Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcap17%Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcap29%Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcap31%Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcap23%Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Personat qe keni Inat ne forum :D

Shko poshtė 
+33
ani
3bla
Lacuna_Coil
the doctor 2000
total overdose1
angel boy
Darkangel
toni'world
Rej
hot_spicy
Shpirti-pist
dj jero
metallica_death
angel_wolf
Mars
cobain
fefe_
free spirit
play_boy
don corleone
odise
Venus
jurgeni
Une
alex_anto
Child Of Darkness
rapper_girl
Endi
smart devil
Tarjaholic
Soldier Of Fortune
RioT
Child In Time
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 3:37 pm

ANGEL WOLF DHE DARKANGEL Mad:x
E PRANOJ DHE PIIIIIIIIK Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 8:30 pm

si njoh dhe keshtu si mbaj dot inat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 9:02 pm

asnji skam inat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 9:04 pm

NUK KAM INAT ASNJERI...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 9:08 pm

IIII SE HARROVA
KAM INAT ATE GOLDEN BOY QE KA CA DITE QE SPO DUKET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 10:05 pm

Dergoji ndonje pm, se do i shkoje me email qe i ka ardh mesazh ke forumi, do futet per ta pare mesazhin, kshu qe do hyje edhe ne forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 8:43 pm

iu fut ban atij qe kisha inat dhe vete nga dora ime :D
kam dhe ja 2 goca Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 30
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 8:48 pm

T.O.N.I's world
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 8:52 pm

flm rej ta mbeshtes mendimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 4:28 pm

Tashi x tashi as1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 5:11 pm

as me plas k... se kush me ka inat.un per vete inat skam njeri por ama per te urryer ate repper Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Sex012Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Sex006
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 5:27 pm

Darkangel shkruajti:
as me plas k... se kush me ka inat.un per vete inat skam njeri por ama per te urryer ate repper Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Sex012Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Sex006

i hate you 2 Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:35 pm

skam nanji ne vecanti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:37 pm

un kam ca dhe e dine vet ato kush jane Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:38 pm

Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
un kam 1 inat po se them cin kam!!kto te moshes time i kam te gjith qejf...ju puth riot dhe smart devil

hahhahha e di une kush eshte ai personi qe ka inat jo se ma tregoi dje! :D
sa per veten time mund te them angel boy dhe me raste ndo1 tj.

ka kohe qe se kam me inat! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:39 pm

rapper_girl shkruajti:
un kam ca dhe e dine vet ato kush jane Laughing

duhen emra konkret denada.. Razz Razz ska pergjithesues se mund te keqkuptohemi pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:40 pm

angel boy shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
un kam ca dhe e dine vet ato kush jane Laughing

duhen emra konkret denada.. Razz Razz ska pergjithesues se mund te keqkuptohemi pastaj

gysi mos na ca shum ... Razz
ti e di qe ste kam me inat, jemi bere shok apo jo Cool :D
e dine vet ato e thash edhe 1 here Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:40 pm

Child Of Darkness shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
un kam 1 inat po se them cin kam!!kto te moshes time i kam te gjith qejf...ju puth riot dhe smart devil

hahhahha e di une kush eshte ai personi qe ka inat jo se ma tregoi dje! :D
sa per veten time mund te them angel boy dhe me raste ndo1 tj.

ka kohe qe se kam me inat! Smile

Wink Wink Wink Wink e shef qe kot me ke pas inat te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 1:26 pm

inat haha skam asnje me then tdrejten, thjesht percmoj ca rop ktu nforum kaq :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 5:21 pm

ate lalucin, anin dhe bukuroshen Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 3:22 pm

npergjithsi ato cunat qe jan nga durrsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 3:50 pm

kete siper meje e kam shum inat.. Razz Razz Razz Puthje Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 4:36 pm

Dhe una ket siper meje meqe me paska inat shoqen Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 4:37 pm

mqs kjo me ka inat edhe une e kam inat..Razz:P:P:P te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 4:45 pm

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Razz

Tashi sinqeriozisht shume pak veta kam qef...shumicen e kam inat :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Personat qe keni Inat ne forum :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» personat qe keni qejf ne kte forum :P
» Do t'ju pelqente te TORTURONI dike qe keni inat???????
» Cili nga personat ne Forum gezon besimin/respektin tuaj??
» lenda dhe zysha juaj e preferuar dhe ajo qe keni me shum inat
» CIN KENI ME QEJF NE FORUM???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: