Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcap17%E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcap29%E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcap31%E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcap23%E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 6 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 6 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 6 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 6 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 6 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 6 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 6 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 6 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 6 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
E pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_lcapE pini duhanin? - Faqe 6 I_voting_barE pini duhanin? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E pini duhanin?

Shko poshtė 
+80
Elvis
Anela123
Zhana
DarkVampire666
andie17
love_albania
H_boy354
GoLdEn BoY
danjela
LEADER
tosi
Grifsha
Glamours' Master
Big_Boss
anisa
Nightmare
NIKI
LaLuC-I
*...BE YOURSELF...*
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
hot_spicy
Rej
bituku85
Stratovarius
Iron Snake
DARK LOVE
kaaccu
[GEni]
angel_wolf
3bla
odise
muzikanti
metallica_death
aurel_m131
Slash
play_boy
CiarA
dead angel
SIMPATIKU_DR
don corleone
3rrorr
ani
vdekja_eshte_mundesia
Burzgoroth
The_Sentinel
mel-L
devilmaycry
Venus
total overdose1
angel boy
Kosova
bad boy
S.A.M--->2
Tarjaholic
smart devil
dj jero
free spirit
fifi
almir_metallica_4ever
baks
the_HIP-HOP_king
LiKe A sTaR
Blue Paradise
SupergirL
COLORED_SPIRIT
Une
Endi
jurgeni
Darkangel
RioT
Enny-Art
rapper_girl
chrisbrown
Lacuna_Coil
fefe_
Child In Time
Child Of Darkness
Mars
Soldier Of Fortune
84 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 4:58 pm

total overdose1 shkruajti:
S.A.M shkruajti:
almir_metallica_4ever shkruajti:
S.A.M shkruajti:
HAHAHAHA SH MIR..PO PAKETA SI PLAS? Razz

fillon e pi me paketa pastaj psh nji pakete e gjys ne dite, 2, 3, 4 etj

pupupu si ka munci qe je gjall...a je smun ose kshu?

fareee...eshte ne rregull.


eeeeh lum ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 8:33 pm

e di jam mir fare se gjen gje gjen e keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:05 pm

uu at shprehje ma kan ngjitur dhe mua...dhe me verte sme gjen gje po prap kur tbehesh plak do behesh i shnosh dhe pa dhembe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:08 pm

ku e di ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel


Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:08 pm

e kam provu,normal kush eshte ai qe se ka provu nai her,gjithsesi kur te me zene "hallet" (se zakonisht kshu fillohet cigarja) do e nis edhe un :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
Vizitor
Vizitor
E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:11 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
ku e di ti

eshte 1 emision i vertet ktu 10 years younger dhe shkojn gra 40 vjec po qe ngjajn si 70 vjec dhe shumica jan ashtu ca skan dhemb fare ngaqe pin cigare dhe doktori i ven dhemb dhe i thot nuk duhet te pish cigare..po mos pi kot..po pak hajde de po jo shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:24 pm

Po ashtu eshte ti zverdh dhembet,po i pate dhe te dobet ti thyen fare,ndersa sa per ate te shendosh varet nga njeriu,ajo te hap oreksin,nqs je njeri qe nuk ha dhe shume te dobeson me keq nqs je pak llupes te dobeson..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:28 pm

rrofsh per mbeshtetjen Razz
dhembet o zot sa te shpifura behen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel


Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:41 pm

Une shkruajti:
Po ashtu eshte ti zverdh dhembet,po i pate dhe te dobet ti thyen fare,ndersa sa per ate te shendosh varet nga njeriu,ajo te hap oreksin,nqs je njeri qe nuk ha dhe shume te dobeson me keq nqs je pak llupes te dobeson..


dmth duhet te filloj cigaren un qe ti heq nja dy kilogram qe kam teper,leket qe perdor per palester ti blej cigare..........ja fillun hallet e para per mu :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:34 pm

Une shkruajti:
Po ashtu eshte ti zverdh dhembet,po i pate dhe te dobet ti thyen fare,ndersa sa per ate te shendosh varet nga njeriu,ajo te hap oreksin,nqs je njeri qe nuk ha dhe shume te dobeson me keq nqs je pak llupes te dobeson..

kurse per ato qe dun te shendoshen le te pin hashash
se te hap oreksin haha
seriozisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 4:21 pm

per ata qe me njofin:

un joooooooooo:P:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 1:52 am

Burzgoroth shkruajti:
per ata qe me njofin:

un joooooooooo:P:P:P

tbesoj mi tbesoj, ku pin ti aman, ti na mson edhe neve mos te pim tongue hauhauhauhauhauhaha
njs un sot piva slims kur dola, ma cigare shpifme nuk behet, ca ishte ajo su ndjennte hic pff

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 1:58 am

kam gjet 1 dyqan qe e ka marlboron pa pull 220 lek haha
ce do qe eshte cik larg , sja vlen me e ble ne fund te elbasanit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 10:16 am

ky lart e can fare duhanin.................. po sa qef e ka
yyyylllliiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 10:35 am

un duhanin
qyqa---nuk me pelq fare duhani se pastaj te behet zeri si burr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:19 pm

po mar nikotin,,nuk pi me cigare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:27 pm

QYQQA E ZEZA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:35 pm

kush ka me nez mer,se skam cakmak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:35 pm

po shkrepse ke???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:39 pm

:D:D ma jep ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:45 pm

s'kam Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 1:31 pm

smart devil shkruajti:
QYQQA E ZEZA
pse e zeza mi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 1:52 pm

e mir e bardha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 6:36 pm

smart devil shkruajti:
e mir e bardha
pse qyqa doja te thoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 9:32 pm

jo,po tani nuk e di pse po me pihet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

E pini duhanin? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   E pini duhanin? - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E pini duhanin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: