Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcap17%Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcap29%Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcap31%Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcap23%Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 15 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 15 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap 
Darkangel
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 15 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap 
angel boy
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 15 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 15 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap 
Child In Time
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 15 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 15 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 15 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 15 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap 
Mars
Ankohuni ketu - Faqe 15 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 15 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 15 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
August 2020
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ankohuni ketu

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 31
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:17 pm

hahah un isha ai qe e prisha eee te kujtohet se cfar te kam then qe po vazhdove te sillesh ashtu se ke te gjat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:18 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
hahah un isha ai qe e prisha eee te kujtohet se cfar te kam then qe po vazhdove te sillesh ashtu se ke te gjat

shif sa debil je
ca them un e ca thua ti
uee
ik re cun se smerrem me ty, te te sqaroj ty un
kur smush , smush skam cbej un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 28
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:18 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ankohem se rapperi pasi mori ndeshkimin qe meritonte vazhdon akoma te hiqet si e forte do ishte me mir te mos ishte me antare e forumit
Ti ke ofenduar nje antar shum keq dhe ndaj teje s esht marr asnje mase, m duket pa lidhje dhe tani ti po thua qe ajo te iki fare? Me ca te drejte??? Nuk e kupton qe ktu secili ka te drejt ta shpreh mendimin e vet??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 30
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:19 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ankohem se rapperi pasi mori ndeshkimin qe meritonte vazhdon akoma te hiqet si e forte do ishte me mir te mos ishte me antare e forumit
un jam asnjeanese se nuk njoh asnjerin, po te lutem po kerkon
shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 29
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:19 pm

Anetaret me siper mos debatoni me se do i fshi replikat,mos thoni qe sju thashe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 31
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:20 pm

kitty shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ankohem se rapperi pasi mori ndeshkimin qe meritonte vazhdon akoma te hiqet si e forte do ishte me mir te mos ishte me antare e forumit
Ti ke ofenduar nje antar shum keq dhe ndaj teje s esht marr asnje mase, m duket pa lidhje dhe tani ti po thua qe ajo te iki fare? Me ca te drejte??? Nuk e kupton qe ktu secili ka te drejt ta shpreh mendimin e vet??


un kam ofenduar ?!! por pas gjith asaj gjeje qe me tha ajo edhe un nuk mund te rrija pa i then nje fjale asaj e meritonte,nqs i duket e drejt soldierit le te marr masa ndaj meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 27
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:20 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ankohem se rapperi pasi mori ndeshkimin qe meritonte vazhdon akoma te hiqet si e forte do ishte me mir te mos ishte me antare e forumit
Ej.Seriozisht ste marr vesh fare ty.Ca jan kto qe ban me??Po ik ere se je dhe cun.Ankohesh si kalama.Bahu re icik cun,icik serioz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:20 pm

kitty shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ankohem se rapperi pasi mori ndeshkimin qe meritonte vazhdon akoma te hiqet si e forte do ishte me mir te mos ishte me antare e forumit
Ti ke ofenduar nje antar shum keq dhe ndaj teje s esht marr asnje mase, m duket pa lidhje dhe tani ti po thua qe ajo te iki fare? Me ca te drejte??? Nuk e kupton qe ktu secili ka te drejt ta shpreh mendimin e vet??

ja robi qe di te flasi tamam, ktij i them njeri un cheers cheers
respekte kitty te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:21 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kitty shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ankohem se rapperi pasi mori ndeshkimin qe meritonte vazhdon akoma te hiqet si e forte do ishte me mir te mos ishte me antare e forumit
Ti ke ofenduar nje antar shum keq dhe ndaj teje s esht marr asnje mase, m duket pa lidhje dhe tani ti po thua qe ajo te iki fare? Me ca te drejte??? Nuk e kupton qe ktu secili ka te drejt ta shpreh mendimin e vet??


un kam ofenduar ?!! por pas gjith asaj gjeje qe me tha ajo edhe un nuk mund te rrija pa i then nje fjale asaj e meritonte,nqs i duket e drejt soldierit le te marr masa ndaj meje

fillove vet i pari pa te ngacmova dhe un Wink
shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 29
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:23 pm

rapper_girl shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kitty shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ankohem se rapperi pasi mori ndeshkimin qe meritonte vazhdon akoma te hiqet si e forte do ishte me mir te mos ishte me antare e forumit
Ti ke ofenduar nje antar shum keq dhe ndaj teje s esht marr asnje mase, m duket pa lidhje dhe tani ti po thua qe ajo te iki fare? Me ca te drejte??? Nuk e kupton qe ktu secili ka te drejt ta shpreh mendimin e vet??


un kam ofenduar ?!! por pas gjith asaj gjeje qe me tha ajo edhe un nuk mund te rrija pa i then nje fjale asaj e meritonte,nqs i duket e drejt soldierit le te marr masa ndaj meje

fillove vet i pari pa te ngacmova dhe un Wink
shnet

Ka te tjere qe thone qe fillove ti!Ju doni te gjeni tani kush e filloi?Skeni per ta be kshu qe lereni me kaq o njerez sa qejf paskeni me u zene po sju pelq forumi ikni njeri me zor sju mban,po dhe kshu qe tna e shpifni jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 31
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:24 pm

hahahahhaha shi ky tjetri ckeni mer njerez ckeni ??! doni tju vin njerez per qok apo si shhhhhhhhhhhhhhht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 28
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:24 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kitty shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ankohem se rapperi pasi mori ndeshkimin qe meritonte vazhdon akoma te hiqet si e forte do ishte me mir te mos ishte me antare e forumit
Ti ke ofenduar nje antar shum keq dhe ndaj teje s esht marr asnje mase, m duket pa lidhje dhe tani ti po thua qe ajo te iki fare? Me ca te drejte??? Nuk e kupton qe ktu secili ka te drejt ta shpreh mendimin e vet??


un kam ofenduar ?!! por pas gjith asaj gjeje qe me tha ajo edhe un nuk mund te rrija pa i then nje fjale asaj e meritonte,nqs i duket e drejt soldierit le te marr masa ndaj meje
Ca do lloj gjeje te thot nje njeri s mund ta shash nga robt se aty te djeg me shum aty shperthen robi astaj, s mund ta ofendosh tjetrin nga familja kete kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:25 pm

kitty shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kitty shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ankohem se rapperi pasi mori ndeshkimin qe meritonte vazhdon akoma te hiqet si e forte do ishte me mir te mos ishte me antare e forumit
Ti ke ofenduar nje antar shum keq dhe ndaj teje s esht marr asnje mase, m duket pa lidhje dhe tani ti po thua qe ajo te iki fare? Me ca te drejte??? Nuk e kupton qe ktu secili ka te drejt ta shpreh mendimin e vet??


un kam ofenduar ?!! por pas gjith asaj gjeje qe me tha ajo edhe un nuk mund te rrija pa i then nje fjale asaj e meritonte,nqs i duket e drejt soldierit le te marr masa ndaj meje
Ca do lloj gjeje te thot nje njeri s mund ta shash nga robt se aty te djeg me shum aty shperthen robi astaj, s mund ta ofendosh tjetrin nga familja kete kurr

cheers cheers nqef Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:26 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ankohem se rapperi pasi mori ndeshkimin qe meritonte vazhdon akoma te hiqet si e forte do ishte me mir te mos ishte me antare e forumit

hiqe apo nuk hiqet si e fort o puna vet ti ske pun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 29
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:32 pm

ankohem se sme kan vene akoma anetar vip...
du dhe une te jem vip hahahhahahhaha pse vetem ciljeta te jet e tille.du dhe une ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 29
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:40 pm

Sa per ta dit:anetari bituku a ca e kishte mori ban mbase te perkoheshem se me ofendoi jo vetem mua po dhe nje anetar tj,une e paralajmerova kshu qe vete deshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 30
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:43 pm

angel boy shkruajti:
ankohem se sme kan vene akoma anetar vip...
du dhe une te jem vip hahahhahahhaha pse vetem ciljeta te jet e tille.du dhe une ...
hahha edhe une jam dakort me ty
ca ka cili me shume aman ,pupupu cili Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 27
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:43 pm

iiiiiiiiii.Hahahah.E hangu bituku.Te ofendoj e??Hajt mos u merzit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:44 pm

Mars shkruajti:
Sa per ta dit:anetari bituku a ca e kishte mori ban mbase te perkoheshem se me ofendoi jo vetem mua po dhe nje anetar tj,une e paralajmerova kshu qe vete deshte

uee ca ben ti moj ??
hiqi pra tgjtihe antaret dhe rrini vetem ju stafi ne forum Laughing
ah ky forumi do prishet me sakt po prishet dita dites po akoma me keq di un si ta prish Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 29
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:44 pm

Rej shkruajti:
iiiiiiiiii.Hahahah.E hangu bituku.Te ofendoj e??Hajt mos u merzit

Une te merzitem?!E per ca per budalliqe,jo jo pa merak,pastaj arsye per tu merzit ka ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 29
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:44 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
angel boy shkruajti:
ankohem se sme kan vene akoma anetar vip...
du dhe une te jem vip hahahhahahhaha pse vetem ciljeta te jet e tille.du dhe une ...
hahha edhe une jam dakort me ty
ca ka cili me shume aman ,pupupu cili Laughing Laughing

haha e pra ....edhe zajmina asgje ska me shum se mua...
do na veni vip apo jo'??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 29
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:45 pm

rapper_girl shkruajti:
Mars shkruajti:
Sa per ta dit:anetari bituku a ca e kishte mori ban mbase te perkoheshem se me ofendoi jo vetem mua po dhe nje anetar tj,une e paralajmerova kshu qe vete deshte

uee ca ben ti moj ??
hiqi pra tgjtihe antaret dhe rrini vetem ju stafi ne forum Laughing
ah ky forumi do prishet me sakt po prishet dita dites po akoma me keq di un si ta prish Smile

Tani me hipe friken!U mundova me te mira po smerrke vesh me duket,epo skam cte bej!Ti shif veten nese sdo te perfundosh si ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 29
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:46 pm

angel boy shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
angel boy shkruajti:
ankohem se sme kan vene akoma anetar vip...
du dhe une te jem vip hahahhahahhaha pse vetem ciljeta te jet e tille.du dhe une ...
hahha edhe une jam dakort me ty
ca ka cili me shume aman ,pupupu cili Laughing Laughing

haha e pra ....edhe zajmina asgje ska me shum se mua...
do na veni vip apo jo'??

Do e marrim parasysh Gysi pa merak :D Ama dhe ti moment te pershtashem per ankesa gjete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:47 pm

Mars shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
Mars shkruajti:
Sa per ta dit:anetari bituku a ca e kishte mori ban mbase te perkoheshem se me ofendoi jo vetem mua po dhe nje anetar tj,une e paralajmerova kshu qe vete deshte

uee ca ben ti moj ??
hiqi pra tgjtihe antaret dhe rrini vetem ju stafi ne forum Laughing
ah ky forumi do prishet me sakt po prishet dita dites po akoma me keq di un si ta prish Smile

Tani me hipe friken!U mundova me te mira po smerrke vesh me duket,epo skam cte bej!Ti shif veten nese sdo te perfundosh si ai

po me fut moj BAN dhe do e shohim ne do e prish un kte forum brenda ktyre diteve Wink
atehere do e shihni mir ju stafi Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 30
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:53 pm

Mars shkruajti:
angel boy shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
angel boy shkruajti:
ankohem se sme kan vene akoma anetar vip...
du dhe une te jem vip hahahhahahhaha pse vetem ciljeta te jet e tille.du dhe une ...
hahha edhe une jam dakort me ty
ca ka cili me shume aman ,pupupu cili Laughing Laughing

haha e pra ....edhe zajmina asgje ska me shum se mua...
do na veni vip apo jo'??

Do e marrim parasysh Gysi pa merak :D Ama dhe ti moment te pershtashem per ankesa gjete
po ai shyqyr po na ban icik te qehim ne ,,,beni edhe ju kehtu aman,se lodhet nervat vete amani Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ankohuni ketu - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 15 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 15 e 28Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: