Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcap17%Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcap29%Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcap31%Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcap23%Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap 
hot_spicy
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap 
Darkangel
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap 
angel boy
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap 
Child In Time
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap 
rapper_girl
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap 
Mars
Ke genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ke genjeni me shpesh dhe pse?

Shko poshtė 
+36
toni'world
Rej
bituku85
Stratovarius
Endi
odise
mel-L
Blue Paradise
metallica_death
aurel_m131
play_boy
bad boy
vdekja_eshte_mundesia
smart devil
rapper_girl
Assy
The_Sentinel
almir_metallica_4ever
SupergirL
COLORED_SPIRIT
fefe_
chrisbrown
sara glamour
RioT
Une
Child In Time
Child Of Darkness
cun_selvie
Darkangel
jurgeni
Lacuna_Coil
MaRgOt
Venus
Mars
free spirit
Soldier Of Fortune
40 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 3:15 pm

mamin, se me acaron me pyetje te teperta dhe te pakuptimta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 31
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 3:16 pm

DIKE QE NUK DUA TA THEM SE KUSH ESHTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 11:31 pm

Nuk para genjej shpesh vec ca genjeshtra pa dem i them ndonjehere,se duhen jo per gje Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 2:10 pm

Nuk para genjej, se s'kam pse. Ndoshta me shpesh genjej veten me endrra edhe deshira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 32
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 2:13 pm

hemm noi her po shume rralle se edhe un i kam inat genjeshtrat sdo me pelqente kurre qe dikush tme genjente... genjej me raste motren se pertoj ti jap shpjegime per gjerat qe bej po vet jam ajo qe i them shiko se se ksiha me verte shpar :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 4:50 pm

mamin, arsyeja esht e njejte me solderin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 32
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 9:56 pm

Mami asnjeher sben pyetje te pakuptimat eshte problemi i joni qe sduam te na kerkojne llogari ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 9:58 pm

pikerisht..... Smile
kto pyetjet e mamit qe zakonisht jan shuum me vend ne na duken te kota. ehhhh po ksaj i thon adoleshence...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 32
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 9:58 pm

ahhaah sa do e shkruaja atje ma kalove :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 10:08 pm

hahaha sorryyy. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 32
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 10:14 pm

no prob.. :D i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 10:40 pm

me shpesh ke genjej hmmmmmmmmmmmmmmmm te mendohem njehere me shpesh genjej Lacuna_Coil se e kam xhan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 32
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 5:13 pm

genjej me shume per gjera te vogla se pertoj me saju ndonje genjeshter te madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 34
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 7:05 pm

une per vete spara genjej :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
cun_selvie
Adoleshent
Adoleshent
cun_selvie


Male
Numri i postimeve : 22
Mosha : 30
Vendndodhja : selvia_city
Hobi : informatika
Koha e lire : msn
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 7:09 pm

me shume genjej mamin se me kerkon shume llogari.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 28
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 9:14 pm

epo kto nuk tregohen ketu se pastaj ste beson me njeri hahha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 11:27 pm

EroldCeka shkruajti:
me shpesh ke genjej hmmmmmmmmmmmmmmmm te mendohem njehere me shpesh genjej Lacuna_Coil se e kam xhan

EDHE UNE TE GENJEJ TYYYYY. AQ SHUM SA NUK TA PRET MENDJA. lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:27 am

ropt e shpis Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 36
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:43 am

Mamin
se me eshte bere zakon Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 9:04 pm

normale qe kto te shpis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara glamour
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 5:43 pm

kot ia fut ti darkangel qe spara genjen.te gjithe genjejme per te dale nga situata .une per vete keshtu genjej ose kur sdua te jap shume llogari per dicka.zakonisht prinderit genjej me shume.po genjeshtra te bardha qe pranohen i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
chrisbrown
Adoleshent
Adoleshent
chrisbrown


Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 5:59 pm

genjej prinderit dhe se di pse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:25 pm

dhe un !
per pun lekesh me shum !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 31
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 3:51 am

psssssss..veten time mduket genjej..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 5:43 pm

prinderit lool
psene se di as vete lol!
hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ke genjeni me shpesh dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ke genjeni me shpesh dhe pse?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» shprehja qe thoni me shpesh.
» Programet qe ndiqni me shpesh ne TV
» a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?
» cfare preferoni te pini me shpesh?
» cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: