Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcap17%a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcap29%a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcap31%a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcap23%a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_lcapa i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_voting_bara i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?

Shko poshtė 
+27
Darkangel
*...BE YOURSELF...*
che tartuf junior
Lacuna_Coil
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Child In Time
bituku85
odise
play_boy
angel_wolf
wooow
aurel_m131
doni
Endi
Soldier Of Fortune
the beatle
fefe_
bad boy
Venus
Mars
RioT
rapper_girl
dead angel
total overdose1
don corleone
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 5:33 pm

lokalet me jane bere si shtepia ime e dyt
kurse pubet jo dhe aq shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 4:04 pm

te Dyja SA her QE ME DEL rasTi dmth.......sh shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 4:20 pm

po tmerrsisht shuum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 5:56 pm

LOKALET PO...
PUBET JO AQ SHUME POR SE SHPEJTI PO...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 5:57 pm

me par i frekuentoja jo shum po shkoja vetem te nji pub :D tani po i vjen rradha prap me duket :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 6:18 pm

i fekuentoj,jo shum shpesh..po i frekuentoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 6:43 pm

me raste dtl , festash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 8:30 pm

pub~et si ky lart
lokalet po,pak a shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 9:59 pm

lokalet po,pubet vtm per raste festash a dtl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
che tartuf junior


Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 112
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 8:11 pm

kam kohe qe nuk kamqene ne pub. ajo muzika me volum te larte, mundesishte muzike shume "e shpifur" etj, ndersa ne lokale pergjithesisht po, mgjths edhe kafen e porosis ne lokal por prape se pi atje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 8:18 pm

lokalet po,pubet jo shum..mgjthse edhe lokalet jo perdite me raste....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 8:36 pm

lokalet po kur kam bosh psh ndersa pub-et tani jo me :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 9:47 pm

che tartuf junior shkruajti:
kam kohe qe nuk kamqene ne pub. ajo muzika me volum te larte, mundesishte muzike shume "e shpifur" etj, ndersa ne lokale pergjithesisht po, mgjths edhe kafen e porosis ne lokal por prape se pi atje.

muzika e shpifur? e pse duhet te shkosh ne 1 pub qe ka muzik te shpifur, duhet ti zgjedhesh vendet :D
megjithse atje nelbasan ska shum shance Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 10:20 pm

nuk para iki sh neper pube
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 3:24 pm

Child In Time shkruajti:
che tartuf junior shkruajti:
kam kohe qe nuk kamqene ne pub. ajo muzika me volum te larte, mundesishte muzike shume "e shpifur" etj, ndersa ne lokale pergjithesisht po, mgjths edhe kafen e porosis ne lokal por prape se pi atje.

muzika e shpifur? e pse duhet te shkosh ne 1 pub qe ka muzik te shpifur, duhet ti zgjedhesh vendet :D
megjithse atje nelbasan ska shum shance Laughing

pikerisht....e njejta muzik kudo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 3:54 pm

me raste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 4:26 pm

po sot isha ja tre ore ne nje vend perrallor....shum her me te mire se te tjerat nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 9:29 pm

me ke ishe mi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 9:31 pm

boo e kemi be picason si shtepine e dyte,kemi fillu tikim gati perdite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 10:45 pm

neser pas gati 4javesh do ik ne pub
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 10:47 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
neser pas gati 4javesh do ik ne pub

o xhen kush martohet ,fejohet ose ka ditlindjen ? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 10:49 pm

anisa shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
neser pas gati 4javesh do ik ne pub

o xhen kush martohet ,fejohet ose ka ditlindjen ? Razz

martohet fejohet ose ka ditlindjen megi qe kam ne kl une.
sme la rehat sot, ja bente:zeemeeeer,dua nje ,2,3,4,5,6 foto me ty spas stilt tend Razz
sa mdun moj sa mdun Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 27, 2009 4:20 pm

PAK NGA TE GJITHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 3:22 pm

sot ne lokal me kto te dyja lart,
dje me free spirit dhe dead angel
hmm neser kismet,pasner po kshu
jo keq jo Laughing lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 6:33 pm

po sa te dush dje te sekjo .sot te sejko me shoqnine neser te .....???/ scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?   a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a i frekuentoni pubet dhe lokalet shpesh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cilat jane websitet qe frekuentoni me shpesh!
» cili esht lokali qe frekuentoni me shum ????
» Ke genjeni me shpesh dhe pse?
» Programet qe ndiqni me shpesh ne TV
» shprehja qe thoni me shpesh.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: