Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcap17%a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcap29%a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcap31%a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcap23%a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap 
hot_spicy
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap 
Darkangel
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap 
angel boy
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap 
Child In Time
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap 
Blue Paradise
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap 
rapper_girl
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap 
Mars
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?

Shko poshtė 
+27
Darkangel
*...BE YOURSELF...*
che tartuf junior
Lacuna_Coil
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Child In Time
bituku85
odise
play_boy
angel_wolf
wooow
aurel_m131
doni
Endi
Soldier Of Fortune
the beatle
fefe_
bad boy
Venus
Mars
RioT
rapper_girl
dead angel
total overdose1
don corleone
31 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 7:49 pm

une po kur jam pushim kur te filloj shkolla jo aq shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 8:18 pm

po..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 8:20 pm

jo shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 8:33 pm

lokalet i frekuentoj cik me shume se pubet
me fillim e shkolles sdo kem mundsi te dal me per kafe No
ne pube nuk shkoj shum shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 9:29 pm

lokalet po
por pubet e diskot fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 9:41 pm

Dhe une si kjo lart!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:38 pm

Lokalet mesatarisht. Ndersa pubet vetem kur ka festa te organizuara nga shkolla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:44 pm

Si kjo lart dhe une,se bashke ikim perhere :D lokalet po,sot biles na hipi keq ikem ne dy njeri pas tj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 12:04 am

perdit
kurse pubet jo dhe sh shpesh bej dhe vet nai her nai party per qef Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 12:09 am

pse ka ndonje vend tjeter ku mund te shkosh ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
the beatle


Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 30
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 2:37 am

pubet me raste shume te rralla, tipi per 7 marsin, kur zysha dhe shoket e klases organizohen dhe te marrin kolektivisht per leckash, edhe nese sta ka qejfi...lokalet jo dhe aq, me rastin e ndonje ditelindjeje ose shume-shume, kur jam me shoqe, qe duan te rrine patjeter ne lokal, perndryshe asnje lokal nuk e zevendeson vendin tim te preferuar, qe by the way is a secret... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 10:31 am

fefe_ shkruajti:
pse ka ndonje vend tjeter ku mund te shkosh ?

ca tju them me teper?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 4:00 pm

lokalet cdo dite pubet jo dhe aq. sjane aq te preferuar per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 7:59 pm

lokalet po ndersa pubet vetem ne raste festash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 8:01 pm

me shum frekuentoj lokalet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 12:56 am

me shume normale qe lokalet pastaj pubet varen.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 5:53 pm

pubet jo shum...ndersa lokalet nja dy ose tre her ne dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 1:49 pm

lokalet jane me te preferuarit dje qe isha ne tr isha tek irish jam kenaq pamase ne dreke tek charls dhe sot ne mengjes ne elbasan tek interbasti hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 1:51 pm

lokali qe un frekuentoj eshte steelwing ne tirane dhe rock caffe ne elbasan( dmth sa her qe shkoj ne el), me pare shkoja edhe ne alkimi dhe convers por tani s'shkoj me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 1:54 pm

mos me thuaj qe steelwing eshte ai klubi i atyre te papameve me harley?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 2:55 pm

jo shpesh por dhe kur iki iki ne lokal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 3:03 pm

pubet me nervozojn shum,nuk i kam qefe fare.lokalet po 3her ne di dhe me shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 3:29 pm

nuk shkoj shjume ne pube po ama ne lokale po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 3:30 pm

hmm jam e vogel akoma Razz ktu 1her i kam vdekje...ndersa atje isha e vogel e spara shkosha sh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 3:36 pm

po edhe pse jam i vogel po me shum shkoj ne lokal jo se sem pelqejne pubet po nuk i duroj do zhurmen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cilat jane websitet qe frekuentoni me shpesh!
» cili esht lokali qe frekuentoni me shum ????
» Ke genjeni me shpesh dhe pse?
» shprehja qe thoni me shpesh.
» Programet qe ndiqni me shpesh ne TV

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: