Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcap17%Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcap29%Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcap31%Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcap23%Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 4 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 4 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 4 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 4 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 4 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 4 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 4 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 4 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 4 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Ankohuni ketu - Faqe 4 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 4 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ankohuni ketu

Shko poshtė 
+56
0014 Sex De Fer
mario
danjela
Jeta Eshte Mundesia
anisa
Slash
sweet_girl
saturno
LaLuC-I
123bla returns
3bla
cool
Ernesto_Guevara
Rej
*...BE YOURSELF...*
Child Of Darkness
bituku85
toni'world
total overdose1
roxy
hot_spicy
the space
Joker
kitty
kumbari
free spirit
smart devil
Flori
Realkatil
odise
ceku
vagabodi_eri
metallica_death
vagabondi_eri
ani
bad boy
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
don corleone
Venus
Lacuna_Coil
S.A.M--->2
Endi
angel boy
Blue Paradise
rapper_girl
SupergirL
Darkangel
fefe_
Mars
RioT
Child In Time
Assy
Soldier Of Fortune
60 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 4:37 pm

ok pra po e nxjerrim prap nga arkiva, por duhet te sakrifikohet ndonjehere ndonje teme qe te beht si te thuash shembull qe temat e tjera te jene te sakta!

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 4 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 7:28 pm

kam nje ankese : ne shum tema kam vene re qe anetaret fillojn e bejn chat me njeri tjetrin pra dalin jasht teme duke mos u pergjigjur per te por fillojn mhb per qejf te tyre, kjo sme pelqen hic madje me acaron pak.
do doja shum qe te mos vazhdonte me kjo gje, JU LUTEM ANETARE TE FORUMIT JO CHAT ( kte e kam seriozisht, mos te filloj ndonje te thot kur bo kjo si nevrike apo si ndonje gje tjeter ku di un se ca plz )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 6:58 pm

Jam dakort me kete lart keshtu qe prandaj i fshiva gjithe postimet qe kishin dale nga tema!Keshtu do bej dhe per te tj ne vazhdim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 7:00 pm

o sa mir, edhe un te njejten gje do bej e mos te me thot vetem mua angel boy pse i fshin postimet e mia nqs ato jane jahst teme ok Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 7:01 pm

dua nje sqarim,,,

a eshte e vertet qe kur nje antar shan dike tjeter ndeshkohet apo jo???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 7:04 pm

angel boy shkruajti:
dua nje sqarim,,,

a eshte e vertet qe kur nje antar shan dike tjeter ndeshkohet apo jo???

e para punes sjam anetare jam MODERATORE qe ta kesh mire parasysh Wink
e dyta punes un ste kam share max ik re p*** ok Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 7:07 pm

rapper_girl shkruajti:
angel boy shkruajti:
dua nje sqarim,,,

a eshte e vertet qe kur nje antar shan dike tjeter ndeshkohet apo jo???

e para punes sjam anetare jam MODERATORE qe ta kesh mire parasysh Wink
e dyta punes un ste kam share max ik re p*** ok Wink

e para punes ,,edukaten tate tregon me kete sjellje..
e dyta punes pse te dogji ty..nga e di ti qe une e kisha me ty??ncncnncncn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 7:08 pm

angel boy shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
angel boy shkruajti:
dua nje sqarim,,,

a eshte e vertet qe kur nje antar shan dike tjeter ndeshkohet apo jo???

e para punes sjam anetare jam MODERATORE qe ta kesh mire parasysh Wink
e dyta punes un ste kam share max ik re p*** ok Wink

e para punes ,,edukaten tate tregon me kete sjellje..
e dyta punes pse te dogji ty..nga e di ti qe une e kisha me ty??ncncnncncn

ate edukat shko tregoja dikujt tjeter ok Wink
me dogji se ne kto momente ne te dy po grindemi dhe jo njeriu i padukshem Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 7:09 pm

vertet po grindeshim..por ne keto momente ti nuk po me shaje..
ka nje ndryshim lali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 7:10 pm

angel boy shkruajti:
vertet po grindeshim..por ne keto momente ti nuk po me shaje..
ka nje ndryshim lali

ok lali po te kam share here te tjera pra se kshu thua ti
hajt boll tani se u be chat ok Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:38 pm

thuhet :Ne forum mund te kete edhe replika qe bien ne kundershtim me rregulloren e forumit dhe qe nuk jane hasur ende nga stafi per tu modifikuar apo fshire. Ne raste te tilla ju mund te jepni ndihmesen tuaj duke klikuar ne butonin qe ndodhet lart ne te djathte te cdo postimi te bere. Keto raportime me pas do te shqyrtohen nga moderatoret dhe administratoret. Faleminderit.
ky buton nuk ekziston!!ku eshte????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:39 pm

a ka munci mos ti lejoni durrsaket...cunat e kam fjalen se ato qe kan ardh prsh ani uran dhe simpatiku dr jan te tre shok ma ha mendja...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 29
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:46 pm

Nuk mendoj se eshte e pershtatshme kjo ankese. Nqs keni pakenaqesi nga ndonje anetar ne vecanti, pak rendesi ka prejardhja, ankesa do te shqyrtohet dhe nqs eshte e nevojshme do te merren masa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:58 pm

Tani mu mvjen shum keq, qe ktu lejohen ca tema pa lidhje, dhe qe nje antar i stafit i mbyll, tjetri i hap, nuk duhet te keni mos marrveshje mes njeri-tjeterit !
Temat qe jan pa lidhje skeni pse i leni hap, sidomos kur ka edhe ankesa nga antaret e tjer, pershembull kam ven re qe bad boy dhe vdekja esht mundsia kan hap ca tema koti dhe shum antar jan ankuar duke then : ca jan kto tema kshu" dhe si ka mbyll njeri, psee ?!
me falni qe po nderhy por jan pikerisht kto tema qe cojne ne muhabete dhe nga muhabete ne sharje, grindje etj etj
EDHE I GJE, SKA TDREJT NJERI TE SHAJ TJETRIN
SIDOMOS KUR BEHET FJAL PER RIOT, REPPER GIRL APO MIQ TE MI QE SLEJOJ NJERI TI SHAJ KOT !!!
Ah po do i lutesha Soldier Of Fortune qe tja jepte te drejten e banit edhe Moderatoreve Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:59 pm

U se harrova, urime se keni be nji gje shum te mire me kte punen e raportimit te postimeve te pedeshiruara, dhe do ju lutesha te ishit me te rrepte Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 29
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 12:13 am

Ankesa do merret parasysh. Ne vazhdim do vezhgohen temat me me kujdes. Per punen e banit do diskutojme.
Flm Child in time.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 9:40 pm

pashe qe ka ankesa per disa tema, nese nje teme nuk i pelqen dy apo tre antareve nuk do te thote qe ajo teme te mbyllet, sepse te tjereve mund ti pelqeje. Nese nuk bie ndesh me rregulloren atehere gjithcka eshte ne rregull. Sepse cdo teme nuk mund ti pelqeje dy veteve, apo tre veteve, dhe me kete logjike duhet mbyllur cdo teme. Faleminderit!

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 4 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 9:43 pm

kam ankes per ate pl_boy si e ka se harova me shqeteson me pm,,shan pa i bere gje,,eshte i njejti me ate urani dhe me ate simpatiku_dr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 9:45 pm

ylli si simpatiku dr ka marr ban :D Wink
edhe kto te tjeret pa merak Smile:D
do merren masa edhe per kto te tjeret pa merak Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:29 pm

bad boy dhe play boy eliminati ok po na hapin shume pune nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:30 pm

o pse me lale kushte ka fol ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:31 pm

BASHKOHEM ME don corleone nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:32 pm

e mos hy ma te tema e krijume vetem per goca e mos bej chat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:46 pm

Ky postim esht vetem per Soldier Of Fortune !!!! :

A ka ndo1 gje te keqe te thuash "ja ke fut pordhes" ?! Jo per nai gje por cdo postim i imi kohet e fundit po editohet nga repper girl, ca tkeqe ka se shkrujta un "vk" apo "vl" apo ku di un ca gjerash te tjera qe asaj mund ti duket anormale Suspect
Sdua tme editohen me postimet se skam ndermend ti editoj vet pastaj, do doja shum por skam nerva dhe koh

Ju lutem mos pergjigjet njeri pervec Soldierit
Falemnderit !!! Smile

p.s ka nai rregull kshu qe sduhet te postosh me ngjyre te kuqe Suspect

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:48 pm

mendimi im per ket qe ka shkrujt Child In Time...pff ska asgjo tkeqe se spermban banalitet mgjth pergjigja ime sja vle Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ankohuni ketu - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 28Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: