Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcap17%Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcap29%Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcap31%Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcap23%Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 3 I_voting_barKam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 3 I_voting_barKam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 3 I_voting_barKam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 3 I_voting_barKam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 3 I_voting_barKam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 3 I_voting_barKam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 3 I_voting_barKam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 3 I_voting_barKam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 3 I_voting_barKam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Kam inat.... - Faqe 3 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 3 I_voting_barKam inat.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kam inat....

Shko poshtė 
+24
Grifsha
3bla
Ernesto_Guevara
angel boy
doni
cool
Soldier Of Fortune
Joker
Blue Paradise
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Endi
dead angel
don corleone
fefe_
Mars
Darkangel
Shpirti-pist
rapper_girl
barbi brune
play_boy
Lacuna_Coil
odise
angel_wolf
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:07 pm

un kam inat ata qe acaroen shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:07 pm

cool shkruajti:
kam inat robt vari k** du ti vraaasss fare
affraid affraid affraid affraid affraid QEKA TAMAM COOL GOCA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cool
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 66
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:09 pm

hot spicy shkruajti:
cool shkruajti:
kam inat robt vari k** du ti vraaasss fare
affraid affraid affraid affraid affraid QEKA TAMAM COOL GOCA

hahaahahah
normale qe jam cool Cool

kam inat robt qe flasin kot
gjynah tshkretet No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:10 pm

ashtu ooooo si ca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:16 pm

KUR SKAM LINJ NE NET Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:20 pm

fiziken matematiken kimin Mad Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kam inat.... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:20 pm

gjografine historine ekonominee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:21 pm

hot spicy shkruajti:
gjografine historine ekonominee

une bej 15 ore ekonomi ne jave.. :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
cool
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 66
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:21 pm

hot spicy shkruajti:
gjografine historine ekonominee

edhe un e kam vdekje historine Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:22 pm

cool shkruajti:
hot spicy shkruajti:
gjografine historine ekonominee

edhe un e kam vdekje historine Mad
baaaaah shyqyr qe gjeta NJIIIII...e urrej.. No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:23 pm

angel boy shkruajti:
hot spicy shkruajti:
gjografine historine ekonominee

une bej 15 ore ekonomi ne jave.. :D :D
saaaa????un dy baj dhe ma shpif Sleep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:24 pm

hot spicy shkruajti:
angel boy shkruajti:
hot spicy shkruajti:
gjografine historine ekonominee

une bej 15 ore ekonomi ne jave.. :D :D
saaaa????un dy baj dhe ma shpif Sleep
ehhhh jam per ekonomik une prandaj..
5 lend bej gjithsej hiihih
15 ore ekonome..dhe 14 ore lendet e tjera hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:24 pm

cool shkruajti:
hot spicy shkruajti:
gjografine historine ekonominee

edhe un e kam vdekje historine Mad

Sa sy te bukur qe paske...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:25 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
cool shkruajti:
hot spicy shkruajti:
gjografine historine ekonominee

edhe un e kam vdekje historine Mad

Sa sy te bukur qe paske...
clidhje kan syt me historine...ok ok rrofsh....kte duhet ta njof un Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:27 pm

hot spicy shkruajti:
Ernesto_Guevara shkruajti:
cool shkruajti:
hot spicy shkruajti:
gjografine historine ekonominee

edhe un e kam vdekje historine Mad

Sa sy te bukur qe paske...
clidhje kan syt me historine...ok ok rrofsh....kte duhet ta njof un Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

e njef,ose te pakten e ke pa.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kam inat.... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:28 pm

Incident i vogel se komplimenti i syve ishte per "cool"...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cool
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 66
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:31 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
Incident i vogel se komplimenti i syve ishte per "cool"...

thnx Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:32 pm

cool shkruajti:
Ernesto_Guevara shkruajti:
Incident i vogel se komplimenti i syve ishte per "cool"...

thnx Smile

Mund te te bej nje pyetje nqs nuk eshte shume pa vend??Ti je ne foto?!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cool
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 66
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:33 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
cool shkruajti:
Ernesto_Guevara shkruajti:
Incident i vogel se komplimenti i syve ishte per "cool"...

thnx Smile

Mund te te bej nje pyetje nqs nuk eshte shume pa vend??Ti je ne foto?!...

yes Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:34 pm

WOW me te vertete magjepese...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cool
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 66
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:35 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
WOW me te vertete magjepese...

thnx Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:35 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
WOW me te vertete magjepese...

uhahahauhahahahahauhahahaaa propozoje tani,nuk gjen goca si kjo.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kam inat.... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:55 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Ernesto_Guevara shkruajti:
WOW me te vertete magjepese...

uhahahauhahahahahauhahahaaa propozoje tani,nuk gjen goca si kjo.
hahahhahaahhaha Razz Razz Razz e madhe je hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
cool
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 66
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:56 pm

kam inat djemt me muskuj, sa tshemtut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 11:18 pm

o denada ti sikur i ke pas qejf cunat me muskuj,,, se rrepistet kshu e kane ,,, vetem muskuj duan apo jo???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kam inat.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kam inat....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» a mbani inat te dashures apo te dashurit ??
» Personat qe keni Inat ne forum :D
» Do t'ju pelqente te TORTURONI dike qe keni inat???????
» pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?
» lenda dhe zysha juaj e preferuar dhe ajo qe keni me shum inat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: