Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcap17%Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcap29%Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcap31%Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcap23%Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_lcapPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_voting_barPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Personat qe keni Inat ne forum :D

Shko poshtė 
+33
ani
3bla
Lacuna_Coil
the doctor 2000
total overdose1
angel boy
Darkangel
toni'world
Rej
hot_spicy
Shpirti-pist
dj jero
metallica_death
angel_wolf
Mars
cobain
fefe_
free spirit
play_boy
don corleone
odise
Venus
jurgeni
Une
alex_anto
Child Of Darkness
rapper_girl
Endi
smart devil
Tarjaholic
Soldier Of Fortune
RioT
Child In Time
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 10:54 pm

KAM INAT VETEM ATE QE MERRET VETEM ME MUA DUKE ME SHAJTUR E OFENDUAR
TE T'THEM NJE GJE ...... MOS U MERR ME MUA SE STE KAM BO GJO
NDAJ MOS ME MERZIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 10:56 pm

se di per cilin antar e ke ti lart por po ja bej hallall

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:00 pm

boja se ashtu si ai keni per te perfunduar
duke llapur kot per gjera qe sja vlejne
jo ne rastin tim se une ja vlej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:03 pm

metallica_death shkruajti:
boja se ashtu si ai keni per te perfunduar
duke llapur kot per gjera qe sja vlejne
jo ne rastin tim se une ja vlej

ti ja vlen ?!!
ha ha ha ha ha muaahahahahuahuahu sa keq esht kur tpelqen shum vetja
huh sa kam qesh, prit se kte postimin tat lale do e ve si firm qe tqeshin tgjith Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:06 pm

cobain shkruajti:
i dua te ter...edhe me ato qe jam zen thell thell djej miresi dhe dashuri...pavaresisht...tani nuk kthehem dot me mbrapsht..megjithse nji dite do ta bej dhe dua ta bej ,pa merak Razz:P:P
thjesht kaq di te them..pavaresisht se nga njeher nuk e shfaqe...po i dua te ter pa mase:D"D"D

tu keput shpirti ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:07 pm

mos me thuaj
hahahahahahha
cna shkrive fare
me thuaj nje njeri qe si pelqen vetevetja
me gjen dot njeri?
po ikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
se paske qen rob kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:09 pm

muaahauhauahuahu robt si ty i meshiroj shum, i rendon ksaj bote kot ti, je per tardh keq
iko vrit veten o rob i marum

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:15 pm

ta kam lene ne doren tende kete pune
se ke fillu punen si keshillues vdekjes
mos je gje ne grupin e deshmitareve te jehovait
ah sa i urrej keta parsonat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:18 pm

uaaaaaa un mendoja se ishe ti, jo per gje po lexova ate temen tende idiote ku na qaje hallet qe do vdisje Laughing
je shum i semur
ej nje keshill per stafin, pse i mbani antaret me semundje mendore apo cfaredolloji tjeter ne forum

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:19 pm

Boll chatit dhe ketu ee?Eshte hera e fundit qe jua them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:21 pm

o Mars po ca chati mi
a esht tema ke keni inat, ne brenda temes jemi Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:09 am

uune kam inat metallica death...e kam inat ate tipin un..eshte per meshire,ka ardhur ne forum per te bere gjynafqarin....eshte me zemer ahahahahha..sa mire lol!

sme pelqen ai tip se eshte i papjekur nga mendja eshte pall fare..16 vjec ai????????ai duket diku ke klasa e 5....sja vlejne ata persona te jeteojne kot...rob koti,pa vlera,nuk vlen per asnji gjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 2:02 am

dj jero shkruajti:
uune kam inat metallica death...e kam inat ate tipin un..eshte per meshire,ka ardhur ne forum per te bere gjynafqarin....eshte me zemer ahahahahha..sa mire lol!

sme pelqen ai tip se eshte i papjekur nga mendja eshte pall fare..16 vjec ai????????ai duket diku ke klasa e 5....sja vlejne ata persona te jeteojne kot...rob koti,pa vlera,nuk vlen per asnji gjo

:D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 1:15 pm

vec playboyn
e kam vdekje fare se 14 vjec e di dark angel per ca kena fol se ai esht pall fare
njs njs sdu me shkrujt sh po kot rron ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 35
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 1:19 pm

kta siper haahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 1:30 pm

S.A.M e kam vdekje eshte shum falco nuk me ka pelqyer qe ne fillim ppppppppppppffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 1:39 pm

marsi kete foto eka nje vajze ne hi5 te cilen e njoh mos je gjo ajo ti?
me ka derguar shume email ne add time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 3:29 pm

play_boy shkruajti:
S.A.M e kam vdekje eshte shum falco nuk me ka pelqyer qe ne fillim ppppppppppppffffffffffff

me mir thuaj qe kur ta mbylla halen jo qe ne fillim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 3:36 pm

postimet jasht teme u fshine pasi pati zenka midis S.A.M dhe pay boy
flm per mirkuptimin !


Edituar pėr herė tė fundit nga rapper_girl nė Tue Oct 21, 2008 3:40 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
VizitorPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 3:41 pm

ik me 14 vjecar qe me shkruan 15...ktu shife kush esht fallco,.... un skam turp tregoj moshen time se sdu me kap cuna nforum si puna jote po zhduku aman
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 3:42 pm

personi qe kam me vdekje eshte djalli ime S.A.M dhe nuk ka shonc te ma mbylli gojen mu ajo edhe ai darku asaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 3:44 pm

e para pune me ka rregjistrruar nje shoku ime ketu te forumi dhe kur ka vene moshen nuk me ka thene gje kur e pyta pastaj me tha nuk ka gje se ti tani i mbush 15vjec u kenaqe tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorPersonat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 3:45 pm

play_boy shkruajti:
e para pune me ka rregjistrruar nje shoku ime ketu te forumi dhe kur ka vene moshen nuk me ka thene gje kur e pyta pastaj me tha nuk ka gje se ti tani i mbush 15vjec u kenaqe tani

ca ka per tu knaq?
ekziston menyra me e ndryshu moshen apo jo mbrapa kohe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 3:46 pm

po na cave lene spo e them ti dhe mendimin tat edhe une dhash mendimin tim dhe pastaj vazhdove tu grricje vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 3:47 pm

Sikur ka fol nje moderatore me duket. Stop postimeve! Eshete urdher. Pas replikes time nuk dua te shof me replika nga ju te dy. Faleminderit!

_________________
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content
Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Personat qe keni Inat ne forum :D   Personat qe keni Inat ne forum :D - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Personat qe keni Inat ne forum :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: