Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcap17%pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcap29%pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcap31%pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcap23%pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_lcappse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_voting_barpse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?

Shko poshtė 
+24
Lacuna_Coil
from_sweet_fire
elbasanlli-puro
bituku85
Rej
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Endi
dead angel
saturno
ani
Child In Time
AURORA BOREALIS
dj jero
Mrs.perfect
Blue Paradise
Shpirti-pist
RioT
fefe_
Mars
play_boy
rapper_girl
odise
angel_wolf
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:23 am

Child In Time shkruajti:
anisa shkruajti:
1 SJELLJA
2 SERIOZITETI
KETO JANE ME KRYESORET

1.pse serioziteti s`qenka pjes e sjelljes ?!
2.paske inat njerzit serioz? strange

nuk thash qe kam inat njerzit serioz perkundrazi me pelqejne ata
varet shume sjellja e nje personi ne nje muhabet te caktuar
psh: nqs kemi nje muhabet serioz dhe dikush fillon e qesh kot pa lidhje filloj ta marr inat. ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:26 am

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
anisa shkruajti:
1 SJELLJA
2 SERIOZITETI
KETO JANE ME KRYESORET

1.pse serioziteti s`qenka pjes e sjelljes ?!
2.paske inat njerzit serioz? strange

po mos e luani mo,esht msuar me mua,ska faj,se kur jam me anisen,serjoziteti merr vlera - infinit (ahh qe ska i fig.per nfinitin ktu) dhe aanisa ngaqe mdo mua,do qe gjith njerzit tjen si une dhe e merzsin ata qe jan ndryshe ,e acarojn.
he mi nisa mire e thash?? Razz lol! lol!

e ke tret e ke qa me lot.
psh po marr nje shembull konkret qe me acaron. ishte nje goc qe e kam ne klase.
une vrisja mendjen se nuk me dilte problema ndersa ajo me thoshte te bej nje loje
pffffffffffff


Edituar pėr herė tė fundit nga anisa nė Sun Mar 01, 2009 12:27 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:27 am

anisa shkruajti:
Child In Time shkruajti:
anisa shkruajti:
1 SJELLJA
2 SERIOZITETI
KETO JANE ME KRYESORET

1.pse serioziteti s`qenka pjes e sjelljes ?!
2.paske inat njerzit serioz? strange

nuk thash qe kam inat njerzit serioz perkundrazi me pelqejne ata
varet shume sjellja e nje personi ne nje muhabet te caktuar
psh: nqs kemi nje muhabet serioz dhe dikush fillon e qesh kot pa lidhje filloj ta marr inat. ok?

OK MI, vetem se re cik nen kundershtim me veten, tema thot "pse i merrni inat njerzit" ti u pergjigje "serioziteti esht kryesore" pra qenka nje arsye qe i merr inat robt, tani thua qe kur qesh pa lidhje, pra i bie qe qenka JOserioz
njs ndoshta je shpreh gabim te postimi pare
dhe i gje..njerzit qe qeshin ashtu pa lidhje ne nje mhb serioz jan pa pik dyshimi budallenj, mos bej mhb serioze me rob budallenj Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:28 am

flm per keshillen arlinda. te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:30 am

u'r welcomed

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 1:00 am

anisa shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
anisa shkruajti:
1 SJELLJA
2 SERIOZITETI
KETO JANE ME KRYESORET

1.pse serioziteti s`qenka pjes e sjelljes ?!
2.paske inat njerzit serioz? strange

po mos e luani mo,esht msuar me mua,ska faj,se kur jam me anisen,serjoziteti merr vlera - infinit (ahh qe ska i fig.per nfinitin ktu) dhe aanisa ngaqe mdo mua,do qe gjith njerzit tjen si une dhe e merzsin ata qe jan ndryshe ,e acarojn.
he mi nisa mire e thash?? Razz lol! lol!

e ke tret e ke qa me lot.
psh po marr nje shembull konkret qe me acaron. ishte nje goc qe e kam ne klase.
une vrisja mendjen se nuk me dilte problema ndersa ajo me thoshte te bej nje loje
pffffffffffff

hahahahaha xhoiiiiii, ajo te do me,tka fixim ty.
ahahahaa o anisa

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 3:53 am

Indiference!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 6:42 pm

zakonisht i mar inat njerzit kur bejn si interesat dhe kur hiqen si te zjuar kur skan dy pare tru ne kok-si ja shprehinatin-- varet nga njeriu..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 11:32 pm

inat kam njerzit vl , me acarojne me gjith se vl jan per veten e vet !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bora
Adoleshent
Adoleshent
bora


Female
Numri i postimeve : 29
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : fotografia
Koha e lire : kafe,me shoket.internet,msn,filma.
Piket : 42
Data e regjistrimit : 04/03/2009

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon May 25, 2009 12:09 am

INAT I MARR PER VEPRIMET QE BEJNE OSE FJALET QE THONE.INATIN IA SHPREH DUKE I VENE MIQTE E MI KUNDRA DHE DUKE E SHARE Durl=http://www.glitter-graphics.com]pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 1317908k02l59cbem[/url]HE HEDHUR KUNJA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 9:42 pm

kur grricen kot
dhe kur fusin hundet tek une
sa per shprehjen
i rri ftohte
dhe si flas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: