Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcap17%Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcap29%Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcap31%Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcap23%Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcapLendimi me i madh i jetes tuaj... I_voting_barLendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap 
hot_spicy
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcapLendimi me i madh i jetes tuaj... I_voting_barLendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap 
Darkangel
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcapLendimi me i madh i jetes tuaj... I_voting_barLendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap 
angel boy
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcapLendimi me i madh i jetes tuaj... I_voting_barLendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcapLendimi me i madh i jetes tuaj... I_voting_barLendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap 
Child In Time
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcapLendimi me i madh i jetes tuaj... I_voting_barLendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcapLendimi me i madh i jetes tuaj... I_voting_barLendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcapLendimi me i madh i jetes tuaj... I_voting_barLendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap 
rapper_girl
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcapLendimi me i madh i jetes tuaj... I_voting_barLendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap 
Mars
Lendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_lcapLendimi me i madh i jetes tuaj... I_voting_barLendimi me i madh i jetes tuaj... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Lendimi me i madh i jetes tuaj...

Shko poshtė 
+4
the space
H_boy354
Lacuna_Coil
hot_spicy
8 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Lendimi me i madh i jetes tuaj... Empty
MesazhTitulli: Lendimi me i madh i jetes tuaj...   Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 9:12 am

nuk e di nqs ka tema te ngjashme me kete.Nqs po stafi le ta mbylli kete pa problem... Smile

lendimi me i madh i jetes tme ka qene deri tani largimi i gjyshes time nga jeta Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Lendimi me i madh i jetes tuaj... Empty
MesazhTitulli: Re: Lendimi me i madh i jetes tuaj...   Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Fri Aug 21, 2009 10:04 am

mmm ndoshta smund te quhe lendimi me i madh por qe ka qen lendim ka qen, nga nje person... Crying or Very sad Crying or Very sad [jo brokenheart eeee se mos mkeqkuptoni lol ]

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Lendimi me i madh i jetes tuaj... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Lendimi me i madh i jetes tuaj... Empty
MesazhTitulli: Re: Lendimi me i madh i jetes tuaj...   Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Fri Aug 21, 2009 12:23 pm

zhgenjim nga nje person....
jo zhgenjin dashuri por shoqerie...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

Lendimi me i madh i jetes tuaj... Empty
MesazhTitulli: Re: Lendimi me i madh i jetes tuaj...   Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Sat Aug 22, 2009 1:14 pm

Qe ne kete moshe flisni per "lendime" ju, keni plot vite te tjera per te jetuar perpara, dhe do ta kuptoni heret ose vone qe kto nuk jane lendime por thjeshte pasojea te vogla te ndonje budallalliku te moshes. Une nuk mund te flas per lendimin me te madh te jetes, jam shume OK deri tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Lendimi me i madh i jetes tuaj... Empty
MesazhTitulli: Re: Lendimi me i madh i jetes tuaj...   Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Sat Aug 22, 2009 5:27 pm

por mire per kaq sa kemi jetu kto gjerat ''e vogla'' quajm lendim ne, me von do quajm gallat Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Lendimi me i madh i jetes tuaj... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
There with out me
Adoleshent
Adoleshent
There with out me


Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 29
Vendndodhja : el
Piket : 47
Data e regjistrimit : 18/09/2009

Lendimi me i madh i jetes tuaj... Empty
MesazhTitulli: Re: Lendimi me i madh i jetes tuaj...   Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Sun Sep 20, 2009 12:49 pm

nuk mund ta quaj lendim po kur ta fut nje mik qe ke 10 vjet qe rri me te zhgenjehesh totalisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anela123
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 25
Mosha : 29
Vendndodhja : N'drenic
Hobi : Leximi dhe vallzimi...
Koha e lire : Lexoj rreth fes islame......
Piket : 82
Data e regjistrimit : 07/10/2009

Lendimi me i madh i jetes tuaj... Empty
MesazhTitulli: Re: Lendimi me i madh i jetes tuaj...   Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 5:58 pm

Zhgenjim nga shoqeria.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ennu
Adoleshent
Adoleshent
Ennu


Female
Numri i postimeve : 15
Mosha : 27
Vendndodhja : para pc :p
Hobi : Te rri :P
Koha e lire : lexoj
Piket : 61
Data e regjistrimit : 15/11/2010

Lendimi me i madh i jetes tuaj... Empty
MesazhTitulli: Re: Lendimi me i madh i jetes tuaj...   Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Mon Nov 15, 2010 10:30 pm

zhgenjim total nga nje person sh i dashur por qe tani eshte penduar dhe ja kam falur Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

Lendimi me i madh i jetes tuaj... Empty
MesazhTitulli: Re: Lendimi me i madh i jetes tuaj...   Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1Mon Nov 15, 2010 11:41 pm

zhgenjimi dhe tradhetia nga nje person qe mendoja qe ishte njeriu me i afert me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Lendimi me i madh i jetes tuaj... Empty
MesazhTitulli: Re: Lendimi me i madh i jetes tuaj...   Lendimi me i madh i jetes tuaj... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lendimi me i madh i jetes tuaj...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: