Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcap17%Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcap29%Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcap31%Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcap23%Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap 
hot_spicy
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap 
Darkangel
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap 
angel boy
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap 
Child In Time
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap 
rapper_girl
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap 
Mars
Kolona zanore e jetes tuaj? I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kolona zanore e jetes tuaj?

Shko poshtė 
+23
Glamours' Master
free spirit
smart devil
3bla
ToNI NbD
kitty
vdekja_eshte_mundesia
toni'world
Darkangel
bituku85
hot_spicy
dead angel
Child In Time
AURORA BOREALIS
angel_wolf
death & black
Shpirti-pist
Venus
RioT
Burzgoroth
Lacuna_Coil
fefe_
Soldier Of Fortune
27 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 4:27 pm

Nese do tju duhej te zgjidhnit nje kolone zanore per jeten tuaj, qe ne njefare menyre tju perfaqesonte, ose nje kenge q ju pelqen aq shume so do ta vinit si kolone zanore te jetes suaj, cila do te ishte kjo kenge?

_________________
Kolona zanore e jetes tuaj? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 4:29 pm

1 kenge nga skid row
18 and life ose youth gone wild
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 4:35 pm

ajo kenga me mullirin. uhahhauhhhaa fefe dhe free spirit e din. hihihi kenge e flliqme qe me ka ngel ne mendje fatkeqsisht.loool

serjoze tani: melancholy---iced earth. I love you
ndoshta nuk mund ta konsideroj si kolone zanore te gjiiith jetes sime por e adhuroj, esht thjesht e mrekullueshme dhe melodia, o Zot esht rrenqethese ashtu si dhe texti. sa her e degjoj(qe i bie 1000her ne dite) me emocionon dhe nuk lodhem se degjuari kte kenge, nuke di pse. I love you I love you

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kolona zanore e jetes tuaj? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 4:21 pm

kings of the carnival creation-dimmu borgir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 4:23 pm

aaaa e jetes kujtova se ishte e dites...e jetes esht hmmm padyshim hallowed be thy name
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 4:42 pm

ose fear of the dark.

shuuum e bukur. nuk lodhesh kur degjon kte loj muzike dhe per me teper kte kenge. I love you I love you

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kolona zanore e jetes tuaj? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 4:45 pm

sdua ta them fear of the dark se negeln tu then tgjith fear of the dark dhe du te jem icik ndryshe:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 4:53 pm

shif shif kjo.hahah
une ngela duke e ngju,ahhh esht e bukur dreqi.
me vjen mire dhe per nje gje. nje shoku im i klases, fans i popit dhe rapit,kur vjen puna te kenga Fear of the dark thot: ahhhh ajo po esht 1sh. bounce bounce :D :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kolona zanore e jetes tuaj? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 5:11 pm

ta ta ta ta,,publicita
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 10:32 pm

Bring me to life - Evanescence. Identifikohem me ate kenge une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 3:57 am

My immortal-Evanescence
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
Vizitor
Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 10:19 am

alo alo ambulanca
zemra ime eshte semure
po ta dija po ta dija
zdo ta dashuroja kurre
ma kang njish se kjo nuk ka
hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
death & black
Adoleshent
Adoleshent
death & black


Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 32
Vendndodhja : hell
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 9:35 pm

I AM THE king of the carnival creation-dimmu borgir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 9:52 pm

save me- morandi.per momentin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 9:55 pm

Heart of Steel- Manowar


Build a fire a thousand miles away
To light my long way home
I ride a comet
My trail is long to stay
Silence is a heavy stone
I fight the world and take all they can give
There are times my heart hangs low
Born to walk against the wind
Born to hear my name
No matter where I stand Im alone

Stand and fight
Live by your heart
Always one more try
Im not afraid to die
Stand and fight
Say what you feel
Born with a heart of steel

Burn the bridge behind you
Leave no retreat
Theres only one way home
Those who laugh and crowd the path
And cut each others throats
Will fall like melting snow
Theyll watch us rise with fire in our eyes
Theyll bow their heads
Their hearts will hang low
Then we'll laugh and they will kneel
And know this heart of steel was
Too hard to break
Too hard to hold

Stand and fight
Live by your heart
Always one more try
Im not afraid to die
Stand and fight
Say what you feel
Born with a heart of steel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 29
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 6:25 pm

unforgiven II -metallica
eshte kenga e jetes time ...... me plot kuptimin e fjales....................

Lay beside me, tell me what they've done
Speak the words I wanna hear, to make my demons run
The door is locked now, but it's open if you're true
If you can understand the me, than I can understand the you

Lay beside me, under wicked sky
The black of day, dark of night, we share this paralyze
The door cracks open, but there's no sun shining through
Black hearts scarring darkness still, but there's no sun shining
through
No, there's no sun shining through
No, there's no sun shining...

What I've felt, what I've known
Turn the pages, turn the stone
Behind the door, should I open it for you....

What I've felt, what I've known
Sick and tired, I stand alone
Could you be there, 'cause I'm the one who waits for you
Or are you unforgiven too?

Lay beside me, this won't hurt I swear
She loves me not, she loves me still, but she'll never love
again
She lay beside me, But she'll be there when I'm gone
Black hearts scarring darker steel, yes she'll be there when I'm
gone
Yes, she'll be there when I'm gone
Dead sure she'll be there...

What I've felt, what I've known
Turn the pages, turn the stone
Behind the door, should I open it for you....

What I've felt, what I've known
Sick and tired, I stand alone
Could you be there, 'cause I'm the one who waits for you
Or are you unforgiven too?

Lay beside me, tell me what I've done
The door is closed, so are your eyes
But now I see the sun, now I see the sun
Yes now I see it

What I've felt, what I've known
Turn the pages, turn the stone
Behind the door, should I open it for you....

What I've felt, what I've known
So Sick and tired, I stand alone
Could you be there, 'cause I'm the one who waits,
The one who waits for you....

Oh what I've felt, what I've known
Turn the pages, turn the stone
Behind the door, should I open it for you.... (So I dub thee
unforgiven....)

Oh, what I've felt....
Oho, what I've known....

I take this key (never free...)
And I bury it (never me...) in you
Because you're unforgiven too....

Never free....
Never me....
'Cause you're unforgiven too....
Oh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 6:34 pm

hmm great teme e bukur...me duhet te permend me shum se nje keng ktu...

Feel dhe Forgoten Hopes - AnathemA

Ride The Sky - Helloween

M.r Ego - Helloween (qe ne rastin time duhet te ishte miss ego:P)

Wherever I May Roam - MetallicA

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 6:41 pm

nuk thuhet aaaaaaa sekret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 7:45 pm

GIRLFRIEND:AVRIL LAVIGNE!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 4:05 pm

GEt riCH or DIE TRYING
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 6:55 pm

i can fly te fimi 3 metri sopra il cielo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 6:59 pm

wsf --gjith bota jemi dy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 7:08 pm

simple plan-welcome to my life
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 8:55 pm

play my music-jonathan brothers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 8:56 pm

flori dhe luar---pergjithmone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kolona zanore e jetes tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kolona zanore e jetes tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: