Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcap17%cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcap29%cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcap31%cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcap23%cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap 
Darkangel
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap 
angel boy
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap 
Child In Time
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap 
Mars
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??

Shko poshtė 
+34
jona
Nightmare
Slash
Grifsha
Glamours' Master
don corleone
*...BE YOURSELF...*
Iron Snake
lovelygirl
bituku85
Rej
Child Of Darkness
hot_spicy
Realkatil
cobain
alex_anto
morpheus
ceku
odise
aurel_m131
dj jero
Child In Time
SIMPATIKU_DR
Burzgoroth
Lacuna_Coil
fefe_
Mars
RioT
Soldier Of Fortune
SupergirL
rapper_girl
Endi
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
38 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 12:51 pm

(larg qoft nuk ja uroj asnjerit nga ju se eshte gjeja me e keqe qe mund tju ndodhi) shoqja ime desh vrau veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 1:08 pm

e para,larg qafte nje her.pastaj nqs ndodh nuk do ndodhte per fajin tim,pastaj sikur ta kisha ne dore un zgjidhjen do te beja cmos per ti bashkuar prap,se cfar do beja se di por dicka do beja nuk do rrija duarkryq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 1:17 pm

kjo tema ketu e ka vendin te prsh????

gjithsesi per sa i takon temes...larg qofte!!!sdu te me ndodhi asiher se nuk e di ca do beja!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 1:23 pm

si fillim kjo teme se ka vendin ktu, ki kujdes dead angel kur hap nje teme
se dyti Endi shsh flm se tani e pashe se ku ndodhej kjo teme, rrofsh ylli Wink

TEMA ZHVENDOSET DHE KUJDES PER HERE TJETER KUR HAPNI TEMA TE REJA Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 1:25 pm

ska gja mi po u cudita kur e pash te prsh!!!nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 8:18 pm

larg qofte iher
po nqs do ndodhte une do kerkoja te mos ndaheshin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 8:30 pm

si fillim larg qoft pasi sdua te ndahen
nqs do ndodhte kjo gje do me vinte vertet sh keq per kte dhe nqs do ime thonin me ke prej prinderve do rrish sdi cte them, do shkoja here tek njeri here tek tjetri dhe do preferoja te rrija vetem qe te beja cte me donte qejfi Razz edhe pse do e ndieja shum mungesen e te dy paleve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 9:30 pm

Kur ju divocuan prinderit nje shoqes time thoshte se ndjehej shume keq, por tere kohes dukej e qeshur dhe ne qef. Nuk kam arritur kurre ta marr vesh tamam si ndjehej.

_________________
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 9:56 pm

Desh ndodhi para disa kohesh,,dhe isha une shkaku qe jane perseri bashk,,sepse ika nga shtepia dhe me gjeten nje jave me vone!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 10:44 pm

Sma do mendja qe do ndodhe!Nuk e di me thene te drejten si do veproja po dhe une do mundohesha ne max qe kjo mos ndodhte!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:00 pm

asgje ca do beja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:05 pm

hmmm ku di une??? do vrisja mendjen me ke do rrija por ska shance se jam e zonja une tja mbush mendjen qe po bejn budallallek. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:27 am

te mit kan 7 vjet qe jan divorcuar dhe sme ben fare pershtypje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:29 am

po je mesuar ndoshta.
po ne fillim fare te beri pershtypje??

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:37 am

isha e vogel o goc aty do e kisha menjen un?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 2:41 pm

Burzgoroth shkruajti:
te mit kan 7 vjet qe jan divorcuar dhe sme ben fare pershtypje
me vjen keq,,edhe une motrat e mdhaja i kam nga babi,,edhe kam nejt per nje kohe te gjat pa prinder,,per disa arsye te cilat nuk po i them,,u shkatrrova athere u detyrova te ikja nga shpia,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 6:37 pm

te te ndahen prinderit ne moshen e adoleshences eshte gjeja me e keqe,,tpkaten flas per veten time,,kalon traum,,kurse kur je me i vogel e humb mendjen,,kurs kur je me i madh,,ka dhimje por prap,,je me i rritur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:06 pm

faktikisht sdo ta doja po nuk eshte puna ime ca bejn s nqs se nuk duhen pse te rrin kot bashk..pff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SIMPATIKU_DR
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 49
Mosha : 27
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:07 pm

do u mersha me drrog
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:08 pm

ua sa kot ti ree
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SIMPATIKU_DR
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 49
Mosha : 27
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:11 pm

eshte mundesia e vetme per te mbijetuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:12 pm

po po,,jo po do shkoja ne banjo te urinoja,,eshte zgjidhja me idjote,,nejse ti e di vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SIMPATIKU_DR
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 49
Mosha : 27
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:14 pm

po mua me jane ndare prindrit dhe e kame provuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:15 pm

RioT shkruajti:
Burzgoroth shkruajti:
te mit kan 7 vjet qe jan divorcuar dhe sme ben fare pershtypje
me vjen keq,,edhe une motrat e mdhaja i kam nga babi,,edhe kam nejt per nje kohe te gjat pa prinder,,per disa arsye te cilat nuk po i them,,u shkatrrova athere u detyrova te ikja nga shpia,,


per Burzgoroth e dija un dhe i kam then qe me vje keq.por ti RioT tallesh miiii
Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:15 pm

SIMPATIKU_DR shkruajti:
po mua me jane ndare prindrit dhe e kame provuar

mfal..mvje keq qe te jan nda po pranaj paske marr kot ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: