Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcap17%shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcap29%shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcap31%shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcap23%shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 shprehja qe thoni me shpesh.

Shko poshtė 
+29
angel boy
123bla returns
maria gracia
Child In Time
sweet_girl
Enny-Art
vdekja_eshte_mundesia
Soldier Of Fortune
hot_spicy
Blue Paradise
ani
Child Of Darkness
rapper_girl
AURORA BOREALIS
elbasanlli-puro
dead angel
dj jero
3bla
marlin
play_boy
aurel_m131
Realkatil
SupergirL
odise
Mars
vagabodi_eri
Lacuna_Coil
fefe_
don corleone
33 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 11, 2008 11:08 pm

....po qesh gjalle....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 11, 2008 11:11 pm

varja lal (per ngushellime)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 6:59 pm

Keto kohe mka ngel shprehja me rob shpie, e me rob shpie sado qe mundohem se heq dot lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 7:04 pm

kte temen e kam vendos edhe ne hi5 tek scrapi hihi
vl, vk, qr, rika, verku, bunder, njs, pff, hec mo e shuume te tjera po ato 3 te parat me shume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 7:43 pm

ah se harrova perdor edhe kto : cna cave tr**,b**,k***, ropshja etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 10:41 pm

Mars shkruajti:
Keto kohe mka ngel shprehja me rob shpie, e me rob shpie sado qe mundohem se heq dot lol!

akoma ket kam Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 12:10 am

Mars shkruajti:
Mars shkruajti:
Keto kohe mka ngel shprehja me rob shpie, e me rob shpie sado qe mundohem se heq dot lol!

akoma ket kam Razz

aman mi hiiiqe se me acaron Mad Razz jo per gje po me ze mua lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 12:11 am

pirdh pirdh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 12:11 am

RROCKOBOCKO ,,RROGOLESHA .KODOSHA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 12:12 am

per anetarin siper kjo: prandaj qenke liruar si shume keto kohet e fundit ti? mos fol fjale jasht fjalorit enciklopedik shqiptar here tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 12:14 am

si liruar ???????? ti ju a di kuptimin fjalve ??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 12:15 am

ani shkruajti:
si liruar ???????? ti ju a di kuptimin fjalve ??????

o mret jo per ty fal per keqkuptimin e kisha me there without me po qelloi qe e postuam te dy pernjehere mesazhin shnet klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 12:16 am

hehehehehehehhehehehehheh.....mbreti je ti .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 2:30 pm

them shpesh :boh ,hmmm gjera te ktij lloji !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 10:38 pm

MLE REHAT Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 10:39 pm

mos qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 10:42 pm

mos ja qr :D....boohh e plot te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 6:14 pm

ndoshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 6:15 pm

E MIR MOS QAJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 6:16 pm

po po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 6:17 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
po po
WEEE SA PO POSTOJA QE VDEKJA THOT PO PO Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 6:17 pm

e mir mos qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 6:28 pm

vk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:46 am

uuee dhe une betohem qe kte do thoja per fefen.
per koken time e fef per vete do thoja vl kurse per ty: fefja thot vk se sa jam me ty ne tavolin e degjoj ja 70 here ne nje fjali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:49 am

Lacuna_Coil shkruajti:
uuee dhe une betohem qe kte do thoja per fefen.
per koken time e fef per vete do thoja vl kurse per ty: fefja thot vk se sa jam me ty ne tavolin e degjoj ja 70 here ne nje fjali

dhe te mendosh qe kur jam me goca flas cik me ndryshe haha

po he se ti je e jona , lejohen kto gjera haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shprehja qe thoni me shpesh.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» a existon shprehja kush te rreh te do?
» Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
» Ke genjeni me shpesh dhe pse?
» Programet qe ndiqni me shpesh ne TV
» cfare preferoni te pini me shpesh?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: