Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcap17%Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcap29%Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcap31%Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcap23%Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 6 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 6 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 6 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 6 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 6 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 6 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 6 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 6 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 6 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
Ankohuni ketu - Faqe 6 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 6 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ankohuni ketu

Shko poshtė 
+56
0014 Sex De Fer
mario
danjela
Jeta Eshte Mundesia
anisa
Slash
sweet_girl
saturno
LaLuC-I
123bla returns
3bla
cool
Ernesto_Guevara
Rej
*...BE YOURSELF...*
Child Of Darkness
bituku85
toni'world
total overdose1
roxy
hot_spicy
the space
Joker
kitty
kumbari
free spirit
smart devil
Flori
Realkatil
odise
ceku
vagabodi_eri
metallica_death
vagabondi_eri
ani
bad boy
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
don corleone
Venus
Lacuna_Coil
S.A.M--->2
Endi
angel boy
Blue Paradise
rapper_girl
SupergirL
Darkangel
fefe_
Mars
RioT
Child In Time
Assy
Soldier Of Fortune
60 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next
AutoriMesazh
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:15 pm

kerkoj qe te hapet tema e anit prap
ashtu si ka 1 per s o f
ta ket dhe ani 1teme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:18 pm

edhe une kerkoj te hapet tema e anit . se ajo rapper_girl harroj qe hapi nje teme per shefin ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:19 pm

hmmm ne fakt ky cuni lart ka icik te drejt.
mu sme pelqejn fare kto lloj temash por perderisa esht nje teme per venus apo per sof,kan te drejt dhe te tjeret te hapin teme per shoket e tyre.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:21 pm

hapni nje teme per mua shpejt se e hapa vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:25 pm

Darkangel shkruajti:
hapni nje teme per mua shpejt se e hapa vete

hahahaahhaahahhaahaaaa sa kom qesh,ueeeeee.hahahahaaa Razz Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 7:05 pm

play_boy shkruajti:
edhe une kerkoj te hapet tema e anit . se ajo rapper_girl harroj qe hapi nje teme per shefin ???

e para punes ate temen per S.O.F se hapa un ok Wink
e dyta punes tema per s.o.f dhe venus sh mire qe jane hap pasi jane s.o.f eshte shef dhe venus admin dhe un skerkoj te hapen tem per mua meqe jam moderatore aspak, mos ja fusni kot per ate temen e ANIT se i bie te fillojm te hapim tema per cod anetar pfff, jo per gje po su be ktu me tall b** ne forum tpakten un nje gje te till se kam bere naiher, as po e bej e as qe kam ndermend ta bej ok Wink
kalofshi mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 7:07 pm

ej bere shum gabin qe e mbylle temen nje suko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 7:09 pm

edhe une them shum shum shum gabim..ka dhe njerz ketu qe i kan qef sukot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 7:09 pm

skam bere gabim fare pasi nje teme e tille ekziston, shikoje mir edhe njeher ate ckam shkruar tek postimi me siper ok Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vagabondi_eri
Adoleshent
Adoleshent
vagabondi_eri

Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 31
Vendndodhja : lazarat
Hobi : barist
Koha e lire : dal me shoqerrin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 7:10 pm

cte duheet mi ty ka qef cuni ta shkruj dhe do ty te hyn ne xhep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:08 pm

ca ngjashmerie ka sukoja me birren?
direkt del ndryshimi i pare : me suko iken tap me 1 , me birra do ja 4-5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 6:34 pm

pfff sa kot ai play boy pse si jepni paralajmerim po doli jasht teme ose po perdori banalitet te hiqet fare se mjaft esht duru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 6:37 pm

ej se kush po perdor banalitet ketu une nuk kam shajtur asnje her qe kur kam hyre dhe nuk do te shaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 6:40 pm

o zot oz zot o zot jam qorre un a ca...booooooooooh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 7:05 pm

Per shkak te fjalorit qe kishte perdor play_boy u perjashtua nga forumi!Nese ky perjashtim do jete i perhershem apo i perkoheshem do e diskutojme bashke me pj tj te stafit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 7:16 pm

Ankesa vlen dhe per darkangel se mgjs nuk ishte ai shkaktari ne sherr e se kishte fajin,kujdes me fjalorin te pakten se ketu te gjithe njesoj jemi Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 7:58 pm

Mars shkruajti:
Per shkak te fjalorit qe kishte perdor play_boy u perjashtua nga forumi!Nese ky perjashtim do jete i perhershem apo i perkoheshem do e diskutojme bashke me pj tj te stafit!

Sh flm :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 10:06 pm

Mars shkruajti:
Per shkak te fjalorit qe kishte perdor play_boy u perjashtua nga forumi!Nese ky perjashtim do jete i perhershem apo i perkoheshem do e diskutojme bashke me pj tj te stafit!

o zoooooooot sa miiiiiiiiiiiir qe e perjashtuat
rrooooofshi cheers cheers te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 1:47 pm

ej mars kut thua se darkangel nuk ka faj ,ai cfare dreqin ka qe ndruh ne sherr ? dhe ka filluar vet ai i pari te shaj ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 4:07 pm

nji ankese kam un
PSE DREQIN NUK E KAN MODERATORET OPSIONIN E BANIT Suspect
SE KAM KTU ME REPPER GIRL QE THOFIM 10TRA POSTIME TE DJ JEROS ME SHARJE NGA ME TE NDRYRAT DHE SMERR DOT BAN
UN PROTESTOJ !!!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 4:12 pm

ahaha epo jam i mire une prandaj.ik mi se me ty e kam te teren dhe me woow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 4:14 pm

e ca jeni tu bo ju tani lat nam fare o ti dj jero boll mer burr se je dhe mashkull si i shake gocat kshu dhe ajo super girl esht dhe e vogel me lale mos le nom se esht turp dhe ti o child in time qetsohu icik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 4:16 pm

dj jero shkruajti:
ahaha epo jam i mire une prandaj.ik mi se me ty e kam te teren dhe me woow

Po ta kisha un opsionin e banit, ti kishe ngren BAN tani dhe e shifshe sa i mire je Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 4:19 pm

s'me behet vone nqs mar ban une.ty rapper girl te keshilloj te futesh ne nje forum qe eshte vetem per rappera nigga forum.nuk mund ta them adresen e plote se marr ban pastaj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 9:28 pm

Child In Time shkruajti:
nji ankese kam un
PSE DREQIN NUK E KAN MODERATORET OPSIONIN E BANIT Suspect
SE KAM KTU ME REPPER GIRL QE THOFIM 10TRA POSTIME TE DJ JEROS ME SHARJE NGA ME TE NDRYRAT DHE SMERR DOT BAN
UN PROTESTOJ !!!!

modratoreve nuk i jepet e drejta e banit, pasi kur i ben ban dikujt merr ban edhe numri i IP i atij perdoruesi, me te njejten IP mund te kete me shume se nje perdorues dhe nuk do hynin dot ne forum as perdoruesit e tjere qe kane ate IP ndaj kane vetem adminat qe ti japin ban vetem antarit dhe jo IP te tij, dhe nuk ka asnje mundesi operative qe ky opsion ti jepet moderatoreve, Opsioni i vetem qe mund ti jepet moderatoreve eshte ai i banit me IP por duke qene se mund te perjashtoje me shume se nje antar eshte pare e arsyeshme te mos jepet si opsion./

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 6 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content
Ankohuni ketu - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 28Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: