Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcap17%Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcap29%Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcap31%Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcap23%Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 3 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 3 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 3 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 3 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 3 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 3 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 3 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 3 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 3 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Ankohuni ketu - Faqe 3 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 3 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ankohuni ketu

Shko poshtė 
+56
0014 Sex De Fer
mario
danjela
Jeta Eshte Mundesia
anisa
Slash
sweet_girl
saturno
LaLuC-I
123bla returns
3bla
cool
Ernesto_Guevara
Rej
*...BE YOURSELF...*
Child Of Darkness
bituku85
toni'world
total overdose1
roxy
hot_spicy
the space
Joker
kitty
kumbari
free spirit
smart devil
Flori
Realkatil
odise
ceku
vagabodi_eri
metallica_death
vagabondi_eri
ani
bad boy
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
don corleone
Venus
Lacuna_Coil
S.A.M--->2
Endi
angel boy
Blue Paradise
rapper_girl
SupergirL
Darkangel
fefe_
Mars
RioT
Child In Time
Assy
Soldier Of Fortune
60 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:23 pm

angel boy shkruajti:
moj goc rapar ..po nuk te foli njeri ty moj,,permenda emer une....
une skam ndermend te debatoj me asnje ketu..
thjesht thashe ankesen time...................................
kujdes se je me nerva prandaj nuk po ti marr shume per baze replikat e tua..

ok ok flm Razz

p.s le te me vene sh mire pff sme intereson fare
tpakten do bej cik pushim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:23 pm

Mire e ka ky lart,edhe per punen e ban se kishte keq mgjs mua sme pelq ti bej khu gjerat,ju merrni vesh me fj besoj si gjithe njerezit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:24 pm

Mars shkruajti:
S.A.M--->2 shkruajti:
ok un nuk kam ndermend me ndenj ktu po dal
gjithsesi shum flm qe e kishit me kaq qejf me u zi me rob te rinj te ky forumi se faktiksht un skam shum qe jam fut ktu nejse mo mesa duket sju kam pelqy pavarsisht se sme keni njof fare :pfffffffff Sad bye

Ti e di vete ca ben,po mos nxirr perfundime vetem per rastin qe te ndodhi me rapper girl!
o marsi un se kuptoj pse merzitet
kjo nuk esht se esht fut tani bile esht para meje
un me rappergirl nuk esht se e tham per tu zi
po qe puna per ashtu mos te ishte fare tema ankohuni dhe te gjith do dilnin nga forumi nese merziten per kshu budalliqesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:25 pm

Blue Paradise shkruajti:
Mars shkruajti:
S.A.M--->2 shkruajti:
ok un nuk kam ndermend me ndenj ktu po dal
gjithsesi shum flm qe e kishit me kaq qejf me u zi me rob te rinj te ky forumi se faktiksht un skam shum qe jam fut ktu nejse mo mesa duket sju kam pelqy pavarsisht se sme keni njof fare :pfffffffff Sad bye

Ti e di vete ca ben,po mos nxirr perfundime vetem per rastin qe te ndodhi me rapper girl!
o marsi un se kuptoj pse merzitet
kjo nuk esht se esht fut tani bile esht para meje
un me rappergirl nuk esht se e tham per tu zi
po qe puna per ashtu mos te ishte fare tema ankohuni dhe te gjith do dilnin nga forumi nese merziten per kshu budalliqesh


O LALI MIR E KA QE AKOMA SNA NJEF SE NQS SE DO NA NJIFSHIT SDO FOLSHIT DHE NE NRM QE MUND TE DUKEMI NJESOJ SE JEMI MOTRA...DHE NE FOTOGRAFI NGJAJM BINJAKE...PO VARJA TENEQEN CA THONI JU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:26 pm

Ta dini qe sdo le asnje replike qe ska lidhje me temen!Ok blue paradise jam dakort me ty,po rapper girl e eproi icik me thene te drejten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:28 pm

SHYQYR QE E PRANOVE QE E TEPROI SE NA RAN HALLET NE TU NA VEN GJITH PROBLEMET MBI NE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:29 pm

hej ti blue paradise ta thash pra mo qe sbone gabim qe the ate qe mendoje...
por ajo repa e teproji icik... dhe un sja pertoj shum per kto gjona ok??? edhe me falni goca per ndonje gje qe kam shkrujt por ajo me nxehu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:30 pm

BEJ ANKES QE CA GOCA TE FORUMIT E NXEFEN KEQ SABRINEN SAQE MA FUTI 1 SHPULL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:33 pm

hej milk te flasim seriozisht... tani e kam radhen un te bej ankes...
per ate reper girl qe perdori fjal banale kundrejt meje
kte se toleroj dot un po besoj se dhe ktu ne forum nuk lejohen gjona te tilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:35 pm

o MARS sa gje yllo fshiji te kuptoj uen ty
puuc foort yllo se je njiish :D ;
respekte per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:35 pm

ehe ke te drejt...po prap shpullen se meritoja Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:41 pm

hej nuk eshte mir ti fshish ato qe thuhen ok????
nqse doni te shmangni sherret fshijani dhe asaj direkte mir???? se un skisha then ndonje gje thjesht isha kunderpergjigj... besoj se te mbrosh veten eshte mese e lejueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:42 pm

S.A.M--->2 shkruajti:
hej nuk eshte mir ti fshish ato qe thuhen ok????
nqse doni te shmangni sherret i beni terapi private asaj reperes ose fshijani dhe asaj direkte mir???? se un skisha then ndonje gje thjesht isha kunderpergjigj... besoj se te mbrosh veten eshte mese e lejueshme

Ate kam bere dhe po bej akoma,shif dhe njehere,po kaq sa shkruani ju spo ia dal dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:45 pm

eh po nejse mi nuk do shkruj me un ok???
jo per gje po nuk e prisja te kapej dikush me gjera koti se mu duken icik pa lidhje nejse me mir mos u lodh me se un sdo shkruj me se u ben biseda bajate..

klm Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:50 pm

S.A.M--->2 shkruajti:
eh po nejse mi nuk do shkruj me un ok???
jo per gje po nuk e prisja te kapej dikush me gjera koti se mu duken icik pa lidhje nejse me mir mos u lodh me se un sdo shkruj me se u ben biseda bajate..

klm Smile

Ca te them me une,se nuk e ndryshoj dot sjelljen e tjetres,une bera sa munda dhe i fshiva postimet me qellim te mire qe sherri mos te merrte permasa me te medha se pastaj do detyrohesha per ndonje ban.Shpresoj te me kesh kuptuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:54 pm

po po te kuptoj shum mir Smile mos e vrit mendjen

duhet te mesohemi te ndeshemi me lloj njerzish.. :/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 9:51 pm

UN ANKOHEM QE ANETARI uran A SI E KA EMRIN AIME KA OFENDUAR KOT PER ARSYEN QE NUK I KTHEVA XGJIGJE NE MP... Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 9:52 pm

vetem nje here ka ndodhur kjo gje apo eshte veprim i perseritur?

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 9:54 pm

1her por thjesht ka munci vec ti thoni te mos me shkruaj ne mp plzzz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 9:58 pm

sigurisht

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 9:58 pm

rrofsh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 4:29 pm

pse e mbylle ate temen jam pendu per ...
pa lidhje mbyllja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 4:34 pm

Hajd pra ti hapim te gjitha temat me mesazh "fuck the rest"? E kuptoj qe eshte shprehje, por duhet te kete pak me teper seriozitet, te pakten ne repliken e pare te temes, spse eshte ajo qe jep sqarimin mbi temen. Nuk eshte e hijshme!

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 4:35 pm

Mendoj se postimi i pare mund te ishte edituar per arsyen qe dhe ti Soldier Of Fortune, por jo te mbyllej tema se nuk kishte asgje kundra rregullave dhe nuk ekziston asnje tem tjeter si ajo Wink
Pastaj ju e dini vet Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 4:36 pm

MU MPELQENTE AJO.
PO NEJSE .....

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ankohuni ketu - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 28Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: