Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_lcapKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_voting_barKe genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ke genjeni me shpesh dhe pse?

Shko poshtė 
+36
toni'world
Rej
bituku85
Stratovarius
Endi
odise
mel-L
Blue Paradise
metallica_death
aurel_m131
play_boy
bad boy
vdekja_eshte_mundesia
smart devil
rapper_girl
Assy
The_Sentinel
almir_metallica_4ever
SupergirL
COLORED_SPIRIT
fefe_
chrisbrown
sara glamour
RioT
Une
Child In Time
Child Of Darkness
cun_selvie
Darkangel
jurgeni
Lacuna_Coil
MaRgOt
Venus
Mars
free spirit
Soldier Of Fortune
40 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:41 pm

PIKERISHT,AI ESHT DREQI,PO KUR DUM VET TE RRIM PERJASHT......HAHAHAHA GJYNAF

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:42 pm

une sgjenjej se sjam nga ato me pelqen ti them gjerat ne sy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:43 pm

Darkangel shkruajti:
une sgjenjej se sjam nga ato me pelqen ti them gjerat ne sy
shum mir ben :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
mel-L


Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 29
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 1:18 pm

Assy shkruajti:
veten time genjej me shpesh...yhyyy lloj lloj rrenash!
hahahaha :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 4:57 pm

me shume presorin kujdestar tani qe jam ne shkolle......e genjej kot me kot vec me ik nga shkolla se nuk me rihet fare atje...............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 8:53 pm

kta te shpise , pse?! varet nga rassti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 11:12 pm

nuk genjej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius


Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 30
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 11:13 pm

Vetem Proffesorin/Kujdestarin .... kur mungoj per ti arsyetuar mungesat ne shkoll :$
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:11 pm

Mamin PEr SHkolleN,baBin peR lek,VllAin per LEje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:13 pm

zyshat kur dua te dal jasht klases i nxjerr ndonje justifikim ose kur dua te shkoj ne el bej si e semure kurse plaken e shuaj ne rrena dhe shum mir ja ben Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:14 pm

prindrit,te dashurat,zojat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:16 pm

prinderit per ti shpetuar situates
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
B.A.K.I. V.I.P.I.
Adoleshent
Adoleshent
B.A.K.I. V.I.P.I.


Male
Numri i postimeve : 38
Mosha : 30
Vendndodhja : ELBASAN
Hobi : ME PLQ TE LUAJ BASKET
Koha e lire : VERDALL NG ATE ME COJENE KEMBET
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:27 pm

UN GENJEN KE ME DO QEFI NDRESA PER PSE .............. PSE-NE NUK E GEJTI NASTRADINI QE ISHTE BUDALLA DO E GJEJ UN HAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 9:22 am

mamin sepse me detyron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 10:39 am

kam fillu mos genjej fare ,sme esht dash ta bej prandaj [pak motren ndoshta Razz ]

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 1:01 am

prinderit yyyyy shume here per te dale nga situatat Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:00 pm

veten,sepse pres me shum nga ato qe kam pran :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:01 pm

edhe une veten
tmerresisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Elvis
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 26
Mosha : 28
Vendndodhja : Tirana
Hobi : HIP-HOP AND RAP
Koha e lire : DAL ME SHOKET GJIRO
Piket : 59
Data e regjistrimit : 07/10/2009

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 10, 2009 5:11 pm

mamin as qe bohet llaf sepse po ti thom dicka qe dua ta boj ajo nuk me len p[randaj e genjej por kur ta beje ate gje i tregos se te kam genyer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 10, 2009 7:46 pm

gjthm e me pak sepse spo me pyesin me ato qe genjeja I love you ndjehem mire :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ke genjeni me shpesh dhe pse?   Ke genjeni me shpesh dhe pse? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ke genjeni me shpesh dhe pse?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: