Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcap17%Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcap29%Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcap31%Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcap23%Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 2 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 2 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 2 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 2 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 2 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 2 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 2 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 2 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 2 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Ankohuni ketu - Faqe 2 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 2 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ankohuni ketu

Shko poshtė 
+56
0014 Sex De Fer
mario
danjela
Jeta Eshte Mundesia
anisa
Slash
sweet_girl
saturno
LaLuC-I
123bla returns
3bla
cool
Ernesto_Guevara
Rej
*...BE YOURSELF...*
Child Of Darkness
bituku85
toni'world
total overdose1
roxy
hot_spicy
the space
Joker
kitty
kumbari
free spirit
smart devil
Flori
Realkatil
odise
ceku
vagabodi_eri
metallica_death
vagabondi_eri
ani
bad boy
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
don corleone
Venus
Lacuna_Coil
S.A.M--->2
Endi
angel boy
Blue Paradise
rapper_girl
SupergirL
Darkangel
fefe_
Mars
RioT
Child In Time
Assy
Soldier Of Fortune
60 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:01 pm

hahahahaha ok....nuk e bejm me Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:02 pm

S.A.M shkruajti:
hahahahaha ok....nuk e bejm me Razz

je tu u tall ti mi ?? Mad
se sdoja me te share e te te kisha afer e shihje ti cte beja une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:03 pm

rapper_girl shkruajti:
Blue Paradise shkruajti:
tashi un kam nje ankes per ato anteret S.A.M dhe S.A.M2
nuk i permbahen tems dhe bejn chat
psh te tem per virgjerin e vajzav kan bo chat dhe nuk jan permbajt temes
tani nqs merziten me mu atu skam faj un po me duket sikur duan te rrisin nr e postimeve.............


se mos vetem ajo aq me teper qe ka hyre me 2 accounte Mad
surratja

ej si shum shake ti po mbaje gojen se sjemi i njejti rob...o zot na ruj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:03 pm

doja te dija;;ketu ne forum a eshte e lejueshme te rregjistrohesh me emra te ndryshem pra me te njejten ip???flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:03 pm

o rapper girl un me verte mund te kem dal nai her nga tema si kan ba te gjith po sjam problematike...dhe sbesoj se PIKERISHT un ne kaq sh antar duhet te bahem problem ok se ktu te gjith kan dal nga tema...gjithsesi mendimi jot!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:04 pm

aman mi endi le te thot cte doj...jo me te vjen inat te akuzoj qe jam i njejti rob ne 2 account
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:06 pm

Endi shkruajti:
o rapper girl un me verte mund te kem dal nai her nga tema si kan ba te gjith po sjam problematike...dhe sbesoj se PIKERISHT un ne kaq sh antar duhet te bahem problem ok se ktu te gjith kan dal nga tema...gjithsesi mendimi jot!!

e ca do te thuash ti me kte se une jam problematike prej fjalorit qe kam perdor ee
e kujt i plasi cmendon ti per mua
me kane acaruar ndaj ja kam kthyer, edhe ty do te te kthej po ma bere borxh
edhe hajt qepe se je me e vogel okk
shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:07 pm

ouuuuuuuu me vertet mi repere>>?????
hah tashi me bere vertet te "qesh"
nqse ke qen e vemendshme se ca kam shkrujt te i tem... qe ca u bej rrobve kur me ngacmojn jam e sigurt se do i masje dy her fjalet.... gjithsesi inati qe ke perbrenda ste lejon te besh ankesa ndaj meje dhe milkes.... nese sbeson qe jemi te ndryshme o pun per ty,,, mu sme intere son shum ca mendon i repere mosbesuese
flm per mirekuptimin robo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:08 pm

rapper_girl shkruajti:
Endi shkruajti:
o rapper girl un me verte mund te kem dal nai her nga tema si kan ba te gjith po sjam problematike...dhe sbesoj se PIKERISHT un ne kaq sh antar duhet te bahem problem ok se ktu te gjith kan dal nga tema...gjithsesi mendimi jot!!

e ca do te thuash ti me kte se une jam problematike prej fjalorit qe kam perdor ee
e kujt i plasi cmendon ti per mua
me kane acaruar ndaj ja kam kthyer, edhe ty do te te kthej po ma bere borxh
edhe hajt qepe se je me e vogel okk
shnet

me verte jam me e vogel po sme ndalon njeri te flas se un te kam respektu per faktin se je me e madhe se un!!! pastaj as me shkoi ne menje fjalori jot se ti e di vet si flet po un doja te thoja se smenoj qe jam problematike qe kam dal ca her nga tema ashtu si kan ber te gjith!!nese ka mundesi mos te permendet emr im ne kto lloj temash se se kam ber veten jo per gje!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:09 pm

sa per ate qe ka shkrujt blue paradise...
sjemi ne te vetmet qe po flisnim jasht teme... po nejse.. ndoshta ke te drejt Smile po meqe askush spo fliste per temen,,, po flisnim me njera tjetren... gjithsesi ti flm qe e the ate qe mendoje nuk na ngel qejfi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:09 pm

o reppere se je e madhe si plasi kujt aman apo ate gjen perdor kundra meje qepe se je e vogel..pfff ik mi goc meru me rob te tjer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:10 pm

O goca boll mi,po i njejti mhb me ju!Skeni vend tj ku te ziheni.Ne fakt duhet ankuar per daljet e shpeshta nga tema,se ndonjehere seshte sh prob se jane dhe te pashmangshme,ndersa puna fjalorit,e kane per te gjitha ata qe perdorin nje fjaloer te papershtatshem nuk duhet te perseritet me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:11 pm

Mars shkruajti:
O goca boll mi,po i njejti mhb me ju!Skeni vend tj ku te ziheni.Ne fakt duhet ankuar per daljet e shpeshta nga tema,se ndonjehere seshte sh prob se jane dhe te pashmangshme,ndersa puna fjalorit,e kane per te gjitha ata qe perdorin nje fjaloer te papershtatshem nuk duhet te perseritet me

po ne tham qe nuk e bejm me ajo hapi mhb qe un kam te 2 accountet...ik mi lal se ska gje me koti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:12 pm

Ok ashtu shpresoj mos vazhdoni me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:14 pm

S.A.M--->2 shkruajti:
sa per ate qe ka shkrujt blue paradise...
sjemi ne te vetmet qe po flisnim jasht teme... po nejse.. ndoshta ke te drejt Smile po meqe askush spo fliste per temen,,, po flisnim me njera tjetren... gjithsesi ti flm qe e the ate qe mendoje nuk na ngel qejfi Smile
robi del nga tema per 2 ose 3 postime dhe nuk ben chat;edhe nqs un kam bo chat kam bo brenda temes ok?
nqs doni me fol me njera tjetren vet e kisha hap ate temen qe me pelqu ate qe nuk lejohen cunat ateher shm bukur flisni aty
nuk du te bej sherr per kshu budalliqesh prandaj un thash vetem mendimin tim e merr apo jo parasysh stafi e din vet ato
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:14 pm

shpresoj mos te gjej me ndonje te shar un ktu eeeee?? se skam nerva me nejt ktuuu e te lexoj idiotsira...

hajt ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:16 pm

Me ate po merrem une,po fshi gjithe replikat ku jeni zene apo keni ofenduar njera tjetren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:16 pm

hajt mbylleni ket mhb ok se sja vle me fol kotem kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:16 pm

duhet me ju vu bann ca vetave ketu....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:17 pm

ok mi dhe un thash ke shkrujt mendimin tend shum mir ke bo... ca ka ktu

po jo te shaj robi sic ben ajo "reperja "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:19 pm

ok un nuk kam ndermend me ndenj ktu po dal
gjithsesi shum flm qe e kishit me kaq qejf me u zi me rob te rinj te ky forumi se faktiksht un skam shum qe jam fut ktu nejse mo mesa duket sju kam pelqy pavarsisht se sme keni njof fare :pfffffffff Sad bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:19 pm

PO KJO E KAPKA ME TE GJITH MO???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:21 pm

S.A.M--->2 shkruajti:
ok un nuk kam ndermend me ndenj ktu po dal
gjithsesi shum flm qe e kishit me kaq qejf me u zi me rob te rinj te ky forumi se faktiksht un skam shum qe jam fut ktu nejse mo mesa duket sju kam pelqy pavarsisht se sme keni njof fare :pfffffffff Sad bye

Ti e di vete ca ben,po mos nxirr perfundime vetem per rastin qe te ndodhi me rapper girl!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:21 pm

E kam me rapper girl tani!Po pse vazhdon kot mi,ato elane mhb ti ce zgjat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:22 pm

moj goc rapar ..po nuk te foli njeri ty moj,,permenda emer une....
une skam ndermend te debatoj me asnje ketu..
thjesht thashe ankesen time...................................
kujdes se je me nerva prandaj nuk po ti marr shume per baze replikat e tua..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content
Ankohuni ketu - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 28Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: