi cte dali para!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Casino Royale
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Casino Royale


Male
Numri i postimeve : 186
Mosha : 32
Vendndodhja : Italy
Hobi : basket
Koha e lire : shum gjera
Piket : 35
Data e regjistrimit : 18/02/2009

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 12:26 pm

philip morrissss dhe vetem kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 12:27 pm

mos esht gje shum i rend ai ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Casino Royale
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Casino Royale


Male
Numri i postimeve : 186
Mosha : 32
Vendndodhja : Italy
Hobi : basket
Koha e lire : shum gjera
Piket : 35
Data e regjistrimit : 18/02/2009

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 12:28 pm

mbase por eshte me e mira per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:21 pm

absolutisht jo
fareeeee..
naiher me raste like slims
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666


Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 30
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:13 pm

un pi marlboro dhe kent 4 per mu kto jan m t mirat....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:47 pm

jam ca jam...merit ,marlboro,slims
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 5:05 pm

ai esht vartes i imi,pi slims
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 7:56 pm

aspak
nuk pi pothuajse fare
rralleeee....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 8:33 pm

fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 8:34 pm

se pi hic.. vetem me reste festash..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 8:38 pm

H_boy354 shkruajti:
se pi hic.. vetem me reste festash..

tamam Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini   sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa vartes ndaj duhanit jeni dhe ca lloji pini
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» kur jeni te merzitur pini alkol?
» filozofia.a njihni shprehje te ktij lloji?
» E pini duhanin?
» Mosbesimi ndaj partnerit/partneres.
» Sa alkol pini zakonishte ne nje jave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: