Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcap17%shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcap29%shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcap31%shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcap23%shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap 
hot_spicy
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap 
Darkangel
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap 
angel boy
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap 
Child In Time
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap 
Blue Paradise
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap 
rapper_girl
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap 
Mars
shprehja qe thoni me shpesh. I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 shprehja qe thoni me shpesh.

Shko poshtė 
+29
angel boy
123bla returns
maria gracia
Child In Time
sweet_girl
Enny-Art
vdekja_eshte_mundesia
Soldier Of Fortune
hot_spicy
Blue Paradise
ani
Child Of Darkness
rapper_girl
AURORA BOREALIS
elbasanlli-puro
dead angel
dj jero
3bla
marlin
play_boy
aurel_m131
Realkatil
SupergirL
odise
Mars
vagabodi_eri
Lacuna_Coil
fefe_
don corleone
33 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 2:16 pm

Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 3:03 pm

ate te shajtmen em 2 shkronja lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 9:32 pm

varja po he....ose varja me nje llafe tjeter nga prapa Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vagabodi_eri
Adoleshent
Adoleshent
vagabodi_eri


Male
Numri i postimeve : 14
Mosha : 33
Vendndodhja : LAZARAT
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 9:42 pm

ja q................... r..................... p............. me te bukrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 9:47 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
varja po he....ose varja me nje llafe tjeter nga prapa Razz

Une vetem varja po kete dite iher kam fillu te perdor vetem qyqa,me ka ngel ne goje kjo fjale!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:27 pm

ooo qyqaaaaa esht fjala ime Razz .
sa per ate tjetren e kisha fjalen per vl se mos keqkuptohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:28 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ooo qyqaaaaa esht fjala ime Razz .
sa per ate tjetren e kisha fjalen per vl se mos keqkuptohet.

E kuptova
Qyqa,paskemi te njejtat shprehje mi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:29 pm

qyqaa po mi. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:49 pm

po me vella..hahahaha e perdor aq shume sa dhe gocave ju them po mer vella hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Sun Sep 21, 2008 12:23 am

sot kam then gjith diten tyryryryry bad boy ja bente fjal e vjeter milk :gagaL
jam cmen icik dmth kte kam perdor sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 8:22 pm

trap kam pas sot ne goje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 32
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 7:23 pm

Or fuck... ose.... fuck u very much.... mo e merrni per ters se un fuck i them edhe shokve te mi me te mir edhe cunit te xhajes... ja pytein aurelin si e therras ne klas Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 32
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 3:25 pm

o arber mos genje kaq shum re..... cdo njeri genjen por jo genjeshtra qe te duken hapur qe jane te tilla. ti mund te thuash te pakten qe babi jot dhjet dy kile m** por jo qe te thuash qe babi im pasi dhjen e ha perseri dhe e ben raki ate qe dhjen se ketu diktohesh. Razz. hahhahah. genjen njeri me takt jo ashtu sic genjen ti. nejse genje keta ketu te forumit se kush te njeh ty aman por mos harro se jam une ketu dhe cdo gje qe ti thua ne fillim qesh me lot pastaj them ja foli ky baba rrenes. hahhaha. :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 3:26 pm

o lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 32
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 3:29 pm

rregulli nr 1: kurr mos genje ketu ne forum....
rregulli nr 2: kurre mos thuaj kurre...
rregulli nr 3: nese genjeni kur jeni te detyruar ju falet por nese thoni te verteten pa ju detyruar njeri atehere jeni nje budalla...
rreguli nr 4: rregulli 3 bie ndesh me rregullin 1 qe do te thote qe cdo njeri meriton te genjej por nje genjeshtar i madh eshte ai qe nuk i harron ato qe ka thene dhe ky rregull eshte mos harroni kurre ato qe keni thene...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 32
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 3:30 pm

ca ke mo play_boy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 3:34 pm

me vete e kam mo aurel_m131 , po tani ca pate une thash shprehjen qe them gjithmon ka ndonje gje te keqe ketu ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 3:37 pm

nuk kam nenji shprehje qe e perdor shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 32
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 3:38 pm

jo mo.. kujtova se e kishe me mua....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 32
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: o realkatil...meas kam pa un der tani ti sme ke thirr asnjeher mua me nofken :: OR FUCK vetm nqs i ke then ndonjerit per mua ashtu,se ne sy sme ke then asiher or fuck..kshu mos mashtro shum lale se sesht mir kur mashtron,,se pasaj ste beson me njeri...   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 4:57 pm

Realkatil shkruajti:
Or fuck... ose.... fuck u very much.... mo e merrni per ters se un fuck i them edhe shokve te mi me te mir edhe cunit te xhajes... ja pytein aurelin si e therras ne klas Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
marlin
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 32
Vendndodhja : tirona
Hobi : sport
Koha e lire : duhet me vu skedina
Piket : 0
Data e regjistrimit : 07/09/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 1:24 am

a ja q***** nonen kush e ......mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 10:14 pm

o me rob lagje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 35
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 11:48 pm

1- shnet e pare
2 - don't fuck the mother of the conversation(mos e perdhuno mhb shqip)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 6:10 pm

a te cccccccccccc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 30
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 6:34 pm

po jan shummmmmmm yhyyyyyyyy sa jan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

shprehja qe thoni me shpesh. Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shprehja qe thoni me shpesh.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» a existon shprehja kush te rreh te do?
» Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
» Ke genjeni me shpesh dhe pse?
» Programet qe ndiqni me shpesh ne TV
» a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: