Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ke genjeni me shpesh dhe pse?

Shko poshtė 
+36
toni'world
Rej
bituku85
Stratovarius
Endi
odise
mel-L
Blue Paradise
metallica_death
aurel_m131
play_boy
bad boy
vdekja_eshte_mundesia
smart devil
rapper_girl
Assy
The_Sentinel
almir_metallica_4ever
SupergirL
COLORED_SPIRIT
fefe_
chrisbrown
sara glamour
RioT
Une
Child In Time
Child Of Darkness
cun_selvie
Darkangel
jurgeni
Lacuna_Coil
MaRgOt
Venus
Mars
free spirit
Soldier Of Fortune
40 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 32
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 10:44 pm

rrej qente e rrugeve ngrej doren kruj koken kurse qeni me iken mu si zar
nqs e kuptut hallall iua boft perenia po se kuptut vk coni zile se ia u them un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 30
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 11:47 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
rrej qente e rrugeve ngrej doren kruj koken kurse qeni me iken mu si zar
nqs e kuptut hallall iua boft perenia po se kuptut vk coni zile se ia u them un


almir e kapa un...hahahahahahahahah.....o lale kur do boni live ju eee...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 32
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 11:49 pm

ej kush je ti se ste njof ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 30
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 12:00 am

almir_metallica_4ever shkruajti:
ej kush je ti se ste njof ???wiiiiiii po pse me kaq shum kam ndryshu un ee..Rea jam Rea liceut..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 32
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 12:02 am

aaahaaaa me ke mar penzen ti me ane te anrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 30
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 12:08 am

haha po po e kam zakon un pas cdo live i marr pensat kitaristve..meqe un ika direkt ate dit harrova kshuqe i mori Anri..i kam pensat nshpi..lool puuuc..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel


Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 35
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 10:57 pm

nese eshte ne interesim tim,kush te me dal perpara..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
Assy
Adoleshent
Adoleshent
Assy


Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 30
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 4:01 pm

veten time genjej me shpesh...yhyyy lloj lloj rrenash!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 4:01 pm

te shpise Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 4:17 pm

RRALLE GENJEJ
PO KUR GENJEJ GENJEJ PER MIR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 5:01 pm

mmmmmmmmmmmmmmm nuk genjej shpeshpo kur genjej genjej qe te mbroj interesin tim
aha genjej dhe kur luja ne stervitje po genjej qe te fitoj skuadra ime (bej me hile dmth)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 9:36 pm

genjej veten shum her,sepse asaj nuk i mbetet hatri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 9:39 pm

free spirit shkruajti:
mmmmmmmmmmmmmmm nuk genjej shpeshpo kur genjej genjej qe te mbroj interesin tim
aha genjej dhe kur luja ne stervitje po genjej qe te fitoj skuadra ime (bej me hile dmth)

O NJEREZ, ME HILACAKE SE KJO GOCA, NUK KA NE BOTE. E KAM PASUR NE STERITJE DHE,UPUPUPU HILACAKE NE KULM. Evil or Very Mad Razz te puth .

GENJEJ ATO QE ME DETYROJN,DMTH KUSH ME RRETHON. ME VJEN KEQ POR NUK KAM CA TE BEJ. PRAP UNE VUAJ SE PENDOHEM SHUM PASTAJ.. Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 1:15 pm

rapper_girl shkruajti:
te shpise Razz

me shum mamin se babi ne pune smerr vesh gje Razz lool
genjej per te dal nga situata ose kur dua te bej dicka, psh kur du te iki ne el bej sikur iki ne shkolle se thot mami ne shkolle ee, po po skam ku te shokj i them lol! hahahahahhaa epo tani ca te bej un sme rri me nje vend kjo e shkret Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 1:27 pm

hahahaha mashtruse kjo lart prandaj pret tfilloj shkolla ti qe tshkosh ne el tlesh oret dmth hajt se do shkojm bashk do i mashtroj dhe une icik ato tshpis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 2:23 pm

gjyshin qe me ka vdek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 2:27 pm

sa nar qe qeke me lale tjetri ka vdek ky tallet me ate Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:47 pm

una veten..me sh... pastaj pff genjej per te mir atere kur genjej :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 9:18 pm

motren kam filluar, sidomos sot qe me kapi mat.. Crying or Very sad Crying or Very sad

sorry sister, lov ya
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 9:35 am

spara genjej...ca kam ta the drejt,, vetem ndojher kur duhet te dal nga situata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 12:20 am

tani qe e kam ven re genjej ca shoket e mij qe rrij te Roma
ngaqe jan shum dhe pertoj ti takoj i them : po iki 5 min do vij prap
hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:34 pm

ME SHUME GENJEJ VETEN TIME SE ESHTE MENYRA PERFEKTE QE TE NGUSHELLOJ VETEN PER ATE QE JAM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:37 pm

genjej presorin kujdestar , kur le oren i them :
sme linte fadili te hyja brenda ne shkolle se dola jasht te oborri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:39 pm

metallica_death shkruajti:
ME SHUME GENJEJ VETEN TIME SE ESHTE MENYRA PERFEKTE QE TE NGUSHELLOJ VETEN PER ATE QE JAM

THE SAME Crying or Very sad


PS. O FEFE,SE MOS VETEM TI. AHHH SA TE KEQ E KEMI BER ATE FADILIN E SHKRET Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:40 pm

ne fakt ai eshte i keq , por jo aq i keq haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ke genjeni me shpesh dhe pse?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» shprehja qe thoni me shpesh.
» Programet qe ndiqni me shpesh ne TV
» a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?
» cfare preferoni te pini me shpesh?
» Cilat jane websitet qe frekuentoni me shpesh!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: