Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcap17%Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcap29%Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcap31%Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcap23%Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 27 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 27 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap 
Darkangel
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 27 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap 
angel boy
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 27 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 27 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap 
Child In Time
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 27 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 27 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 27 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 27 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap 
Mars
Ankohuni ketu - Faqe 27 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 27 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 27 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ankohuni ketu

Shko poshtė 
+56
0014 Sex De Fer
mario
danjela
Jeta Eshte Mundesia
anisa
Slash
sweet_girl
saturno
LaLuC-I
123bla returns
3bla
cool
Ernesto_Guevara
Rej
*...BE YOURSELF...*
Child Of Darkness
bituku85
toni'world
total overdose1
roxy
hot_spicy
the space
Joker
kitty
kumbari
free spirit
smart devil
Flori
Realkatil
odise
ceku
vagabodi_eri
metallica_death
vagabondi_eri
ani
bad boy
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
don corleone
Venus
Lacuna_Coil
S.A.M--->2
Endi
angel boy
Blue Paradise
rapper_girl
SupergirL
Darkangel
fefe_
Mars
RioT
Child In Time
Assy
Soldier Of Fortune
60 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
AutoriMesazh
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:16 am

o rosh e di shum mir ket gje un se kam pas vete forume ktu e 8 vjet perpara dhe ja di shijen e hidhur qe te le kur dikush te ben hack po thjesht drejtesia duhet vene ne vend dhe spo shof asigje te behet.
nuk ja hidhet bythes me nje do flas une me ate. un du qe ky tipi mos jet me ne staf se ben padrejtesi. pik mhb ktu,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:19 am

mario shkruajti:
o rosh e di shum mir ket gje un se kam pas vete forume ktu e 8 vjet perpara dhe ja di shijen e hidhur qe te le kur dikush te ben hack po thjesht drejtesia duhet vene ne vend dhe spo shof asigje te behet.
nuk ja hidhet bythes me nje do flas une me ate. un du qe ky tipi mos jet me ne staf se ben padrejtesi. pik mhb ktu,

fatkeqesisht esht Laughing

nejse mario dhe te tjere,nqs keni ankime mund ti coni pm administratorit, ok?
dhe ju lutem mos e ktheni ne chat kete teme

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 27 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:20 am

me vjen keq po spo e kthej ne chat.kerkoj drejtesi !
pm e administratorit para 2 ditesh ishte do flas un. e ca ka fol? asnje veprim, asgje konkrete. duhen vepra dhe duhen vithe te forta per te mbajt nje forum gjall.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:21 am

mario shkruajti:
me vjen keq po spo e kthej ne chat.kerkoj drejtesi !
pm e administratorit para 2 ditesh ishte do flas un. e ca ka fol? asnje veprim, asgje konkrete. duhen vepra dhe duhen vithe te forta per te mbajt nje forum gjall.


maro,forumin dhe pak dite e kemi. mundohu ta kuptosh sjelljen e administratorit

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 27 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:23 am

pse dhe pak dit? ca do ndodhi ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:24 am

mario shkruajti:
pse dhe pak dit? ca do ndodhi ?

do mbyllet.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 27 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:25 am

pseeeeeeeeee?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:26 am

mario shkruajti:
pseeeeeeeeee?

o zot mario sa shum pyeske.
do mbyllet per shkak te pamundesis se administratorit te ''kujdeset'' per forumin.
pa nje shef forumet nuk ecin perpara.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 27 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:27 am

po mir tja lej noi tjetri qe merr vesh deh seshte ai tipi qe po kundershtojm te gjiht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:28 am

mario shkruajti:
po mir tja lej noi tjetri qe merr vesh deh seshte ai tipi qe po kundershtojm te gjiht


sdi cte them.
ke me pyetje? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 27 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:29 am

pjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:31 am

mario te lutem mos posto pa lidhje

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 27 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 12:31 am

ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 21, 2009 4:30 pm

ej pse iken gradat plako Neutral
shum strange kshu//

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 21, 2009 4:30 pm

kujt po i ankohesh. ku e ke stafin?

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 27 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 21, 2009 4:32 pm

hahahaha right, plus qe iher spo ankohem, si ish fondator po t pysja ty
njss prap shum strange por me mire,tgjith tbarabart heh pirat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Sun Jun 21, 2009 8:21 pm

pse do mbyllet forumiiiiiii???????!!!!!!!!!!!! i inatosur

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
JoKeRjA
Adoleshent
Adoleshent
JoKeRjA

Female
Numri i postimeve : 25
Mosha : 33
Vendndodhja : vendi i merzitur qe qesh
Piket : 16
Data e regjistrimit : 24/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 3:42 pm

me eshte hequr ikona pa dijenine time
sot po e shoh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JoKeRjA
Adoleshent
Adoleshent
JoKeRjA

Female
Numri i postimeve : 25
Mosha : 33
Vendndodhja : vendi i merzitur qe qesh
Piket : 16
Data e regjistrimit : 24/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 4:29 pm

a ka staf ketu apo jo? nuk i eshte pergjigjur askush kerkeses time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 5:11 pm

JoKeRjA shkruajti:
a ka staf ketu apo jo? nuk i eshte pergjigjur askush kerkeses time

Ndoshta e ke heq vet..sbesoj ta ket heq njeri nga stafi..gjithsesi do flas me administratoret..
mu mpelqente ikona jote..m`kujton "the carver" :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JoKeRjA
Adoleshent
Adoleshent
JoKeRjA

Female
Numri i postimeve : 25
Mosha : 33
Vendndodhja : vendi i merzitur qe qesh
Piket : 16
Data e regjistrimit : 24/06/2009

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 5:25 pm

Child In Time shkruajti:
JoKeRjA shkruajti:
a ka staf ketu apo jo? nuk i eshte pergjigjur askush kerkeses time

Ndoshta e ke heq vet..sbesoj ta ket heq njeri nga stafi..gjithsesi do flas me administratoret..
mu mpelqente ikona jote..m`kujton "the carver" :D

jo absolutisht nuk e kam hequr vet
une dje qe u regjistrova dje e vura dhe kur hyra sot nuk e gjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 5:28 pm

Mund ta vesh perseri tani,per kte do flas me administratoret dhe do t`lajmeroj me mesazh privat Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 5:30 pm

ndoshta kjo e imja nuk eshte ankese por nuk dija ku te shkruaja tjeter.
pse jane hequr gradat e antareve?dmth une isha vip dhe tani jam adoleshent energjik?
si mund ta rimarr perseri nese dua? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:26 pm

hot spicy shkruajti:
ndoshta kjo e imja nuk eshte ankese por nuk dija ku te shkruaja tjeter.
pse jane hequr gradat e antareve?dmth une isha vip dhe tani jam adoleshent energjik?
si mund ta rimarr perseri nese dua? Smile

mendohej se forumi do mbyllej dhe stafi nuk ekzistonte me dhe gradat u hoqen dhe gjithcka ndryshoi me pak fjal.
nqs doni,gradat do vendosen prap

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ankohuni ketu - Faqe 27 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 10:07 pm

JoKeRjA shkruajti:
a ka staf ketu apo jo? nuk i eshte pergjigjur askush kerkeses time

Skemi qen online kur e ke pas shkruajtur ti ket!sa per mua se kam heq jo,ska pa arsye!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ankohuni ketu - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 27 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 27 e 28Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: