Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcap17%Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcap29%Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcap31%Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcap23%Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 21 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 21 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap 
Darkangel
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 21 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap 
angel boy
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 21 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 21 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap 
Child In Time
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 21 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 21 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 21 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 21 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap 
Mars
Ankohuni ketu - Faqe 21 I_vote_lcapAnkohuni ketu - Faqe 21 I_voting_barAnkohuni ketu - Faqe 21 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
July 2020
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ankohuni ketu

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 31
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 5:31 pm

ore po kush ka thene le te dali ketu dhe nje gje kisha TE PANELI IM OSE ME SKAT FAQA IME ISHTE SHKRUJT I BEZDISSHEM A MUND TA DI SE KUSH NGA STAFI E KA SHKURJT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 28
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 5:31 pm

rapper

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 21 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 31
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 5:32 pm

oki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 28
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 5:32 pm

kam shenuar edhe une dicka te profili jot pas asaj qe kishte shkruar blua paradise. thuaj asaj ta lexoje dhe te ta thoje.

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 21 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 31
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 5:35 pm

oki se e pash dhe i them une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 27
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 5:38 pm

fefe_ shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
fefe_ shkruajti:
ky eshte forum adoleshentesh apo kalamjsh ? lol
ketu ke fol bukur lale adoleshentet duhet me i perjetu ato gjona hahahahaha


kush po thot qe nuk po i perjetojm haha
tani mos te vem foto te fotot e antarve lol

hahaha une kam foton time kurse ti nuk paske fare me mire hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 29
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 12:27 am

jo
e kisha fjelen x foton ku jan 2 persona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 27
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 10:01 pm

o MARSO pse e ku eshte ajo tema e ngjashme me ate temen qe kam hap une LOKALI QE ME PELQEN ME SHUM NE QYTETIN TIM ESHTE....... ku mund ta gjej?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 29
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 10:06 pm

LaLuC-I shkruajti:
o MARSO pse e ku eshte ajo tema e ngjashme me ate temen qe kam hap une LOKALI QE ME PELQEN ME SHUM NE QYTETIN TIM ESHTE....... ku mund ta gjej?????

http://adoleshentet.lovelyforum.net/dikutime-shoqerore-f6/cili-esht-lokali-qe-frekuentoni-me-shum-t985-15.htm?highlight=lokali+qe+frekuentoni+me+shpesh

lur thu lokali qe frekuentoni me sh ne nje fare mnyre nenkupton ai qe te pelqen,nese jo aty mund te thuash ky eshte dhe ai qe me pelq me shume etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 27
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 10:17 pm

ok ok na fal qe te bezdisa nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 29
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 10:18 pm

Sishte aspak bezdisje!Thnx per mirekuptimin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 27
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 10:25 pm

as i gjo ishte kenaqsi:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 28
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Tue Feb 03, 2009 9:56 pm

si mund ta bej firmen e kuqe una>????dmth shkronjat e kuqe???? Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 27
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Tue Feb 03, 2009 9:58 pm

ASHTU Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 28
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Tue Feb 03, 2009 10:20 pm

hot spicy shkruajti:
si mund ta bej firmen e kuqe una>????dmth shkronjat e kuqe???? Crying or Very sad

vetem se e ke shkruar ke ankesat nuk ta them si behet! Ankese te duket kjo?

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 21 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno

Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 28
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 5:38 pm

NUk me del firma qe kam kam ven...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 33
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 6:40 pm

E ka fajin admini, abuzon me pushtetin lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 28
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:04 am

clidhje ka admini o shoku koleg?

Gret duhet te shkosh ke profili, te hysh ke preferencat dhe aty ku thote bashkangjit firmen gjithmone kliko tek PO.

Megjithate po ta rregulloj une! Qe nga postimi tjeter qe do besh ne forum do te te dali edhe firma

_________________
Ankohuni ketu - Faqe 21 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 27
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:12 am

kam nje ankese pse soldierit i del emri me ngjyre te gjelber dua ta kem edhe un ashtu lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 27
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:37 am

sweet_girl shkruajti:
kam nje ankese pse soldierit i del emri me ngjyre te gjelber dua ta kem edhe un ashtu lol!

:gaga: :gaga: po nga do dallohen shefat mi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 31
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 8:36 pm

ankohem ndaj dj hacker qe me ofendoi rende dje pa pike arsye , gje qe shkaktoi dhe shume turbullira ketu ne forum.. bashke me te u bashkua dhe dj jero kunder meje dhe lalucit.. gjithashtu ndaj fjalorit dhe temave banale ku brenda kishte nje fjalor te "papermbajtshem".. me sa shoh akoma sjan marr masa...
ju e dini!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 28
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 8:44 pm

kunder teje dhe lalucit po praa..u bene gabim qe u fshine pergjigjet dje dhe do e shofnim i kujt ishte faji..,se kuptoi edhe je fajtor edhe ankohesh..pffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 31
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 8:46 pm

dj jero shkruajti:
kunder teje dhe lalucit po praa..u bene gabim qe u fshine pergjigjet dje dhe do e shofnim i kujt ishte faji..,se kuptoi edhe je fajtor edhe ankohesh..pffff

o lepurush po cke e , pse merztesh.. do i shofi eripostimet se ka panelin dhe eshte 1 opsion qe lexon recycle bin!! ke akoma fytyr te kthesh pergjigje ti re??? bobob Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 28
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 8:49 pm

123bla returns shkruajti:
dj jero shkruajti:
kunder teje dhe lalucit po praa..u bene gabim qe u fshine pergjigjet dje dhe do e shofnim i kujt ishte faji..,se kuptoi edhe je fajtor edhe ankohesh..pffff

o lepurush po cke e , pse merztesh.. do i shofi eripostimet se ka panelin dhe eshte 1 opsion qe lexon recycle bin!! ke akoma fytyr te kthesh pergjigje ti re??? bobob Shocked Shocked
po mo cuni po une dj hacker..hhahah.ik me kalama me trego panelin ti mu,prano fajin ate bej dhe mos u bej si gjynafqar se duhet te kishe ngren ban shume kohe perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 31
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 8:52 pm

dj jero shkruajti:
123bla returns shkruajti:
dj jero shkruajti:
kunder teje dhe lalucit po praa..u bene gabim qe u fshine pergjigjet dje dhe do e shofnim i kujt ishte faji..,se kuptoi edhe je fajtor edhe ankohesh..pffff

o lepurush po cke e , pse merztesh.. do i shofi eripostimet se ka panelin dhe eshte 1 opsion qe lexon recycle bin!! ke akoma fytyr te kthesh pergjigje ti re??? bobob Shocked Shocked
po mo cuni po une dj hacker..hhahah.ik me kalama me trego panelin ti mu,prano fajin ate bej dhe mos u bej si gjynafqar se duhet te kishe ngren ban shume kohe perpara

skam me nevoj te hap barcoleta.com , lexoj postimet e ktij dhe shkrihem duke qesh.. po po ta dije ti panelin nuk do thoje ate qe the.. po nejse, se ke me te gjate ne kete forum;ta premtoj kete gje .. dhe sa per gjynaf nuk bej une si per gjynaf se se caj koken per njeri e jo me per kalamaj si puna jote.. ik re cun rritu se sa ty kam kalamajt une...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ankohuni ketu - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Ankohuni ketu - Faqe 21 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 21 e 28Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: