Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcap17%Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcap29%Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcap31%Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcap23%Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 28 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 28 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap 
Darkangel
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 28 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap 
angel boy
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 28 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 28 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap 
Child In Time
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 28 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 28 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 28 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 28 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap 
Mars
Ankohuni ketu - Faqe 28 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 28 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 28 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ankohuni ketu

Shko poshtė 
+56
0014 Sex De Fer
mario
danjela
Jeta Eshte Mundesia
anisa
Slash
sweet_girl
saturno
LaLuC-I
123bla returns
3bla
cool
Ernesto_Guevara
Rej
*...BE YOURSELF...*
Child Of Darkness
bituku85
toni'world
total overdose1
roxy
hot_spicy
the space
Joker
kitty
kumbari
free spirit
smart devil
Flori
Realkatil
odise
ceku
vagabodi_eri
metallica_death
vagabondi_eri
ani
bad boy
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
don corleone
Venus
Lacuna_Coil
S.A.M--->2
Endi
angel boy
Blue Paradise
rapper_girl
SupergirL
Darkangel
fefe_
Mars
RioT
Child In Time
Assy
Soldier Of Fortune
60 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 10:19 pm

une e hoqa.
arsyeja:e di vet jokerja

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 28 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 10:27 pm

nuk dua qe forumi te mbyllet neser!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 10:28 pm

Hahahahaha, nga te erdhi? Nuk do mbyllet, e mbarua ai muhabet.

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 28 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania

Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 11:00 pm

o stafi, pse nuk ka chat forumi??? scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 11:01 pm

love_albania shkruajti:
o stafi, pse nuk ka chat forumi??? scratch

ka pasur chat dhe si rrejdhoj forumi u la pas dore pasi antaret u perqendruan kryesisht tek ai.kjo eshte arsyeja pse nuk ka me chat.

po te duash futu ketu
www.chat.com Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 28 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania

Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 11:03 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
love_albania shkruajti:
o stafi, pse nuk ka chat forumi??? scratch

ka pasur chat dhe si rrejdhoj forumi u la pas dore pasi antaret u perqendruan kryesisht tek ai.kjo eshte arsyeja pse nuk ka me chat.

po te duash futu ketu
www.chat.com Laughing

lol un du chat me anateret jo chat kot me kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 11:06 pm

Ke nji teme per t`chatu me antaret, tema "msn" te Zona e lire.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Sat Nov 14, 2009 11:13 am

kjo ktu lart ka hum fare...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Wed Nov 18, 2009 11:36 am

H_boy354 shkruajti:
kjo ktu lart ka hum fare...

kjo ishte ankesa jote? hah,pret qe te t`jap llogari ty un,po t`kesh naj ankes n`lidhje me forumin je i mirpritur Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Sat Nov 21, 2009 8:14 pm

Child In Time shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
kjo ktu lart ka hum fare...

kjo ishte ankesa jote? hah,pret qe te t`jap llogari ty un,po t`kesh naj ankes n`lidhje me forumin je i mirpritur Smile

hahahhahhahahhahhah ca tkthej naj gja permys Razz Razz Razz Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Mon Nov 23, 2009 8:05 pm

pse ka ik per lesh forumi apo mduket mu scratch scratch scratch scratch scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Thu Nov 26, 2009 6:24 pm

Big_Boss shkruajti:
pse ka ik per lesh forumi apo mduket mu scratch scratch scratch scratch scratch

ka ra ka ra Razz Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Thu Nov 26, 2009 7:17 pm

H_boy354 shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
pse ka ik per lesh forumi apo mduket mu scratch scratch scratch scratch scratch

ka ra ka ra Razz Razz Razz Razz


lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:37 pm

kjo laquna duhet te ndryshoj firmen se ka prish formatin Twisted Evil

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:51 pm

H_boy354 shkruajti:
kjo laquna duhet te ndryshoj firmen se ka prish formatin Twisted Evil

ANKIMET NUK MERREN PARASYSH. FLM PER MIREKUPTIMIN.
KALOFSHI M
IRE :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 28 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:54 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
kjo laquna duhet te ndryshoj firmen se ka prish formatin Twisted Evil

ANKIMET NUK MERREN PARASYSH. FLM PER MIREKUPTIMIN.
KALOFSHI M
IRE :D

mplasi rapti Razz Razz Razz ika un iher.. folim me vone ne msn.. te kshshshsxh kissss you

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
Ankohuni ketu - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 28 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 28 e 28Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: