Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcap17%Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcap29%Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcap31%Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcap23%Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Personat qe keni Inat ne forum :D

Shko poshtė 
+33
ani
3bla
Lacuna_Coil
the doctor 2000
total overdose1
angel boy
Darkangel
toni'world
Rej
hot_spicy
Shpirti-pist
dj jero
metallica_death
angel_wolf
Mars
cobain
fefe_
free spirit
play_boy
don corleone
odise
Venus
jurgeni
Une
alex_anto
Child Of Darkness
rapper_girl
Endi
smart devil
Tarjaholic
Soldier Of Fortune
RioT
Child In Time
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:59 pm

Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
hahahahh grup sherri ktu.....un ti dhe e di vet ti kush!!!!
o smart devil sa shaka qe ben dhe ti na e ngrin gjakun fare!!!

hahhaha ehh ashtu do e bejme,pjestari tj i "grupit"eshte gati qe tani!hahah lol!

hajde do e filloj sherrin po sqeka online personi tj!!! :gaga: baj shaka!!!

hahhaha e di mi e di qe ben shaka!!po rri se i thashe un te futet edhe brenda 2 min ketu e ke!! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 2:00 pm

Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
hahahahh grup sherri ktu.....un ti dhe e di vet ti kush!!!!
o smart devil sa shaka qe ben dhe ti na e ngrin gjakun fare!!!

hahhaha ehh ashtu do e bejme,pjestari tj i "grupit"eshte gati qe tani!hahah lol!

hajde do e filloj sherrin po sqeka online personi tj!!! :gaga: baj shaka!!!

hahhaha e di mi e di qe ben shaka!!po rri se i thashe un te futet edhe brenda 2 min ketu e ke!! lol!

thuj thuj!!!!hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 2:02 pm

Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
hahahahh grup sherri ktu.....un ti dhe e di vet ti kush!!!!
o smart devil sa shaka qe ben dhe ti na e ngrin gjakun fare!!!

hahhaha ehh ashtu do e bejme,pjestari tj i "grupit"eshte gati qe tani!hahah lol!

hajde do e filloj sherrin po sqeka online personi tj!!! :gaga: baj shaka!!!

hahhaha e di mi e di qe ben shaka!!po rri se i thashe un te futet edhe brenda 2 min ketu e ke!! lol!

thuj thuj!!!!hahahha

hahhhha do i them kur te jete dhe ai personi qe kemi ne inat online,edhe sdua ta lodh ate se ska sh mundesi!! :gaga: lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 2:44 pm

u shtu nje person qe me acaron shuumn ktu ne forum
eshte cun Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 2:45 pm

une nuk kam inat ndonje ktu ne forum, se s'njoh asnje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:51 pm

rapper_girl shkruajti:
u shtu nje person qe me acaron shuumn ktu ne forum
eshte cun Razz

Ja kam inat kete gocen qe mban keshtu fotosh te firma Razz
lol bej shaka Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 12:36 am

RioT shkruajti:
sqarim tashi : jo qe e kam inat per nai gjo,,por menyra se si ka fol qe nga fillimi,,sa hyna :
"sa e mir qe qenke flavia" qyqyqyqyq priti her,,njs pastaj me pm,,mu duk si berati_rock,,njs,,tashi i pytje meqe jam ktu se pertoj me ik te tema tjeter per solider.pse jam tip mo? Suspect

te bera thjesht nje kompliment edhe persa i perket atij pm edhe ai i yti nuk me pelqeu shume...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 29
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 1:52 pm

Une jam me shprehjen: "Jeto ne paqe me njerezit por lufto te metat e tyre". Kshuqe mund te mos me pelqejne disa aspekte tek ndonjeri, por nuk kam inat asnje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 1:56 pm

ehhh eshte sh e mire kjo lart! :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 29
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 2:02 pm

E une e shkreta, e mire jam. :D Po edhe ti shume e mire je kur duron ca te grricme kshu si padashje. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 2:03 pm

sikur te ngrihet pak nervi,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 2:04 pm

hahhahha edhe une qe thashe per ca e kishte kjo,tani e kapa. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 2:04 pm

per venus kjo lart!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 10:04 pm

jo se e kam shume inat por sot me acaroj me e-mail qe me coj
ajo eshte rapper_girl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 11:30 pm

skam pas ndonje konflikt me ndonje dhe nuk kam pse te kem njeri inat respekte per te gjithe jeni 1-sha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 3:55 pm

asnjeri perderisa asnje sme ka inat as une nuk kam inat asnje :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 3:56 pm

veten e ime hihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 6:43 pm

sapo mora sh inat njeren tani Mad:x
fuck u crazy little bitch Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
VizitorPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 6:44 pm

nuk kam asnji inat sepse mendoj qe anji sme ka inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 6:51 pm

kam nji po nuk e them...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 7:17 pm

pse nuk e thu?
ke frik?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 7:24 pm

jooooooooooooo
pppfff dhe una frik po nuk dua ta them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain

Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 54
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 10:18 pm

i dua te ter...edhe me ato qe jam zen thell thell djej miresi dhe dashuri...pavaresisht...tani nuk kthehem dot me mbrapsht..megjithse nji dite do ta bej dhe dua ta bej ,pa merak Razz:P:P
thjesht kaq di te them..pavaresisht se nga njeher nuk e shfaqe...po i dua te ter pa mase:D"D"D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 10:21 pm

Mund te mos kem qejf po inat asnjerin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 33
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 10:22 pm

inat asnje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Personat qe keni Inat ne forum :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: