Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcap17%cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcap29%cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcap31%cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcap23%cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter

Shko poshtė 
+26
dead angel
sweet_girl
Soldier Of Fortune
free spirit
Lacuna_Coil
LaLuC-I
maria gracia
doni
hot_spicy
angel boy
Burzgoroth
metallica_death
Slash
don corleone
angel_wolf
Emiljano palali
Iron Snake
Child In Time
vdekja_eshte_mundesia
Darkangel
Blue Paradise
RioT
fefe_
rapper_girl
odise
play_boy
30 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 11:07 pm

play_boy shkruajti:
une per vete nga te dashurat qe kam pasur nuk i kam pas dashur nanjeren i kam pas sa me kalo kohen nuk kam gjet akoma nje tamom qe ta du me te vertete


Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 6:32 pm

keq..por do e pranoja realitetin.smund ta mbaj ngjitur pas vetes,megjithse do perpiqesha dhe nje her ti rifitoja zemren,nas nuk do e arrija....thjesht do vazhdoja jeten time dche do i uroja gjith te mirat.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 6:51 pm

UFAAA SA KEQ TA PERJETOSH...NEJSE UN MENDOJ QE SDO ISHTE AQ I PAFYTYYR SA TMA THOSHTE...NDOSHTA THJESHT DO NDAHEJ NGA UN...ASGJE ME TPER SE JETE TE LUMTUR DO TI UROJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 10:35 pm

nqs e dashuron vertet ate tjetrin do i lija rrugen e lir por nqs per pak koh do thoshte qe ste dua me por dua nje tjeter sdo ta besoja dhe do te kemgulja qe te mos bente ate gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 1:45 am

Po tma thoshte troc do ti jepja uraten...perndryshe do vuja ca...Pastaj dhimbjen ne forc e o burra para se jeta na therret!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:04 am

Glamours' Master shkruajti:
Po tma thoshte troc do ti jepja uraten...perndryshe do vuja ca...Pastaj dhimbjen ne forc e o burra para se jeta na therret!

ashtu thon te gjith,qe do ishte me e leht nqs do te ta thoshte troc,por e njejta gje esht..njesoj do ndjehej njeriu

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 11:14 pm

Me mire nje tulle e mblidh mendjen!Sesa gura te vegjel qe te cajne koken per dit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 11:23 pm

e di e di...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 11:24 pm

Ji rob i drejt edhe thuj ca ta nin ne ate moment!Jeta eshte e drejte me te pa drejtet!Kete me kan thene edhe une e bej!

P.s Lacuna_Coil Mos me bej quote!


Edituar pėr herė tė fundit nga Glamours' Master nė Sat Feb 21, 2009 11:29 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 27
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 11:27 pm

sipas mendjes time do perfundoja ne burg d.m.th do ta vrisja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 11:28 pm

NIKI shkruajti:
sipas mendjes time do perfundoja ne burg d.m.th do ta vrisja

boooo o NIKI kujt i ke ngjar moj aman,zbutu goceee,se gjynaf cuni.. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 27
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 11:30 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
NIKI shkruajti:
sipas mendjes time do perfundoja ne burg d.m.th do ta vrisja

boooo o NIKI kujt i ke ngjar moj aman,zbutu goceee,se gjynaf cuni.. Razz Razz


lacuna te hyri frika ty?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 11:31 pm

NIKI shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
NIKI shkruajti:
sipas mendjes time do perfundoja ne burg d.m.th do ta vrisja

boooo o NIKI kujt i ke ngjar moj aman,zbutu goceee,se gjynaf cuni.. Razz Razz


lacuna te hyri frika ty?

jo se akoma ste kam propozuar... lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 27
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 11:34 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
NIKI shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
NIKI shkruajti:
sipas mendjes time do perfundoja ne burg d.m.th do ta vrisja

boooo o NIKI kujt i ke ngjar moj aman,zbutu goceee,se gjynaf cuni.. Razz Razz


lacuna te hyri frika ty?

jo se akoma ste kam propozuar... lol!

:gaga: sdo te vras ty me jo,po them per cunin qe do e vras
(ta dish qe sjam engjell)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 1:21 am

na u nxef kjo siper.
un nuk e di fare se si do kisha reagu.ndoshta nuk do e vrisja mendjen fare,ndoshta do acarohesha.ndoshta do e baja mut ate tjetrin.ndoshta do rri ja pa fol fare edhe pa bere asnje veprim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 2:03 pm

Te mos ekzistoje me do jet arma me e mire!
Mendoj tradhti per mua nuk eshte nese dikush nuk ta jep fjalen!
Por nese personi ne fjale te thot se sdo te tradhtonte kurr edhe e ben kete gje atehere tradhtia merr kuptimin e plote te fjales!
Percmimi dhe neveria per ate person ta pershkron trupin dhe mendjen!
Gjerat e mira ikin e ajo qe ngelet eshte thjesht nje kujtim i keq qe ka ndodhur jo per fajin tend....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 2:05 pm

pffff e pse do quhet tradheti, ajo nuk u dashurua me qellim, dashuria vjen dhe iken natyrshem, se komandon dot njeriu, tjetra po tregohet e sinqert po t thot qe ste do me se ka ren ne dashuri me nje tjeter, pse duhet ta percmosh per kte Suspect

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 2:19 pm

Child In Time shkruajti:
pffff e pse do quhet tradheti, ajo nuk u dashurua me qellim, dashuria vjen dhe iken natyrshem, se komandon dot njeriu, tjetra po tregohet e sinqert po t thot qe ste do me se ka ren ne dashuri me nje tjeter, pse duhet ta percmosh per kte Suspect

po...percmimi vjen gjthmon pasi e ke humbur personin.ne fakt as pala 'kundershtuese'' nuk ka faj pasi sdi cte bej,se pranonn dot faktin qe njeriu qe do ndjen per nje tjeter dhe cfare mbetet per te then..??? percmimi!!!....kjo esht dicka standarte per te gjith gati....askush nuk arrin ta kuptoj qe jan thjesht ndjenja,te vetmet qe nuk komandohen,se vetem nje budalla do binte brenda me zor,ose vetem nje hipokrite do te donte te dashurohej me nje tjete nderkohe qe esht e lidhur me dike tjeter....

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sOnatica
Adoleshent
Adoleshent
sOnatica


Female
Numri i postimeve : 54
Mosha : 32
Vendndodhja : GJILAN/Kosova
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/02/2009

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 2:03 am

Udha e mar tQoft mase ke gjet ma mire ... phaaaaaaaaaa ... mka ndodh edhe e kom lon ndur tZotit at shkretin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 2:09 am

Child In Time shkruajti:
pffff e pse do quhet tradheti, ajo nuk u dashurua me qellim, dashuria vjen dhe iken natyrshem, se komandon dot njeriu, tjetra po tregohet e sinqert po t thot qe ste do me se ka ren ne dashuri me nje tjeter, pse duhet ta percmosh per kte Suspect
Nuk eshte kaq e leht!
Nje njeri bie ne dashuri sepse ai lejon dike ti tregoje gjerat e mira qe ka!
E vetmja gje qe arrij te fal eshte joshja fizike ajo nuk kontrollohet,te verberit e kan kete avantazh!Nuk para bien kollaj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 10:01 pm

ah nuk e di
do merzitesha shume
sdo e duroja dot faktin qe vendin tim e ze dikush tj
larg qofte Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 11:38 pm

SCREW YOU Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 5:05 pm

ma kan than,2 her qe doja dike vertet,2 her ma than
sa me fat qe jam apapap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter   cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: