Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcap17%Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcap29%Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcap31%Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcap23%Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 5 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 5 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 5 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 5 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 5 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 5 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 5 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 5 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 5 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Ankohuni ketu - Faqe 5 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 5 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ankohuni ketu

Shko poshtė 
+56
0014 Sex De Fer
mario
danjela
Jeta Eshte Mundesia
anisa
Slash
sweet_girl
saturno
LaLuC-I
123bla returns
3bla
cool
Ernesto_Guevara
Rej
*...BE YOURSELF...*
Child Of Darkness
bituku85
toni'world
total overdose1
roxy
hot_spicy
the space
Joker
kitty
kumbari
free spirit
smart devil
Flori
Realkatil
odise
ceku
vagabodi_eri
metallica_death
vagabondi_eri
ani
bad boy
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
don corleone
Venus
Lacuna_Coil
S.A.M--->2
Endi
angel boy
Blue Paradise
rapper_girl
SupergirL
Darkangel
fefe_
Mars
RioT
Child In Time
Assy
Soldier Of Fortune
60 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:31 am

Child In Time shkruajti:
Ky postim esht vetem per Soldier Of Fortune !!!! :

A ka ndo1 gje te keqe te thuash "ja ke fut pordhes" ?! Jo per nai gje por cdo postim i imi kohet e fundit po editohet nga repper girl, ca tkeqe ka se shkrujta un "vk" apo "vl" apo ku di un ca gjerash te tjera qe asaj mund ti duket anormale Suspect
Sdua tme editohen me postimet se skam ndermend ti editoj vet pastaj, do doja shum por skam nerva dhe koh

Ju lutem mos pergjigjet njeri pervec Soldierit
Falemnderit !!! Smile

p.s ka nai rregull kshu qe sduhet te postosh me ngjyre te kuqe Suspect

Nuk ka rregull qe nuk duhet te postosh me ngjyre te kuqe dhe te shkruash vk apo vl, nuk eshte e ndaluar dhe fundja fare rapper girl ne shpi e ke moj goce, nuk merresh dot vesh me kollaj me ate. lol. hajde se do i flas une pra. Ajo puna e ngjyres se kuqe do dal se shpejti si rregull, por rapper girl e di si qendron puna dhe mendon se ka hyre ne fuqi.

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 5 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:35 am

deri tani skam ankesa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:15 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Child In Time shkruajti:
Ky postim esht vetem per Soldier Of Fortune !!!! :

A ka ndo1 gje te keqe te thuash "ja ke fut pordhes" ?! Jo per nai gje por cdo postim i imi kohet e fundit po editohet nga repper girl, ca tkeqe ka se shkrujta un "vk" apo "vl" apo ku di un ca gjerash te tjera qe asaj mund ti duket anormale Suspect
Sdua tme editohen me postimet se skam ndermend ti editoj vet pastaj, do doja shum por skam nerva dhe koh

Ju lutem mos pergjigjet njeri pervec Soldierit
Falemnderit !!! Smile

p.s ka nai rregull kshu qe sduhet te postosh me ngjyre te kuqe Suspect

Nuk ka rregull qe nuk duhet te postosh me ngjyre te kuqe dhe te shkruash vk apo vl, nuk eshte e ndaluar dhe fundja fare rapper girl ne shpi e ke moj goce, nuk merresh dot vesh me kollaj me ate. lol. hajde se do i flas une pra. Ajo puna e ngjyres se kuqe do dal se shpejti si rregull, por rapper girl e di si qendron puna dhe mendon se ka hyre ne fuqi.

po po nshpi e kam por hec e merru vesh confused
me mir kur i flet ti, terhiqja icik veshin Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:17 pm

BOH EJ PSE LEJOHEN KTO MBI 18 VJECARET JO PER GJE PO PER SHEMBULL AI VDEKJA ESHT MUNDESIA BOH CA TEMASH HAP SKAN LIDHJE FARE ME TE QENIT ADOLESHENT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:29 pm

edhe pse ktu ka nen 18vjec jan shum te zgjuar,psh venus,lacuna,burzgoroth etj
dhe mua me pelqen te diskutoj me to rreth ktyre temave,nqs nuk do me ju pergjigj ska problem fare kjo tregon qe nuk ke kapacitet mos e merr shum personale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:31 pm

ik o shoku futja vrapit ti sme kupto mua me rapper girl me bad boyn ike per lesh po folke per zgjuarsi
hajt shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:33 pm

nuk dua te diskutoj ktu me ty,madje je shum e vogel per te kundershtuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:35 pm

boh sa me ke pikllu...njs po flasim ne temen e gabuar dhe ska renci mosha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:37 pm

nuk ishte ky qellimi mosha ka shum rendesi prandaj te duken temat e mia jo shum te pershtatshme je e voooooooogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:41 pm

ti shoku siper sa per moshe i marrsh tkeqen ti asaj se e vogel ne moshe po e madhe ne tru ok Wink
persa i perket temave qe ke hap tani ne fund as mua sme pelqejn megjithat un sdo i pergjjgem se sdo rri te merrem me ty e temat e tua Wink
se sjemi filozof ne por ADOLESHENT lexoje mir Wink
dhe ate kapacitetin mos na e trego shum neve ktu ok
hajt shnet e mos e zgjat shum mbh se kalon ne chat ok Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:43 pm

ateher le ta tregoje madhesine e trurit,por nuk e lejoj te me thoje ajo se cfar duhet te bej un.nuk po flas me me fal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:46 pm

Mire pra kaq u mbyll dhe ky diskutim,replikat ne vazhdim do fshihen!E une do thoja qe po pra jemi adoleshente jo kalamaj kshu qe temat e vdekja eshte mundesia jane shume normale per ti diskutuar bashke,te shkembejme mendimet e njerit tj apo ku e di une se cfare tj!Nese sju pelq temat seshte nevoja te ankoheni nese ato jane brenda rregullores,thjesh shmangiuni e mos u pergjigjni!Pune siu prishin apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:49 pm

ok ylli un do e zbatoj sic te thash Wink:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:51 pm

vetem mirkuptimi duhet asgje tjeter dhe cdo gje eshte ne rregull edhe pse kemi disi diference moshe,un nuk dua te tregoj se jamsiper jush me idet e mia perkundrazi un kam mesuar shum gjera nga ju ktu dhe vazhdoj akoma te mesoj jeni shum te mir te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:30 pm

temat qe vdekja_eshte_mundesia jane tema tamam qe prekin shoqerine sotme.po mire pra ju jeni adoleshent!ca tema doni ju?>?????????tomi dhe xheri??/thoni jo se sjme me te vegjel?e pra une jam shume dakort me temat qe vdekja eshte mundesia hap.kot seshte forum ky??????????/me shpjegoni forumi per ca eshte..vdekja eshte mundesia i agree with you bro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:43 pm

edhe dicka tjeter!me falni stafi
vdekja eshte mundesia ka edhe disa tema shume serioze qe sbesoj se jane per ket forum..mendoj se vdekja eshte mundesia eshte nje djale i pjekur dhe duhet te rregjistrohet ne nje forum me serioz se ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:45 pm

ka te drejte dj jero...
sa me shum tema tamam qe ja vlejne aq me mire eshte...
por ktu shumica plq vetem temat qe jan chit-chat ;;;personi siper ...zinxhiri...po ose jo etj etj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:47 pm

angel boy shkruajti:
ka te drejte dj jero...
sa me shum tema tamam qe ja vlejne aq me mire eshte...
por ktu shumica plq vetem temat qe jan chit-chat ;;;personi siper ...zinxhiri...po ose jo etj etj...

Suspect Ti mire e ke qe mendon kshu po une ty sikur ste kam pa te pergj shume te temat e vdekja eshte mundesi,me shume te anetari siper pergj!Njs une ekam shpreh qe temat e tij jane me te vertete me kapacitet dhe skam asnje lloj kendershtimi,perkundrzai!

p.s angel boy se mos ma marresh per keq ato qe te thash! Wink Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:51 pm

Mars shkruajti:
angel boy shkruajti:
ka te drejte dj jero...
sa me shum tema tamam qe ja vlejne aq me mire eshte...
por ktu shumica plq vetem temat qe jan chit-chat ;;;personi siper ...zinxhiri...po ose jo etj etj...

Suspect Ti mire e ke qe mendon kshu po une ty sikur ste kam pa te pergj shume te temat e vdekja eshte mundesi,me shume te anetari siper pergj!Njs une ekam shpreh qe temat e tij jane me te vertete me kapacitet dhe skam asnje lloj kendershtimi,perkundrzai!

p.s angel boy se mos ma marresh per keq ato qe te thash! Wink Puthje

ylli vogel po te them vetem dicka....
une tek ky forum hyj vetem per gallat per te kaluar kohen per asgje tjeter..
une jam ne nje forum tjeter shummmmmmmmmmm serioz nga me te miret sot per sot..ku mund te shofesh shkrimet e mia po te dush. pasi atje nuk ka chit-chat//////
e kupon tani qe ketu hyj thjesht per muhabet me ca veta qe me plq.... Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:53 pm

ca forumi ti shofim i cik ato postimet?se na bone kurioz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 9:34 pm

o mars me ka cu dead angel email dhe me thot se nuk hyn dot ne forum se ka nje problem me paswordin ca te bej thot???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 9:35 pm

Ca problemi ka me paswordin? e ka harru apo cfare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 9:37 pm

e ka harru por kur shkon ke ai email qe i keni cu ju dhe e shtyp nuk hyn dot ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 9:39 pm

Ehe!Po mire po ia nderroj iher paswordin une asaj sa te hyje pastaj le ta nderroje vete prape!Po ta them ty me pm si ta veje ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 9:41 pm

ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ankohuni ketu - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 28Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: