Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcap17%shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcap29%shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcap31%shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcap23%shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 shprehja qe thoni me shpesh.

Shko poshtė 
+29
angel boy
123bla returns
maria gracia
Child In Time
sweet_girl
Enny-Art
vdekja_eshte_mundesia
Soldier Of Fortune
hot_spicy
Blue Paradise
ani
Child Of Darkness
rapper_girl
AURORA BOREALIS
elbasanlli-puro
dead angel
dj jero
3bla
marlin
play_boy
aurel_m131
Realkatil
SupergirL
odise
Mars
vagabodi_eri
Lacuna_Coil
fefe_
don corleone
33 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 4:18 pm

maria gracia shkruajti:
TE KEQEN MOTRA TY
VETEM DISAVE te puth


hmmmm njeren prej ktyre disave,mos e ke ne vendndodhje????muveeee dmth. Razz Razz te puth


Edituar pėr herė tė fundit nga Lacuna_Coil nė Tue Jan 27, 2009 1:09 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 4:18 pm

NEJSE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 10:44 pm

te dua shejtane :D:D kjo eshte shprehja qe kam 3 muaj qe e them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 10:44 pm

varet nga vendi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 31
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 10:46 pm

varet nga vendi dhe personi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 30
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 10:48 pm

ku je lale -- > cunat , ckemi zemra -- > gocat , ku je tkeqen -- > burrave cunave qe jane nga 20 23 vjec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 1:13 pm

na re na tiiii..... Laughing
mizu :D
vdekju :D
ce pyt
vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 1:14 pm

shejtaneee
mizerje
lupi lupi
o lali
etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666


Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 31
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:16 pm

ehhh un kam tre shprehje q si heq nga goja
1. vk
2.mo e vrit po he
3.mir vlla? ene shoqeve dhe shokve vlla i them gjith diten Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:33 pm

ha e lali :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:43 pm

pppffff...dhe vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 4:43 pm

vk...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 1:06 pm

vl
mos qaj
ce pyt
PO PSE CAR???? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 1:06 pm

ha e lali
ok mizu ok Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 1:09 pm

po mizu????? I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 8:41 pm

te du shum dhe du buk Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 8:42 pm

mizu tiki lali ime? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shprehja qe thoni me shpesh.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» a existon shprehja kush te rreh te do?
» Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
» Ke genjeni me shpesh dhe pse?
» Programet qe ndiqni me shpesh ne TV
» a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: