Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcap17%shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcap29%shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcap31%shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcap23%shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_lcapshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_voting_barshprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 shprehja qe thoni me shpesh.

Shko poshtė 
+29
angel boy
123bla returns
maria gracia
Child In Time
sweet_girl
Enny-Art
vdekja_eshte_mundesia
Soldier Of Fortune
hot_spicy
Blue Paradise
ani
Child Of Darkness
rapper_girl
AURORA BOREALIS
elbasanlli-puro
dead angel
dj jero
3bla
marlin
play_boy
aurel_m131
Realkatil
SupergirL
odise
Mars
vagabodi_eri
Lacuna_Coil
fefe_
don corleone
33 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:51 am

fefe_ shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
uuee dhe une betohem qe kte do thoja per fefen.
per koken time e fef per vete do thoja vl kurse per ty: fefja thot vk se sa jam me ty ne tavolin e degjoj ja 70 here ne nje fjali

dhe te mendosh qe kur jam me goca flas cik me ndryshe haha

po he se ti je e jona , lejohen kto gjera haha


se mos vetem kto.
pale kur bashkohet ndonje cobain,ndonje saje aty.
une e shkreta qe rri dhe degjoj.hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:38 pm

rrockobocko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 31
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:39 pm

jan llafe turpi:Psthuhen:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:42 pm

ME ACARUAT NERVASH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:42 pm

PPPFFFFFFFFFFFF,VARJA PO HE....

TANI E KAM VETEM VARJA SE PARA CA KOHESH ISHTE VL
POR JEMI NE NDRYSHIM E SIPER Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:43 pm

mos qaj.mizerje Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:43 pm

po sesht nevooojaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:44 pm

pervec sharjeve Razz e kam si shprehje "take it easy" qe e perdor shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:46 pm

SKAM VETEN NJI,KAM SHUM SHPREHJE..MA MIR SPO I THEM FARE Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:02 pm

vdeksha un per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:04 pm

UAAA MU SMA KE THAN NAIHER ...... Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:07 pm

po Ē'e pyt e ........ hėre mos ia fut ne duartrokitje(versioni orgjinal eshte me shpulle)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:09 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
PPPFFFFFFFFFFFF,VARJA PO HE....

TANI E KAM VETEM VARJA SE PARA CA KOHESH ISHTE VL
POR JEMI NE NDRYSHIM E SIPER Razz

po ndryshon dhe ti per mire eee Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:39 pm

mos merr kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:39 pm

ckemi??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:41 pm

DJALI RRI URTE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:42 pm

hot spicy shkruajti:
DJALI RRI URTE...

me fal..kjo ishte shprehja jote..apo e kishe me mua...??


se une ate ckemi??e thash si shprehjen qe them me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:43 pm

ah po edhe "damned" dhe "stop it"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 4:09 pm

angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
PPPFFFFFFFFFFFF,VARJA PO HE....

TANI E KAM VETEM VARJA SE PARA CA KOHESH ISHTE VL
POR JEMI NE NDRYSHIM E SIPER Razz

po ndryshon dhe ti per mire eee Razz Razz Razz

ahhah ehh,,nga halli ca do bejm... Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 4:10 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
PPPFFFFFFFFFFFF,VARJA PO HE....

TANI E KAM VETEM VARJA SE PARA CA KOHESH ISHTE VL
POR JEMI NE NDRYSHIM E SIPER Razz

po ndryshon dhe ti per mire eee Razz Razz Razz

ahhah ehh,,nga halli ca do bejm... Razz Razz

ehh ta qaj hallin ne fakt...se edhe une gati njesoj si hallin tat e kam.. Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 4:13 pm

angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
PPPFFFFFFFFFFFF,VARJA PO HE....

TANI E KAM VETEM VARJA SE PARA CA KOHESH ISHTE VL
POR JEMI NE NDRYSHIM E SIPER Razz

po ndryshon dhe ti per mire eee Razz Razz Razz

ahhah ehh,,nga halli ca do bejm... Razz Razz

ehh ta qaj hallin ne fakt...se edhe une gati njesoj si hallin tat e kam.. Razz Razz Razz

hahaahaha,se kuptoj cna duhen kto ndryshime.ppfffff si ndryshojn kto njerzit sot, Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 4:14 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
PPPFFFFFFFFFFFF,VARJA PO HE....

TANI E KAM VETEM VARJA SE PARA CA KOHESH ISHTE VL
POR JEMI NE NDRYSHIM E SIPER Razz

po ndryshon dhe ti per mire eee Razz Razz Razz

ahhah ehh,,nga halli ca do bejm... Razz Razz

ehh ta qaj hallin ne fakt...se edhe une gati njesoj si hallin tat e kam.. Razz Razz Razz

hahaahaha,se kuptoj cna duhen kto ndryshime.ppfffff si ndryshojn kto njerzit sot, Razz Razz

eeeee ashtu eshte..ca ndryshoj nga qejfi..e ca ndryshojne nga halli Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 4:15 pm

TE KEQEN MOTRA TY
VETEM DISAVE te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 4:17 pm

do ta ket blere ne vitin 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 4:17 pm

Maje me dor :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shprehja qe thoni me shpesh.   shprehja qe thoni me shpesh. - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shprehja qe thoni me shpesh.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» a existon shprehja kush te rreh te do?
» Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
» Ke genjeni me shpesh dhe pse?
» Programet qe ndiqni me shpesh ne TV
» cfare preferoni te pini me shpesh?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: