Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcap17%a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcap29%a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcap31%a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcap23%a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap 
hot_spicy
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap 
Darkangel
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap 
angel boy
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap 
Child In Time
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap 
Blue Paradise
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap 
rapper_girl
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap 
Mars
a existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a existon shprehja kush te rreh te do?

Shko poshtė 
+13
rapper_girl
Slash
elbasanlli-puro
Mars
GoLdEn BoY
Blue Paradise
Darkangel
vdekja_eshte_mundesia
alex_anto
Endi
Child In Time
don corleone
hot_spicy
17 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 10:56 am

Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 11:38 am

per mua jo te pakten...ai qe te do mund ta shprehe dhe ndryshe dashurine,ska pse te rreh.ai qe te do te flet,te meson,te tregon rrugen e drejte,ske pse te rreh.nuk e di a kam te drejte po un keshtu menoj....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 11:41 am

un mendoj keshtu:kuh te rreh te do;imagjino ai qe te vret sa shume te do
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 4:17 pm

hot spicy shkruajti:
per mua jo te pakten...ai qe te do mund ta shprehe dhe ndryshe dashurine,ska pse te rreh.ai qe te do te flet,te meson,te tregon rrugen e drejte,ske pse te rreh.nuk e di a kam te drejte po un keshtu menoj....
se dija qe ishe kaq e zgjuar :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 4:31 pm

don corleone shkruajti:
hot spicy shkruajti:
per mua jo te pakten...ai qe te do mund ta shprehe dhe ndryshe dashurine,ska pse te rreh.ai qe te do te flet,te meson,te tregon rrugen e drejte,ske pse te rreh.nuk e di a kam te drejte po un keshtu menoj....
se dija qe ishe kaq e zgjuar :D
SA TE RROSH DO TE MESOSH!!!!!RROFSH.... Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 4:35 pm

per mua ekzsiton ndryshe, ai qe te kilikos te do Smile lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 5:27 pm

hot spicy shkruajti:
per mua jo te pakten...ai qe te do mund ta shprehe dhe ndryshe dashurine,ska pse te rreh.ai qe te do te flet,te meson,te tregon rrugen e drejte,ske pse te rreh.nuk e di a kam te drejte po un keshtu menoj....

e ke then bukur fare!!shum dakort me hotin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 5:31 pm

FLM TE GJITHVE PER PERGEZIMET...PUFFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 5:31 pm

mendoj se po-e perdorim shpesh te shkolla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 5:32 pm

alex_anto shkruajti:
mendoj se po-e perdorim shpesh te shkolla
EH PO.EDHE NE...JA FUSIM NJERI TJETRIT DHE I THEMI:AI QE TE RREF TE DO,POR NUK ESHT ASHTU lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 6:09 pm

jo se po te bej me gjak gati per vdekje atehere te dashkam shume?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 6:13 pm

ANTARI LART KA TE DREJT MGJTHSE UN E THASH QE NE FILLIM QE NUK ESHT E VERTET SHPREHJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 6:16 pm

aspak nuk eshte e vertet,mund te jet por per moshen nga 0 deri ne 12 vjec max,pastaj po te rrafen sta do njeri te miren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 6:18 pm

popo un jam klient i rregullt i saj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 6:19 pm

ERDHI PRAP KY LART...U FORNU PRAP 3SHJA VDEKJE,SPICY,DARK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 6:20 pm

hahahaa se mos na hyn ne drru Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 6:20 pm

AI QE TE RREF TE DO lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 6:21 pm

aapapapapapapapapapap mungon dhe ajo motra ime dhe pastaj banda dum sdum hajm grosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 6:23 pm

Darkangel shkruajti:
aapapapapapapapapapap mungon dhe ajo motra ime dhe pastaj banda dum sdum hajm grosh
PSE TY STE RREF NAIHER AJO BLUJA?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 6:23 pm

hahahhaahhahahahaha jo mi la jo as un se rraf se ne duhemi dhe pa dajak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 7:25 pm

kjo esht shprehja me kot qe kam degjuar

ai qe te do nuk te rref por te keshillon
ai qe te rref esht ..... lene spo e them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 34
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 8:29 pm

po varet sa ca lloj rrafje eshte....nese te gjun lehte, me shaka ok ekziston kjo shprehje, ne rast te kundert hajt se folim LOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 10:28 pm

normal qe jo,as ia vlen te japesh shpjegime se gjithkush duhet ta kuptoje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 10:33 pm

Blue Paradise shkruajti:
kjo esht shprehja me kot qe kam degjuar

ai qe te do nuk te rref por te keshillon
ai qe te rref esht ..... lene spo e them
po mir me
un e hapa temen se per gallat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 10:39 pm

ndoshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

a existon shprehja kush te rreh te do? Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a existon shprehja kush te rreh te do?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» shprehja qe thoni me shpesh.
» Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
» Kush je ti?
» kush din me puth me mir ti apo ajo ?
» kush ari ta zbertheje emrin ti??????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: