Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcap17%Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcap29%Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcap31%Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcap23%Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 26 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 26 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap 
Darkangel
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 26 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap 
angel boy
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 26 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 26 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap 
Child In Time
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 26 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 26 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 26 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 26 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap 
Mars
Ankohuni ketu - Faqe 26 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 26 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 26 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ankohuni ketu

Shko poshtė 
+56
0014 Sex De Fer
mario
danjela
Jeta Eshte Mundesia
anisa
Slash
sweet_girl
saturno
LaLuC-I
123bla returns
3bla
cool
Ernesto_Guevara
Rej
*...BE YOURSELF...*
Child Of Darkness
bituku85
toni'world
total overdose1
roxy
hot_spicy
the space
Joker
kitty
kumbari
free spirit
smart devil
Flori
Realkatil
odise
ceku
vagabodi_eri
metallica_death
vagabondi_eri
ani
bad boy
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
don corleone
Venus
Lacuna_Coil
S.A.M--->2
Endi
angel boy
Blue Paradise
rapper_girl
SupergirL
Darkangel
fefe_
Mars
RioT
Child In Time
Assy
Soldier Of Fortune
60 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next
AutoriMesazh
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Female
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Fri May 29, 2009 4:24 pm

shikon shume filma per femije me sa duket.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Fri May 29, 2009 4:27 pm

ankohem qe danjela eshte gjthm jashte teme hahahahahahah Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 6:09 pm

ankohem se vdekja ehste mundesia eshte legen. me fshi postimet dhe me con mesazhe me te shara pa kuptim. ankohem fuqimisiht te administrata e ketj website
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 6:13 pm

Ne fakt bj 1 ankes drejt hotit dhe vem...hoti psh siper ka dal jasht teme pse si fshihen ?
Dhe flasin ne cdo tem thon ca kan ber...fola me ket ne cel e ktej ktej..ose te tema pershkruani njeriun e zemres..nga 500 postime...i bejn sa per nr ! Pffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 6:26 pm

S.A.M shkruajti:
Ne fakt bj 1 ankes drejt hotit dhe vem...hoti psh siper ka dal jasht teme pse si fshihen ?
Dhe flasin ne cdo tem thon ca kan ber...fola me ket ne cel e ktej ktej..ose te tema pershkruani njeriun e zemres..nga 500 postime...i bejn sa per nr ! Pffff
ke shume te drejte...tamam pfffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:08 pm

mario shkruajti:
ankohem se vdekja ehste mundesia eshte legen. me fshi postimet dhe me con mesazhe me te shara pa kuptim. ankohem fuqimisiht te administrata e ketj website

o i vjeter njihemi gje bashk ne lale ?te kam fshi un postime ty se mos e ben njeri tjeter dhe kujton se e bej un.dhe sa per ate pm kujdes kur flet se mund te ndodhe e kunderta :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:36 pm

shife re po ime kush ma fshiu mu te ajo tema homoseksualve .
ca eshte i legen qe me ka shajt. pse sja fshini apo e keni shok ? do ju baj hack forumit po su be gje direkt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:37 pm

ti marionqs e deshire te flasesh si flet rrugeve mos fol me ok??
postimet banale fshihen
klm Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:37 pm

ti e di qe nuk lejohet te shahet ktu,ti nga gjith ai shkrin 2 fjal i kishe te sakta te tjerat me te shame.po vashdove kshu do te fshi si emer :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:38 pm

mir moj goc po ato te sharat nuk fshihen e? apo i kan shok? pastaj ti ca ke iher. ti sje moderatore. ca ke qe llap kot apo e ke shok ate big leshin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAnkohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:38 pm

AI nuk pa shajt fare apo u preke ti !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:39 pm

nese mu me fshihet emri ky forum fshihet i gjithi dhe me beso kur ta them sepse do vetem 5 minuta pune paraprake me cookies qe ky forum regjistron dhe hakc total direkt. po mos bani si te fort kur smerrni vesh fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:39 pm

po pederast dhe plehr sjan te shara eeeeee ? ca eshte kjo kshu ? me rop shpije do ju bej hack po vazhdut kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:40 pm

provoje nje her lale :D:D:D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:41 pm

mos merr kompetenca qe si di or i paft. leji me te medhenjt se ty te flasin dhe ta gjykojn sic eshte situata. se ti smerrke vesh fare dhe jam i sigurt qe se ke iden capo flas o pall. po rri mir se mund te vej dhe ultimatum qe ose te ikesh ti ose forumi.
administrata ta shofi vet situaten. skam aspak qellime te kqija po persa koh moderatoret bejn padrejtesi duhet dora e te medhenjve, pres pergjigje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:42 pm

po re patjeter :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:43 pm

ti nuk ke asnje te drejte te vesh kushte mbi stafin Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:44 pm

ti zogu mos fol kot se je zero per tu pergjigj. ai me ka shar mu atje pa asnji te drejte dhe ju e mbroni. duket e drejte kjo ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:45 pm

ti kujdes pak me kte zogun,se ta jap ne dor pastaj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:46 pm

po qenke gay fare ti , aty te ngeli menja tja kapesh cunave me dor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:47 pm

do te fshi nga lista e antarve lale :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:48 pm

se ben dot vetem administratori e ben ate gje. o o paaft ta thash dhe iher je kot , se marr vesh ca te duket vetja.
administratori ta rishikoj ceshtjen te gjith dhe te gjitha bisedat para se te veproj. i kerkoj drejtesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 7:10 pm

MARO PO TE DUASH KONTAKTO ME MESAZH PRIVAT ME ADMINISTRATORINP.S. sje i vetmi qe ankohesh per kte pune,te siguroj.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 26 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Fri Jun 12, 2009 7:10 pm

flm lacuna. me vjen mir qe anetaret e stafit shprehen hapur per ngercet e veta. bravo !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 35
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 4:10 pm

o mario cke mer plak? ca ke qe je merzit? cia q*robt mer burr. nuk a mir me fol jo per prish forumin e tjera gjana si kto. a icik e ulet me prish dicka. sesht naj gja e veshtir. puna esht pse tbahesh i keq.tishte ashu do e kishin ba ene tjer ma perpara, duke mperfshi dhe mu.gjynaf ka veta qe shpenzojn goxha koh ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ankohuni ketu - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 26 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 26 e 28Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: