Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kam inat.... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kam inat.... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kam inat.... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kam inat.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kam inat.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kam inat.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kam inat.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kam inat.... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kam inat.... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kam inat.... I_vote_lcap17%Kam inat.... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kam inat.... I_vote_lcap29%Kam inat.... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kam inat.... I_vote_lcap31%Kam inat.... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kam inat.... I_vote_lcap23%Kam inat.... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kam inat.... I_vote_lcapKam inat.... I_voting_barKam inat.... I_vote_rcap 
hot_spicy
Kam inat.... I_vote_lcapKam inat.... I_voting_barKam inat.... I_vote_rcap 
Darkangel
Kam inat.... I_vote_lcapKam inat.... I_voting_barKam inat.... I_vote_rcap 
angel boy
Kam inat.... I_vote_lcapKam inat.... I_voting_barKam inat.... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kam inat.... I_vote_lcapKam inat.... I_voting_barKam inat.... I_vote_rcap 
Child In Time
Kam inat.... I_vote_lcapKam inat.... I_voting_barKam inat.... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kam inat.... I_vote_lcapKam inat.... I_voting_barKam inat.... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kam inat.... I_vote_lcapKam inat.... I_voting_barKam inat.... I_vote_rcap 
rapper_girl
Kam inat.... I_vote_lcapKam inat.... I_voting_barKam inat.... I_vote_rcap 
Mars
Kam inat.... I_vote_lcapKam inat.... I_voting_barKam inat.... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kam inat....

Shko poshtė 
+24
Grifsha
3bla
Ernesto_Guevara
angel boy
doni
cool
Soldier Of Fortune
Joker
Blue Paradise
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Endi
dead angel
don corleone
fefe_
Mars
Darkangel
Shpirti-pist
rapper_girl
barbi brune
play_boy
Lacuna_Coil
odise
angel_wolf
28 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 1:03 pm

Gjerat qe keni inat ne ket moment qe po shifni temen Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 1:15 pm

ket kohen se jam si pergjumesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 7:56 pm

kam inat te degjoj muzik ose te jete zhurme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 7:57 pm

kur shikoj se per 1 ore vetem une kam postuar ne disa tema

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kam inat.... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 8:26 pm

kam inat te shof presorin me zyshen kur rrine bashke zysha eshte super femer kurse presori ngjan si plak pf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 9:05 pm

kam inat qe se hamp dot msn-n tani. Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kam inat.... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 9:07 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
kam inat qe se hamp dot msn-n tani. Mad

futu te meebo ose ebuddy mi Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
barbi brune


Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 31
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 9:14 pm

kam inat qe do mesoj ate dreq filozofie
uuuuuuuuu sa inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 9:36 pm

kam inat qe hutohem neper provime confused Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 9:41 pm

Kam inat dike kur sme kthe pergj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 9:46 pm

kurse une kur sme kthen zile ne cel.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kam inat.... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 9:47 pm

Kam inat kur me ndalet rryma ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 12:10 pm

kam inat qe su fut lloto mbreme Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:07 pm

u dogje e u pervelove me sakt :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 4:46 pm

kam inat qe me flihet heret ne darke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 5:45 pm

Darkangel shkruajti:
kam inat qe su fut lloto mbreme Mad

un kam inat qe arsnali humb kur e ve un
ai ma rrasi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 5:47 pm

kam inat kur fshi pluhrat Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 5:50 pm

kam inat kur humb interi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 1:07 pm

kam inat kur me dhemb stomaku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 1:21 pm

kam inat kur njerzit flasim per mua mbrapa kraheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 6:17 pm

kam inat kur me shqetesojne gjat kohes qe jam duke bere provim Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 6:27 pm

kam inat kur kopjojne te un ne provim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 6:30 pm

kam inat kur me gerthet drrejtori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 6:46 pm

kam inat kur kam shum per te msu,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 6:47 pm

kam inat kur nuk kam cigare ne xhep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kam inat.... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kam inat....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» a mbani inat te dashures apo te dashurit ??
» Personat qe keni Inat ne forum :D
» Do t'ju pelqente te TORTURONI dike qe keni inat???????
» pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?
» lenda dhe zysha juaj e preferuar dhe ajo qe keni me shum inat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: