Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcap17%Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcap29%Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcap31%Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcap23%Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 2 I_voting_barKam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 2 I_voting_barKam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 2 I_voting_barKam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 2 I_voting_barKam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 2 I_voting_barKam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 2 I_voting_barKam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 2 I_voting_barKam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 2 I_voting_barKam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 2 I_voting_barKam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Kam inat.... - Faqe 2 I_vote_lcapKam inat.... - Faqe 2 I_voting_barKam inat.... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kam inat....

Shko poshtė 
+24
Grifsha
3bla
Ernesto_Guevara
angel boy
doni
cool
Soldier Of Fortune
Joker
Blue Paradise
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Endi
dead angel
don corleone
fefe_
Mars
Darkangel
Shpirti-pist
rapper_girl
barbi brune
play_boy
Lacuna_Coil
odise
angel_wolf
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 8:40 pm

kam inat kur skam mhb ne msn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 7:41 pm

kam inat kur grricen me mua kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 11:32 pm

kam inat kur me iken linja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 11:33 pm

kan inat kur me duhet te iki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 11:38 pm

kam inat kur nuk me kthen pergjigje
i inatosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:37 pm

kam inat qe mami me vjen qe ne oren 8 te dhoma dhe me thot fli se esht von
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:43 pm

kam inat kur nuk e hapin tel Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:44 pm

kur me len pas dore dhe ma myllin tel pa e maru un fjalen akoma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:44 pm

kam inat kur nuk me kuptojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:45 pm

kam inat kur kam inat dhe nuk me zbresin nervat kollaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:47 pm

kam inat kur nuk te len te shpjegohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:49 pm

kur bojn ca njerez si te pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:50 pm

kur e bejn dicka kastile per te me merzit edhe pse nuk duan :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:51 pm

kam inat kur ste len rehat cunat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:54 pm

kam inat kur kam mundesin te flas ne tel dhe nuk me hapin teeeeeeeeeel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:56 pm

ka inat kur bejn ikur nuk shofin
edhe kur ulen edhe ngrihen njerez nga tavolina sepse i bie telefoni Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 9:10 pm

kur me therrasin me ca emra.... Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:57 pm

kam inat kur fusin hundet ne punet e mia ne lidhje me dike qe dua Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 3:00 pm

kam inat kur me pyesin ku ishe,ti vra fare ato qe me pyesin Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 3:01 pm

kam inat kur duhet ti jap llogari te tjereve se ca bej apo jo Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Joker
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 38
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/12/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 11:06 pm

kur iki per te bler ndonje gje dhe e gjej dyqanin mbyll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 11:07 pm

te rri ketu kur skam mbaru mesimet po ca ti besh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 11:15 pm

une si kam fillu. do vi dru neser!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 09, 2008 12:08 am

Joker shkruajti:
kur iki per te bler ndonje gje dhe e gjej dyqanin mbyll

uee edhe un e per me teper kur dyqani ndodhet larg Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
cool
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 66
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:06 pm

kam inat robt vari k** du ti vraaasss fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kam inat.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam inat....   Kam inat.... - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kam inat....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» a mbani inat te dashures apo te dashurit ??
» Personat qe keni Inat ne forum :D
» pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?
» Do t'ju pelqente te TORTURONI dike qe keni inat???????
» lenda dhe zysha juaj e preferuar dhe ajo qe keni me shum inat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: