Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcap17%pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcap29%pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcap31%pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcap23%pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap 
hot_spicy
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap 
Darkangel
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap 
angel boy
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap 
Child In Time
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap 
Blue Paradise
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap 
rapper_girl
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap 
Mars
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?

Shko poshtė 
+24
Lacuna_Coil
from_sweet_fire
elbasanlli-puro
bituku85
Rej
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Endi
dead angel
saturno
ani
Child In Time
AURORA BOREALIS
dj jero
Mrs.perfect
Blue Paradise
Shpirti-pist
RioT
fefe_
Mars
play_boy
rapper_girl
odise
angel_wolf
28 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 4:58 pm

jepni mendimin tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 5:03 pm

i marim inat se nuk na pelqen ndonje veprim qe ata bejne
une per vete e shaj ose e raf kur e ka me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 5:20 pm

e marr inat se me acaron cdo gje tek ai/ajo , si duroj dot fare madje me vjen tja kercas nai shpulle. per te pas kam ca inat, i kam vdekje fare, 2 prej tyre i kam mbyt ne dru jo per gje po smbaja dot me, ishte mbush kupa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 5:21 pm

ngaqe me acarojne , dhe ja shpreh me dajak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 6:43 pm

Ka arsye te ndryshme per persona te ndryshem,me pak fjale e bejne vete veten per tu marre inat!Ka shume menyra gjithashtu per tia vene ne dukje,shpeshhere duke kundershtu ca thote,duke fol me ironi e gjera te tilla,po sbehet llaf te zihem kshu fizikisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 6:45 pm

kur bajn si rosha i marr inat ! si te shkathet me fjal te thjeshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 6:46 pm

NGA VEPRIMET,DHE PERFUNDIMI THYERJE NDJENJASH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 7:24 pm

Pse nuk ia shpeh thuaj me mire,se kur ia shpeh qe e ke inat eshte shume mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 7:25 pm

uuu se e lexova temen gabim,,inat se mshajn,se ofendojn,se nderhyjn palidhje,,
si ja shpeh?hmmm
pardje psh,,rrafa 1 goc keq fare,,ia dhash floket ne dor,i bera nje gung ne kok se i gjujta me kanacen e coca-coles,,nejse,,gjera te vogla Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 10:31 pm

RioT shkruajti:
uuu se e lexova temen gabim,,inat se mshajn,se ofendojn,se nderhyjn palidhje,,
si ja shpeh?hmmm
pardje psh,,rrafa 1 goc keq fare,,ia dhash floket ne dor,i bera nje gung ne kok se i gjujta me kanacen e coca-coles,,nejse,,gjera te vogla Laughing

mire ja ke ba,,por ke gabu qe se ek ba per ndihm te shpejt pirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 10:35 pm

i marr inat me shume gocat qe flasin me llafe te pista , dhe ja shpreh duke i futur nje drru te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 10:38 pm

play_boy shkruajti:
i marr inat me shume gocat qe flasin me llafe te pista , dhe ja shpreh duke i futur nje drru te mire
kte per mua e kishe ti reee,,
i marr inatin atij qe ska b,,te mirret me nje te rritun e shko shan nje 13 vjeqare,,.. Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 10:45 pm

kush e kishte me ty mi kur te vish ne dr te lutem mund te takoj pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 10:45 pm

play_boy shkruajti:
kush e kishte me ty mi kur te vish ne dr te lutem mund te takoj pak
futu pak te chati
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 10:50 pm

u futa po jam prap i perjashtuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 10:53 pm

i marr inat te tjeret kur me acarojne dhe ja them troc qe i kam inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:22 am

play_boy shkruajti:
kush e kishte me ty mi kur te vish ne dr te lutem mund te takoj pak

patjeter ,,kur duash Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 11:00 am

ka disa arsye pse i marr te tjeret inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:08 pm

ka rendesi pershtypja e pare por edhe veprimet qe ai ben..nqs mashtron ose ben gjera te papjekura etj...si ja shpreh inatin,duke e injoruar dhe thene troc ne sy dhe gjera te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 29
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:11 pm

e shpreh inatin duke mos i folur asnjeher
por spara marr njeri inat jam tip pa te tilla komplekse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 2:55 pm

hmm pse e marr inat scratch
zakonisht marr inat njerzit qe flasin idiotsira dhe skan pik llogjike, njerzit paragjykues, pseudot etj etj
inat e shpreh duke ja then cop qe si duroj dot Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 3:30 pm

karagjozat i kam inat,dhe ia them ne sy qe na ke car k....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 3:21 pm

i mar inat njerzit kur me bejn sikur kush jan.me acarojn fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 3:44 pm

NGa menyra sesi sillen sesi flasim, dhe nje sere arsyesh te tjera por kryesishte keto...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 4:12 pm

odeta shkruajti:
i mar inat njerzit kur me bejn sikur kush jan.me acarojn fare

edhe un i kam sh inat kto lloj robsh dhe jane shtuar cik si shume Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: