Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcap17%pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcap29%pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcap31%pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcap23%pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?

Shko poshtė 
+24
Lacuna_Coil
from_sweet_fire
elbasanlli-puro
bituku85
Rej
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Endi
dead angel
saturno
ani
Child In Time
AURORA BOREALIS
dj jero
Mrs.perfect
Blue Paradise
Shpirti-pist
RioT
fefe_
Mars
play_boy
rapper_girl
odise
angel_wolf
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 12:56 am

i marr inat kur marr vesh se kan folur prapa kraheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 3:44 pm

uuu ka shum arsye...kur me genjejn, kur me shajn mrapa kraheve, kur mashtrojn, kur baj sikur ca jan, kur merren me thashetheme, kur flasin kot, etj etj etj!!
mmm jo ne te gjitha rastet jam them troc fare..thjesht sillem sikur per mua nuk egziston!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 1:54 pm

i marr inat robt se ma bejne per borxh, sdurohen me
inatin ja shpreh duke i folur ne menyre te vrazhde
tgjtihe per tu urryer jane bere sot se vetem me te te grric nervat jane, rob debila komplet, tipiket e katnareve dhe per mua tgjthe kta qe kam inat ne ferr e kane vendin Smile Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 1:58 pm

kur bajn veprime qe mu nuk me pelqejn fare.
po kam i te mir qe zbutem shpejt
ma kan than shum njerez
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 1:59 pm

se nuk thon ato qe ndjejn,ja shpreh me t'thupme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 2:05 pm

kur te detyrojnn te thush dicka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 2:06 pm

nuk the si e shpreh inatin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 2:07 pm

po ti lart gabimet e mia korigjon????
i myll cel ose i them e miiiiir mos qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 2:08 pm

hahahahhahahaahaahaah
nuk jam inatci por te shprehurin e inatit e kam shum te lezecem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 2:10 pm

me ngrihen nervat kur e dashura ime ka fikur telefonin atehere kur nuk duhet ta kishte fikur dhe nuk i kthej sms deri sa e takoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 2:13 pm

kur flasin shume dhe thon gjera koti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 3:34 pm

Kam inat se mund tme ofendojn...ose dicka e till...dhe inatin ua shpreh duke ua then troc qe i kam inat dhe i shaj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 5:08 pm

Kur bojn budalliqe,flasin kot me kot.dhe menyra si ia shpreh inatin varet sa i inatosur jam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 9:04 pm

kur nuk tregohen te sinqerte dhe kur jan menje mdhenj

sa per inatin maksimumi vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
from_sweet_fire
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 59
Mosha : 33
Vendndodhja : fire
Piket : 67
Data e regjistrimit : 29/01/2009

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 1:14 pm

Kur me genjejne!Veproj sipas situates...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 2:06 pm

kur nuk thon asnjeher te verteten,ose bejn te besoh qe ajo qe kan then eshte e verteta
se si e shpreh hmm spo e them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 8:59 pm

po i marr inat sepse bejn gjera te kota,gjera pa kuptim,me zhgenjejn dhe ven ne diskutim te metat e mia nderkohe qe jan vet me te meta.
si e shpreh??hmm indiferizem,e cmund te bej tjeter??
dhe 2-3 fjal te verteta por te dhimshme (se e verteta te vret)

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 9:08 pm

ka raste qe edhe kot fare..inatin e shpreh duke vuajtur vet .... Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 9:17 pm

se e bejne veten per tu marre inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 11:22 pm

sepse ne kte bot kam lind nje kategori njerezish te tille qe do sdo, te vjen natyrshem ti marresh inat me gjerat qe thoj, veprimet qe bejn, paftyresin, imoralitetin, shtirjen dhe jo-origjinalitetin e tyre..te shprehesh inat, pse? ste ben mire te shprehesh inat, esht thjesht shkatarrim nervash dhe humbje kohe te mendosh dhe t`merresh me kto lloj ropsh

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 11:23 pm

sepse thone ca llafe qe te acarojne edhe qe te bejne ti marresh inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:09 am

1 SJELLJA
2 SERIOZITETI
KETO JANE ME KRYESORET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:11 am

anisa shkruajti:
1 SJELLJA
2 SERIOZITETI
KETO JANE ME KRYESORET
pse kur eshte serioz tjeteri ti acarohesh Question Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:14 am

anisa shkruajti:
1 SJELLJA
2 SERIOZITETI
KETO JANE ME KRYESORET

1.pse serioziteti s`qenka pjes e sjelljes ?!
2.paske inat njerzit serioz? strange

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:21 am

Child In Time shkruajti:
anisa shkruajti:
1 SJELLJA
2 SERIOZITETI
KETO JANE ME KRYESORET

1.pse serioziteti s`qenka pjes e sjelljes ?!
2.paske inat njerzit serioz? strange

po mos e luani mo,esht msuar me mua,ska faj,se kur jam me anisen,serjoziteti merr vlera - infinit (ahh qe ska i fig.per nfinitin ktu) dhe aanisa ngaqe mdo mua,do qe gjith njerzit tjen si une dhe e merzsin ata qe jan ndryshe ,e acarojn.
he mi nisa mire e thash?? Razz lol! lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: