Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ankohuni ketu Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ankohuni ketu Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ankohuni ketu Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ankohuni ketu Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ankohuni ketu Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ankohuni ketu Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ankohuni ketu Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ankohuni ketu Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ankohuni ketu I_vote_lcap17%Ankohuni ketu I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ankohuni ketu I_vote_lcap29%Ankohuni ketu I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ankohuni ketu I_vote_lcap31%Ankohuni ketu I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ankohuni ketu I_vote_lcap23%Ankohuni ketu I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ankohuni ketu I_vote_lcapAnkohuni ketu I_voting_barAnkohuni ketu I_vote_rcap 
hot_spicy
Ankohuni ketu I_vote_lcapAnkohuni ketu I_voting_barAnkohuni ketu I_vote_rcap 
Darkangel
Ankohuni ketu I_vote_lcapAnkohuni ketu I_voting_barAnkohuni ketu I_vote_rcap 
angel boy
Ankohuni ketu I_vote_lcapAnkohuni ketu I_voting_barAnkohuni ketu I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ankohuni ketu I_vote_lcapAnkohuni ketu I_voting_barAnkohuni ketu I_vote_rcap 
Child In Time
Ankohuni ketu I_vote_lcapAnkohuni ketu I_voting_barAnkohuni ketu I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ankohuni ketu I_vote_lcapAnkohuni ketu I_voting_barAnkohuni ketu I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ankohuni ketu I_vote_lcapAnkohuni ketu I_voting_barAnkohuni ketu I_vote_rcap 
rapper_girl
Ankohuni ketu I_vote_lcapAnkohuni ketu I_voting_barAnkohuni ketu I_vote_rcap 
Mars
Ankohuni ketu I_vote_lcapAnkohuni ketu I_voting_barAnkohuni ketu I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ankohuni ketu

Shko poshtė 
+56
0014 Sex De Fer
mario
danjela
Jeta Eshte Mundesia
anisa
Slash
sweet_girl
saturno
LaLuC-I
123bla returns
3bla
cool
Ernesto_Guevara
Rej
*...BE YOURSELF...*
Child Of Darkness
bituku85
toni'world
total overdose1
roxy
hot_spicy
the space
Joker
kitty
kumbari
free spirit
smart devil
Flori
Realkatil
odise
ceku
vagabodi_eri
metallica_death
vagabondi_eri
ani
bad boy
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
don corleone
Venus
Lacuna_Coil
S.A.M--->2
Endi
angel boy
Blue Paradise
rapper_girl
SupergirL
Darkangel
fefe_
Mars
RioT
Child In Time
Assy
Soldier Of Fortune
60 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Sun Jun 22, 2008 11:51 pm

Ankohuni ne kete seksion mbi cdo gje qe ka te beje me forumin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Assy
Adoleshent
Adoleshent
Assy

Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 29
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 6:08 pm

Hej,kam nje pyetje.te nje forum tjeter ku jam une,lajmerohem me emaile ne cdo rast kur pas mesazhit tim,ka nje pergjigje.Mesa shoh ktu nuk ekziston ai opsion,apo gabohem?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Assy
Adoleshent
Adoleshent
Assy

Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 29
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 6:09 pm

Ah,mfalni,e gjeta opsionin!! EUREKAAAAAAAAAAAAA...ahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 6:10 pm

KTE OREN E FORUMIT E KENI 60 MINUTA PRAPA ME OREN REALE Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 8:14 pm

si mund ta nxjerr firmen time??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 8:27 pm

RioT shkruajti:
si mund ta nxjerr firmen time??

Shko te profili jot edhe aty ku ke si obsion ikona personale ke dhe ate te firmes,edhe e shkruan aty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 8:28 pm

Mars shkruajti:
RioT shkruajti:
si mund ta nxjerr firmen time??

Shko te profili jot edhe aty ku ke si obsion ikona personale ke dhe ate te firmes,edhe e shkruan aty
ate e kam ber me koh une,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 8:28 pm

lere se e bera,,thnx,,se isha trrash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 8:30 pm

hahaha ska gje mi,mqs ra fj nice firme :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 8:32 pm

haha thnx,,urs 2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 10:29 pm

Child In Time shkruajti:
KTE OREN E FORUMIT E KENI 60 MINUTA PRAPA ME OREN REALE Laughing

Mua ne rregull me del. Po nuk perrtove shife dhe nje here tjeter dhe me shkruaj sa eshte ora reale dhe sa del per ty ne forum. Me kupton?

_________________
Ankohuni ketu Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:31 pm

ora rregullohet te profili
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 10:33 am

ej as mua sme del firma help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sse e kam vene gjithe ato here po nuk me del ne fae te pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 9:50 pm

shko te profili dhe kliko te preferencat, pasi ta besh kete te opsioni bashkangjit firmen gjithmone zgjidh po. Pastaj firma do te dale.

_________________
Ankohuni ketu Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 10:09 pm

ej pse me eshte nderruar paswordi mua
Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 10:29 pm

do kesh klikuar padashje tek kam harruar pasuordin dh te ka ardh nje i ri me email

_________________
Ankohuni ketu Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 3:14 pm

ok flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 5:37 pm

heyyyyy pse sme del firma mua mooo ????? Mad:x:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 7:06 pm

rapper_girl shkruajti:
heyyyyy pse sme del firma mua mooo ????? Mad:x:x
shko te profili,,pastaj te preferencat,,edhe bej qe te dali firma,,pastaj,,pyt ato te shpis,,se ndoshta te ndihmojn Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 4:26 pm

RioT shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
heyyyyy pse sme del firma mua mooo ????? Mad:x:x
shko te profili,,pastaj te preferencat,,edhe bej qe te dali firma,,pastaj,,pyt ato te shpis,,se ndoshta te ndihmojn Razz

o yllo e di une mi e di po kur i jap shikim paraprak del firma kurse kur klikoj paraqit sme del pastaj Mad:x
pse se dija une kujto ti ee
nejse vk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 5:06 pm

E kam me shume me rapper girl dhe fefen,ceshte ky fjalor?O denade e di qe se ke sh prob nese te bejme ban po sa je nje anetare e forumit mundohu ti respektosh rregullat e tij,mund te ziheni dhe ven tj.Kaq kisha shpresoj kam mirekuptimin e te 2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 5:08 pm

Mars shkruajti:
E kam me shume me rapper girl dhe fefen,ceshte ky fjalor?O denade e di qe se ke sh prob nese te bejme ban po sa je nje anetare e forumit mundohu ti respektosh rregullat e tij,mund te ziheni dhe ven tj.Kaq kisha shpresoj kam mirekuptimin e te 2

po mi yllo vetem per ty po e bej :D Wink
ai vet filloi i pari tek tema ke grup apo kg do donit te shihnit etj pe ate fr PCD
edhe une se durova dot ndaj filloi edhe sherri
nejse promise se bej me

Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 2:59 pm

kam nje ankese une : ska teme ku te mos ket chat midis anetareve sidomos midis endit, smart devil deh ksaj s.a.m qe ka hyre me 2 accounte ktu ne froum Mad
po patem mhb le ti bejne ne msn me njera tjetren hej zot
kaq kisha une

p.s. e pranoj qe edhe vet kam dale nga teme po jo kaq shum si anetaret me siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:00 pm

tashi un kam nje ankes per ato anteret S.A.M dhe S.A.M2
nuk i permbahen tems dhe bejn chat
psh te tem per virgjerin e vajzav kan bo chat dhe nuk jan permbajt temes
tani nqs merziten me mu atu skam faj un po me duket sikur duan te rrisin nr e postimeve.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:01 pm

Blue Paradise shkruajti:
tashi un kam nje ankes per ato anteret S.A.M dhe S.A.M2
nuk i permbahen tems dhe bejn chat
psh te tem per virgjerin e vajzav kan bo chat dhe nuk jan permbajt temes
tani nqs merziten me mu atu skam faj un po me duket sikur duan te rrisin nr e postimeve.............


se mos vetem ajo aq me teper qe ka hyre me 2 accounte Mad
surratja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content
Ankohuni ketu Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 28Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: