Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcap17%Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcap29%Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcap31%Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcap23%Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 9 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 9 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap 
Darkangel
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 9 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap 
angel boy
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 9 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 9 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child In Time
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 9 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 9 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 9 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 9 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap 
Mars
Ankohuni ketu - Faqe 9 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 9 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 9 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
July 2020
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ankohuni ketu

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:52 pm

http://adoleshentet.lovelyforum.net/dashuria-f7/ku-e-keni-dhene-puthjen-e-pare-p-t587-15.htm#60522

ktu ishe ku e keni dhene, un kam thene qe te thone anetaret edhe diten ( per here te fundit ose per here te pare Wink)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:54 pm

a mund te regulloni forumin qe ke profili jone te mund te vejme noi peisazh ose ku ta di une dicka te bukur??????????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 29
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:55 pm

e lexon titullin e temes ti?

kur e keni dhen puthjen e pare?\


lexo 1her te asaj qe mbylle !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 27
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:56 pm

lene me lale ta mbylli une e hapa vetem per qefin tat qe te na thoje ku e ke dhen puthjen e fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:57 pm

crendesi ka kto dite , para nje viti apo para ca mujash, rendesi ka te thuhet qe ne cvend eshte dhene puthja Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:57 pm

po c te duhet re ty ku e kemi dhene neve hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 29
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:58 pm

rapper_girl shkruajti:
crendesi ka kto dite , para nje viti apo para ca mujash, rendesi ka te thuhet qe ne cvend eshte dhene puthja Wink

normal qe ka rendesi dhe koha
se un sjap 1 puthje ne 2004 dhe jam i gezuar deri en 2008 se mendoj per at eputhjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 27
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:59 pm

do e hapi temen apo jo kjo tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 7:10 pm

play_boy shkruajti:
do e hapi temen apo jo kjo tani

jo sdo e hap, jo per gje po skam per tja be qejfin fefes Wink
lere iher qe e di un cbej ska nevoje tme tregoje ai mua apo ndonje tjeter Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 27
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 7:12 pm

si qenkan kto pune keshtu?se nuk do ti tia besh qefin fefes dhe nuk do hapesh temen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 29
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 7:22 pm

per mu ka tdrejt rapper girl se kshu i bi tani me fillu me hap tema kot si psh kur e ke dhen puthjen e 24, 30 e kshu me rradh dhe ska kuptim mjafton ajo tema ekzistuse per ket gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 29
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 9:12 pm

ani shkruajti:
si qenkan kto pune keshtu?se nuk do ti tia besh qefin fefes dhe nuk do hapesh temen
vl re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 31
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 12:17 am

o soldier do mbash cik rregulll apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil

Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 28
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 11:52 pm

kush e prishi ate GJEOGRAFIA qe kisha hap un???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 29
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 11:59 pm

Realkatil shkruajti:
kush e prishi ate GJEOGRAFIA qe kisha hap un???

SE ka prish njeri!Eshte zhvendosur te tema sociale e nenrubrika e saj shkolla! Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 29
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 11:59 pm

kam vene re qe kan fillum me u zon shum robt ketu ne forum Razz Razz

aman re se e kemi dhe zemren e dobet Laughing Laughing Laughing nuk durojme dot kur shikojne njerezit qe shajne nj-tj na vjen keq Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 12:34 pm

angel boy shkruajti:
kam vene re qe kan fillum me u zon shum robt ketu ne forum Razz Razz

aman re se e kemi dhe zemren e dobet Laughing Laughing Laughing nuk durojme dot kur shikojne njerezit qe shajne nj-tj na vjen keq Laughing Laughing Laughing Laughing

i kam kritikuar, u kam folur me mijera here po smarrin vesh
po ska gje po he se do merren masa ndaj tyre duke parasysh gjithcka qe ato kane bere Wink
flm per mirkuptimin !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 29
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 12:44 pm

rapper_girl shkruajti:
angel boy shkruajti:
kam vene re qe kan fillum me u zon shum robt ketu ne forum Razz Razz

aman re se e kemi dhe zemren e dobet Laughing Laughing Laughing nuk durojme dot kur shikojne njerezit qe shajne nj-tj na vjen keq Laughing Laughing Laughing Laughing

i kam kritikuar, u kam folur me mijera here po smarrin vesh
po ska gje po he se do merren masa ndaj tyre duke parasysh gjithcka qe ato kane bere Wink
flm per mirkuptimin !

dhe ti flm per pergjigjen..je shum e sjellshme Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 12:45 pm

angel boy shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
angel boy shkruajti:
kam vene re qe kan fillum me u zon shum robt ketu ne forum Razz Razz

aman re se e kemi dhe zemren e dobet Laughing Laughing Laughing nuk durojme dot kur shikojne njerezit qe shajne nj-tj na vjen keq Laughing Laughing Laughing Laughing

i kam kritikuar, u kam folur me mijera here po smarrin vesh
po ska gje po he se do merren masa ndaj tyre duke parasysh gjithcka qe ato kane bere Wink
flm per mirkuptimin !

dhe ti flm per pergjigjen..je shum e sjellshme Smile

asgje te lutem, e kam per detyre Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil

Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 28
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 1:22 pm

uuuuu meqe zhvendoset edhe kete gjeografia... zhvendosni edhe ato: MATEMATIKA , FIZIKA, BIOLOGJIA... thnx x mirkuptimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
Vizitor
Vizitor



Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 11:37 pm

e po kam hall se ime qe u vu ky chatbox-i forumistat nuk do shkruajne me ne forum po do merren vetem me chat-in
si i behet po ndodhi kjo gje???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 29
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 11:44 pm

there with out me shkruajti:
e po kam hall se ime qe u vu ky chatbox-i forumistat nuk do shkruajne me ne forum po do merren vetem me chat-in
si i behet po ndodhi kjo gje???

te prish pun na nji gjo ty plako.. Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 31
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 11:46 pm

mua per vete jo se jam mire me replikat Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 28
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 11:26 pm

there with out me shkruajti:
e po kam hall se ime qe u vu ky chatbox-i forumistat nuk do shkruajne me ne forum po do merren vetem me chat-in
si i behet po ndodhi kjo gje???

Kete e mendova edhe une, dhe nese forumi vazhdon te lihet pas dore duke iu perkushtuar chatit atehere do te shihet e udhes qe chati ye hiqet dhe forumi te riktheht sic ishte.

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 9 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 26
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 7:20 pm

vejeni chatin vetem nefundjav,,ose hiqeni,,se un shof qe spo rrin njeri shum en forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content




Ankohuni ketu - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 9 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 9 e 28Shko tek faqja : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: