Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcap17%Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcap29%Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcap31%Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcap23%Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap 
hot_spicy
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap 
Darkangel
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap 
angel boy
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap 
Child In Time
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap 
Blue Paradise
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap 
rapper_girl
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap 
Mars
Personat qe keni Inat ne forum :D I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Personat qe keni Inat ne forum :D

Shko poshtė 
+33
ani
3bla
Lacuna_Coil
the doctor 2000
total overdose1
angel boy
Darkangel
toni'world
Rej
hot_spicy
Shpirti-pist
dj jero
metallica_death
angel_wolf
Mars
cobain
fefe_
free spirit
play_boy
don corleone
odise
Venus
jurgeni
Une
alex_anto
Child Of Darkness
rapper_girl
Endi
smart devil
Tarjaholic
Soldier Of Fortune
RioT
Child In Time
37 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:56 pm

Ok kte tem nuk po e hap me synimin qe antaret te zihen, por mendoj se esht me mir qe ai qe keni inat ta doj dhe tja thoni ne sy
Nje kerkese e vogel nga stafi, NQS TEMA BASTARDOHET DHE KALON NE SHARJE, OFENDIME APO SHERRE DO JU LLUTESHA TA MBYLLNIT TEMEN, Un po e hap thjesht per tu zbavitur Smile

Po filloj un e para, ate angel boy e kam icik inat se ngeli tu u kap me gocat, sikukr ka hy ne forum me zen dashnore lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:59 pm

hmm,,jo inat por nuk e kam me shum qef,,ate jurgenin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:00 am

Po kam thene une RioT eshte tip!

_________________
Personat qe keni Inat ne forum :D Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:53 am

Un skam inat njeri se vetem RioT edhe arlinden njof :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:37 am

sqarim tashi : jo qe e kam inat per nai gjo,,por menyra se si ka fol qe nga fillimi,,sa hyna :
"sa e mir qe qenke flavia" qyqyqyqyq priti her,,njs pastaj me pm,,mu duk si berati_rock,,njs,,tashi i pytje meqe jam ktu se pertoj me ik te tema tjeter per solider.pse jam tip mo? Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:40 am

S'KAM NJERI INAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:42 am

she tashi si bon,,thuj riot psh Razz po mos thuj qe ske njeri Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:43 am

RioT shkruajti:
sqarim tashi : jo qe e kam inat per nai gjo,,por menyra se si ka fol qe nga fillimi,,sa hyna :
"sa e mir qe qenke flavia" qyqyqyqyq priti her,,njs pastaj me pm,,mu duk si berati_rock,,njs,,tashi i pytje meqe jam ktu se pertoj me ik te tema tjeter per solider.pse jam tip mo? Suspect

gjalle eshte ai? Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:46 am

hmmm nuk e di por te thoja qe ka vdek e te mos kishe vdek,,gjynaf se do i ndillja vdekjen P: Razz Razz pyt child in time se ndoshta ajo e di Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:52 am

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO NUK KAM NJERI INAT SE I DU TE GJITH CUMMMMMMMMMMMMMM aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:20 pm

un kam 1 inat po se them cin kam!!kto te moshes time i kam te gjith qejf...ju puth riot dhe smart devil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:25 pm

nje cun dhe nje vajze ( cuni e di vet se kush eshte Mad )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:28 pm

rapper_girl shkruajti:
nje cun dhe nje vajze ( cuni e di vet se kush eshte Mad )
Suspect kush o ajo rri se e thyva
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:36 pm

RioT shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
nje cun dhe nje vajze ( cuni e di vet se kush eshte Mad )
Suspect kush o ajo rri se e thyva

e thy vet une mi oj kjo Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:40 pm

Endi shkruajti:
un kam 1 inat po se them cin kam!!kto te moshes time i kam te gjith qejf...ju puth riot dhe smart devil

hahhahha e di une kush eshte ai personi qe ka inat jo se ma tregoi dje! :D
sa per veten time mund te them angel boy dhe me raste ndo1 tj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:41 pm

iihihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:41 pm

Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
un kam 1 inat po se them cin kam!!kto te moshes time i kam te gjith qejf...ju puth riot dhe smart devil

hahhahha e di une kush eshte ai personi qe ka inat jo se ma tregoi dje! :D
sa per veten time mund te them angel boy dhe me raste ndo1 tj.

ishalla se ma nxjerr cin kam inat!!!aman se sdu te hy nsherr me nanji ktu....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:44 pm

Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
un kam 1 inat po se them cin kam!!kto te moshes time i kam te gjith qejf...ju puth riot dhe smart devil

hahhahha e di une kush eshte ai personi qe ka inat jo se ma tregoi dje! :D
sa per veten time mund te them angel boy dhe me raste ndo1 tj.

ishalla se ma nxjerr cin kam inat!!!aman se sdu te hy nsherr me nanji ktu....

hahahha jo mi jo ca flet ti!!nqs sdo ti pse ta nxjerr une,skam arsye!!pastaj personi seshte sh mire nga mendtedhe kushedi ca ndodh hahhaha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:48 pm

Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
un kam 1 inat po se them cin kam!!kto te moshes time i kam te gjith qejf...ju puth riot dhe smart devil

hahhahha e di une kush eshte ai personi qe ka inat jo se ma tregoi dje! :D
sa per veten time mund te them angel boy dhe me raste ndo1 tj.

ishalla se ma nxjerr cin kam inat!!!aman se sdu te hy nsherr me nanji ktu....

hahahha jo mi jo ca flet ti!!nqs sdo ti pse ta nxjerr une,skam arsye!!pastaj personi seshte sh mire nga mendtedhe kushedi ca ndodh hahhaha lol!

hahahah o ch.o.d e madhe je per zotin!!!! po edhe un po bani nai gja ai personi sja pertoj, e ke vet parasysh ti!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:49 pm

una kam inat kte larthihihihihihi po tallem se kam xhan Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:50 pm

Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
un kam 1 inat po se them cin kam!!kto te moshes time i kam te gjith qejf...ju puth riot dhe smart devil

hahhahha e di une kush eshte ai personi qe ka inat jo se ma tregoi dje! :D
sa per veten time mund te them angel boy dhe me raste ndo1 tj.

ishalla se ma nxjerr cin kam inat!!!aman se sdu te hy nsherr me nanji ktu....

hahahha jo mi jo ca flet ti!!nqs sdo ti pse ta nxjerr une,skam arsye!!pastaj personi seshte sh mire nga mendtedhe kushedi ca ndodh hahhaha lol!

hahahah o ch.o.d e madhe je per zotin!!!! po edhe un po bani nai gja ai personi sja pertoj, e ke vet parasysh ti!!!

hahhaha po mi po!!ma the vete dje jo per gje! Razz pst do futem edhe une per ty lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:51 pm

hahahahh grup sherri ktu.....un ti dhe e di vet ti kush!!!!
o smart devil sa shaka qe ben dhe ti na e ngrin gjakun fare!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:53 pm

Endi shkruajti:
hahahahh grup sherri ktu.....un ti dhe e di vet ti kush!!!!
o smart devil sa shaka qe ben dhe ti na e ngrin gjakun fare!!!

hahhaha ehh ashtu do e bejme,pjestari tj i "grupit"eshte gati qe tani!hahah lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:54 pm

hihiihiihihiihihihhi

ca te bej kshu jam una
po he se shkrin gjaku ime ne vape
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:56 pm

Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
hahahahh grup sherri ktu.....un ti dhe e di vet ti kush!!!!
o smart devil sa shaka qe ben dhe ti na e ngrin gjakun fare!!!

hahhaha ehh ashtu do e bejme,pjestari tj i "grupit"eshte gati qe tani!hahah lol!

hajde do e filloj sherrin po sqeka online personi tj!!! :gaga: baj shaka!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Personat qe keni Inat ne forum :D Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Personat qe keni Inat ne forum :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: