Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcap17%Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcap29%Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcap31%Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcap23%Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_lcapKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_voting_barKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kolona zanore e jetes tuaj?

Shko poshtė 
+23
Glamours' Master
free spirit
smart devil
3bla
ToNI NbD
kitty
vdekja_eshte_mundesia
toni'world
Darkangel
bituku85
hot_spicy
dead angel
Child In Time
AURORA BOREALIS
angel_wolf
death & black
Shpirti-pist
Venus
RioT
Burzgoroth
Lacuna_Coil
fefe_
Soldier Of Fortune
27 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 4:38 pm

kristi morrison shkruajti:
when we ride on our enemies bazuar ne ngjarjet e momentit 2PAC ke teksti me shum kurse ne pergjithsi esht:
break on through (to the other side) the doors man... cheers

dhe spanish caravan esht 1shhhhhhh man :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 4:44 pm

yes but im not traveling
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 4:45 pm

ok ok

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 4:48 pm

po gjths gjths...edhe nese do isha duke udhetuar sdo degjoja ate.do degjoja ose riders on the storm ose roadhouse blues...sepse se di pse po spanish carvan me ben gjithmon te mendoj se ai nuk esht jimi se di pse ? po e jotja kush ishte se spata munci me e lexu ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 4:52 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ajo kenga me mullirin. uhahhauhhhaa fefe dhe free spirit e din. hihihi kenge e flliqme qe me ka ngel ne mendje fatkeqsisht.loool

serjoze tani: melancholy---iced earth. I love you
ndoshta nuk mund ta konsideroj si kolone zanore te gjiiith jetes sime por e adhuroj, esht thjesht e mrekullueshme dhe melodia, o Zot esht rrenqethese ashtu si dhe texti. sa her e degjoj(qe i bie 1000her ne dite) me emocionon dhe nuk lodhem se degjuari kte kenge, nuke di pse. I love you I love you

Lacuna_Coil shkruajti:
ose fear of the dark.

shuuum e bukur. nuk lodhesh kur degjon kte loj muzike dhe per me teper kte kenge. I love you I love youdhe SNUFF e Slipknot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 5:35 pm

join me-->him
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 5:38 pm

hot spicy shkruajti:
join me-->him

kur miiiiiiiiiiiiiiiiii? Shocked Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 6:00 pm

nazer berisha--pergjithmone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorKolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 10:20 pm

HiM- Bury me inside your heart... !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 5:14 pm

Melisa ha fatto il quiz La colonna sonora della tua vita <3. e il risultato č Questo piccolo grande amore - Claudio Baglioni :D :D :D
kshu me tha fcb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kolona zanore e jetes tuaj?   Kolona zanore e jetes tuaj? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kolona zanore e jetes tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: