Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcap17%a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcap29%a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcap31%a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcap23%a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_lcapa existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_voting_bara existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a existon shprehja kush te rreh te do?

Shko poshtė 
+13
rapper_girl
Slash
elbasanlli-puro
Mars
GoLdEn BoY
Blue Paradise
Darkangel
vdekja_eshte_mundesia
alex_anto
Endi
Child In Time
don corleone
hot_spicy
17 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:46 am

un sjam dakort. kshu do te dilte nje form e re e shprehjes se dashuris. me te rrafme.....pa kuptim???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 11:02 pm

normale qe jo,ai qe te do se shpreh dashurine me ane te te rrahurit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 8:32 pm

JOOOOOOOOOOO
mbeshtes mendimin e antarit siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 10:37 pm

ne kuptimin metaforik te kesaj shprehje po,me kuptimin qe te do ai qe te keshillon te ben verejtje kur e ke gabim,te nxjerr ne pah te metat e tua,etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 21, 2009 12:38 am

Blue Paradise shkruajti:
kjo esht shprehja me kot qe kam degjuar

ai qe te do nuk te rref por te keshillon
ai qe te rref esht ..... lene spo e them

e thuje thuje t`keqen Razz
dhuna tregon injorance.mungese ne aftesite e komunikimit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 21, 2009 3:21 pm

pppfffffffffffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 21, 2009 10:09 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
pppfffffffffffffffffffff

o meeeeeeeeg..u meg thash..qeka xheni Razz
miss ate cafken e vogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 31
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 22, 2009 2:24 pm

besoj qe jo !!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 22, 2009 3:36 pm

mendoj se nqs dikush te do ,dashurin ta tregoj me menyra te tjera jo me te rrahur,perderisa te do pse duhet te rrafi...kuder shprehjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 22, 2009 3:38 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
pppfffffffffffffffffffff

o meeeeeeeeg..u meg thash..qeka xheni Razz
miss ate cafken e vogel

hahah e kemi fixim kte pffff...na del kshu si pamenduar Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 22, 2009 7:37 pm

po te ishte e vertet un do i kisha vdek fare ca njerez Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a existon shprehja kush te rreh te do?   a existon shprehja kush te rreh te do? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a existon shprehja kush te rreh te do?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» shprehja qe thoni me shpesh.
» Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
» Kush je ti?
» kush din me puth me mir ti apo ajo ?
» kush ari ta zbertheje emrin ti??????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: