Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcap17%Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcap29%Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcap31%Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcap23%Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 4 I_voting_barKam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 4 I_voting_barKam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 4 I_voting_barKam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 4 I_voting_barKam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 4 I_voting_barKam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 4 I_voting_barKam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 4 I_voting_barKam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 4 I_voting_barKam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 4 I_voting_barKam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Kam inat.... - Faqe 4 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 4 I_voting_barKam inat.... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kam inat....

Shko poshtė 
+24
Grifsha
3bla
Ernesto_Guevara
angel boy
doni
cool
Soldier Of Fortune
Joker
Blue Paradise
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Endi
dead angel
don corleone
fefe_
Mars
Darkangel
Shpirti-pist
rapper_girl
barbi brune
play_boy
Lacuna_Coil
odise
angel_wolf
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Grifsha
Adoleshent
Adoleshent
Grifsha

Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Piket : 16
Data e regjistrimit : 09/01/2009

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 10:34 pm

kam inat kur me ofendojne dhe marr hak gjithmone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 11:03 pm

Robt qe sot jane ndryshe, neser ndryshe, pasneser ndryshe, kurse primpasneser kane harruar si kane qene pardje!

_________________
Kam inat.... - Faqe 4 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 11:04 pm

ka fillu te ndodhe shpesh keto kohe te fundit ky fenomen....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 11:05 pm

kam vdekje kur njerezit perpiqen te duken ata qe nuk jane....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 2:35 am

kte siper tongue

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 12:44 pm

kam inat kur njerezit bejn si interesant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorKam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 12:50 pm

kam inat se me duhet te shkoj ne qender interneti per te hyre ne form
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 12:53 pm

spanjollet.... Mad Mad Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666

Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 29
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 3:20 pm

kam inat robt q shtiren dhe qe genjejn shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 8:23 pm

...kur sme kuptojne dhe mbi te gjitha sme besojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 8:24 pm

kam inat kur sme kthejen pergj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 8:27 pm

...kur ja fusin kot fare si ky lart psh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 8:45 pm

qe ky eraldi sdo me dal me mu per kafe... Mad Mad Mad
f*ck u lol Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 10:32 pm

kur mthon ca duhet te bej,

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kam inat.... - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 4:47 pm

qe mpa vllai me cigare...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666

Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 29
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 5:59 pm

kam inat kur m "keshillojn" kur faktikisht jan duke fut hundet te punet e mia :@ Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 6:19 pm

qe iken dritat pak me par.....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 6:21 pm

DarkVampire666 shkruajti:
kam inat kur m "keshillojn" kur faktikisht jan duke fut hundet te punet e mia :@ Mad

tamam Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kam inat.... - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 8:40 pm

qe spo me hapem kto fotot.. i kam ba cool fare... Sad Sad Sad

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
Kam inat.... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kam inat....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: